Kinezi i kineskinje - slatki ili samo profitabilni?

Dakle, ne znam da li i dalje važi da za ulazak u brak sa kinezom ili kineskinjom se dobija 15.000,00evrića, ali kao začin svakog stabilnog braka, finansijska podloga se itekako računa :per:

Imamo ih i slatkih i zgodnih. Imamo ih i mladih i starih, debelih i mršavih, ali da li bi vam kod odluke da li da stupite u brak sa slatkim kinezom ili slatkom kineskinjom pomoglo to da vas čeka 15 somića ako kažete da?
Kad malo bolje razmisliš te pare nisu dovoljne ni za šta. Ne možeš da kupiš stan, ne možeš čak ni neki mnogo dobar auto. Što bi se posle toga cimala sa razvodom za 15.000 e?
 
Dakle, ne znam da li i dalje važi da za ulazak u brak sa kinezom ili kineskinjom se dobija 15.000,00evrića, ali kao začin svakog stabilnog braka, finansijska podloga se itekako računa :per:

Imamo ih i slatkih i zgodnih. Imamo ih i mladih i starih, debelih i mršavih, ali da li bi vam kod odluke da li da stupite u brak sa slatkim kinezom ili slatkom kineskinjom pomoglo to da vas čeka 15 somića ako kažete da?

nema tih somića za koje bi se oženio kineskinjom...aj to smrde, nego smešno izgledaju...te kratke noge, niska dupeta, ti krivi zubi...
 
ako si doshao do zuba onda si proshao i ostalo.. i probao :roll:
serkash za sve novce... al nema veze, to je tvoj trip..
msm da kineskinje mogu da budu jako lepe...

jebbali te zubi...to sam naveo kao primer...misim pričamo o fizičkom izgledu, jer ja i dalje tvrdim a i svi znamo da je tako da je fizički izgled ono prvo što nam se na nekome dopadne il ne dopadne...a tek posle dolazi mentalni sklop...dakle ja kod njih nisam ni došao do mentalnog sklopa jer su mi fizički totalno neprivlačne, štaviše odvratne su mi...e sad...ako ste vi tamo po begetu viđali skockane kineskinje, ja ovde nisam...ovde su one pijačarske varijante...
 
jebbali te zubi...to sam naveo kao primer...misim pričamo o fizičkom izgledu, jer ja i dalje tvrdim a i svi znamo da je tako da je fizički izgled ono prvo što nam se na nekome dopadne il ne dopadne...a tek posle dolazi mentalni sklop...dakle ja kod njih nisam ni došao do mentalnog sklopa jer su mi fizički totalno neprivlačne, štaviše odvratne su mi...e sad...ako ste vi tamo po begetu viđali skockane kineskinje, ja ovde nisam...ovde su one pijačarske varijante...

ti gledash u zube...ja u ono shto je iza njih :lol:
pazi, tema je profitabilnost...shto je skroz bzv al dobro...pa krene ta neka pricha o izgledu...pa se ja nadovezem na tvoj bljuc post..
uostalom , izgled je stvar ukusa....
al to proseravanje mi ide na q.. kratke il duge noge, plava il crna, ochi na razne strane isl...
i ne privlachi sve kao tebe samo i na prvi impuls spoljashnji izgled nego i pricha koja ide ...
 

Back
Top