Kako prepoznati na vreme one koji se prikrivaju?

firedragon9

Iskusan
Poruka
6.042
Sve vise citam i slusam price :
Zatekla muza/decka sa muskarcem u krevetu....
Mnogi smatraju da biseksualne osobe ne postoje, vec da su iste prikriveni homoseksualci, ali izgleda da ipak neke naucne tvrdnje ovu konstataciju pobijaju...
http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=537661
Sta mislite koliko realno zaista u svetu i na nasim prostorima ima ovakvih prikrivenih homoseksualnih i biseksualnih slucajeva u bracnim zajednicama izmedju muskarca i zene?
Cuvena glumica je progovorila o ovome http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/6785/Ispovest_Vanese_Redgrejv_Zatekla_sam_muza_i_oca_u_krevetu
Kako otkriti istinu, a da ne bude zaista kasno za osobe u jednom hetero braku?
Sta motivise one zene ili one muskarce koje sve ovo za svog partnera i njihovu prikrivenu sklonost znaju da ostanu u istoj hetero vezi, braku?
 
Pa ne znam...nekad je tesko pustiti se, posebno ako si u braku duzi niz godina, sad ne mogu da tvrdim.
A opet, nekome da devojka/decko, muz/zena, kaze ja sam bi...ne znaci nuzno da ce sutradan ili uopste da ga/je prevari.
Sve je to stvar tolerancije i kako ko gleda na homoseksualnost i biseksualnost, neko ko je liberalnih shvatanja sto se toga tice, verovatno nece nista reci partneru ako mu ovaj prizna to.
 
Ono sto mene dotice je upravo to poverenje/nepoverenje... da neko od tebe npr. nesto tako vazno krije...
Mislim mi smo ipak dosta konzervativna sredina...tako da mislim da se ovo mnogo cesce dogadja nego sto mislimo, cujemo, procitamo...
Sta biste vi uradili da vam se ovo dogodi? Da li mozete da se zamislite?
Licno mislim da se takve stvari daju predosetiti, ali opet cula sam za slucajeve za koje niko ne bi pomislio,niti posumnjao jer su u hetero vezi, a ipak eto z:D
 
Poslednja izmena:
Joj, mislim da bi mi to saznanje bilo najhladniji tus.

Zato se i protivim napadima i diskriminaciji homoseksualaca. (Daleko od toga da sam za parade i preterano isticanje.) Mislim da usled toga i dolazi do kamuflaze tog tipa, tj. "azil" brakova.
Takodje ni biseksualizam ne bi trebalo kriti. Dopadne ti se osoba suprotnog pola i ako postoji mogucnost za vezu ok mi je reci u startu. Kome smeta- odustane, kome ne- ostane.
 
Ono sto mene plasi je upravo to poverenje/nepoverenje... da neko od tebe npr. nesto tako vazno krije...
Mislim mi smo ipak dosta konzervativna sredina...tako da mislim da se ovo mnogo cesce dogadja nego sto mislimo, cujemo, procitamo...
Sta biste vi uradili da vam se ovo dogodi? Da li mozete da se zamislite?
Licno mislim da se takve stvari daju predosetiti, ali opet cula sam za slucajeve za koje niko ne bi pomislio,niti posumnjao jer su u hetero vezi, a ipak eto z:D



Ponekad mislim da je svaki covek latentni biseklsualac i da retko ko nije imao bar takva razmisljanja tokom zivota, ako ne i iskustva.
Ovi sto su homo, oni su nacisto deklarisani, verovatno dugogodisnjim iskustvom.
Ne bih mogla zamisliti da mi se tako nesto desi, jer obicno mislimo da se to desava nekome drugom, ali sigurno bi bio veliki udarac
 
Ponekad mislim da je svaki covek latentni biseklsualac i da retko ko nije imao bar takva razmisljanja tokom zivota, ako ne i iskustva.
Ovi sto su homo, oni su nacisto deklarisani, verovatno dugogodisnjim iskustvom.
Ne bih mogla zamisliti da mi se tako nesto desi, jer obicno mislimo da se to desava nekome drugom, ali sigurno bi bio veliki udarac
Bem ti zeca , ti nas sve utrpa u pedere ? Po toj logici i vi zenske ste ili lezbejke ili latentne .
Na muskarca mi se ne bi digao taman da deset godina nisam u prilici ni da vidim zensko !
 
Ponekad mislim da je svaki covek latentni biseklsualac i da retko ko nije imao bar takva razmisljanja tokom zivota, ako ne i iskustva.
Ovi sto su homo, oni su nacisto deklarisani, verovatno dugogodisnjim iskustvom.
Ne bih mogla zamisliti da mi se tako nesto desi, jer obicno mislimo da se to desava nekome drugom, ali sigurno bi bio veliki udarac

:ok: ...
 
Bem ti zeca , ti nas sve utrpa u pedere ? Po toj logici i vi zenske ste ili lezbejke ili latentne .
Na muskarca mi se ne bi digao taman da deset godina nisam u prilici ni da vidim zensko !



Hahahaha.....ma ne!
Ne znam kako je sa decacima, ali ja sam bila u "opsanom" zenskom okruzenju, ono, doba puberteta, neke 13-15 godine, bilo je tu svega :), verovatno neko ispitivanje,ispipavanje, pronalazenje, ali,ja sam deklarisana muskoholicarka :)
 

Back
Top