Naftne platforme 2013

Ok ljudi ja sam pitao,ali mozda neko ima druga iskustva o njima,mislim 60 dolara nisu neke pare,ali slazem se da su velike ako ih covek nema,ovi ljudi iz Rijeke imaju zvanican sajt..sad toliko o tome..mozda se pojsavi neko ko zna nesto vise..
 
Dobro i jasno mi je to,meni bi vise pomoglo da neko zna nesto konkretno za tu vrsu posla,kako,gde,na koji nacin...mozda ovo sto sam postavio nekom pomogne da ne da novac kako njima tako i meni,ali bilo bi dobro da neko ima neki info.za odlazak i rad na platformi..
 
Caos... Dosta sam se interesovala za posao na naftnim platformama kako za sebe, tako i za svog brata... Veruj mi da ima toliko samoprozvanih i lažnih kompanija i agencija koje uzimaju pare unapred... i to nisu u pitanju male cifre... Pa nisam luda da im dajem novac unapred! Čula sam i za taj sajt i malo se raspitala, veruj mi da bih 3 puta razmislila da li bi im se javila... ja sam naišla na jedan dobar informator,proverila sve podatke, uštedeo mi je i vremena i novca...
 
Caos... Dosta sam se interesovala za posao na naftnim platformama kako za sebe, tako i za svog brata... Veruj mi da ima toliko samoprozvanih i lažnih kompanija i agencija koje uzimaju pare unapred... i to nisu u pitanju male cifre... Pa nisam luda da im dajem novac unapred! Čula sam i za taj sajt i malo se raspitala, veruj mi da bih 3 puta razmislila da li bi im se javila... ja sam naišla na jedan dobar informator,proverila sve podatke, uštedeo mi je i vremena i novca...


pa daj ga ovde ,neka ljudi provere
 
Caos... Dosta sam se interesovala za posao na naftnim platformama kako za sebe, tako i za svog brata... Veruj mi da ima toliko samoprozvanih i lažnih kompanija i agencija koje uzimaju pare unapred... i to nisu u pitanju male cifre... Pa nisam luda da im dajem novac unapred! Čula sam i za taj sajt i malo se raspitala, veruj mi da bih 3 puta razmislila da li bi im se javila... ja sam naišla na jedan dobar informator,proverila sve podatke, uštedeo mi je i vremena i novca...

Dokle samo stigli sa onim informatorom u vezi sa platformama što ga spomenu devojka?
Pozz
 

Back
Top