Kako prepoznati na vreme one koji se prikrivaju?

Da naravno njih motivise to, al sto da lazu partnera koji je npr. heteroseksualan...Sta tog heteroseksualnog motivise?

Ne znam sta je motivise. verovatno ju je ubacio u brak i porodica mod, ionako to vecina njih zeli, pa mu nije bilo tesko da je na tu igracku navuce u nesto sto i sam zeli, a onda je svoju drugu stranu sebe poceo da ispoljava... e sada, kazes laz..pa znas kako..ne mogu da ga pravdam jer u sustini sam za to da se ne radi drugome sto i sam ne zelis sebi..Ali hej, pogotovu po pitanju tih skakljivoh temica, sex sexualnost i sl, i kako dobar br ljudi reaguje na to, taj verovatno nije ni imao izbora, ili crkni ostani sam ceo zivot neisupnjen, ili lazi, laziiii debellooo, jer pogodi sta, istina ne prolazi.
 
Sve vise citam i slusam price :
Zatekla muza/decka sa muskarcem u krevetu....
Mnogi smatraju da biseksualne osobe ne postoje, vec da su iste prikriveni homoseksualci, ali izgleda da ipak neke naucne tvrdnje ovu konstataciju pobijaju...
http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=537661
Sta mislite koliko realno zaista u svetu i na nasim prostorima ima ovakvih prikrivenih homoseksualnih i biseksualnih slucajeva u bracnim zajednicama izmedju muskarca i zene?
Cuvena glumica je progovorila o ovome http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/6785/Ispovest_Vanese_Redgrejv_Zatekla_sam_muza_i_oca_u_krevetu
Kako otkriti istinu, a da ne bude zaista kasno za osobe u jednom hetero braku?
Sta motivise one zene ili one muskarce koje sve ovo za svog partnera i njihovu prikrivenu sklonost znaju da ostanu u istoj hetero vezi, braku?

ja znam da volim samo žene, muškarci su mi odvratni...a za druge me ne interesuje...
 
Sve vise citam i slusam price :
Zatekla muza/decka sa muskarcem u krevetu....
Mnogi smatraju da biseksualne osobe ne postoje, vec da su iste prikriveni homoseksualci, ali izgleda da ipak neke naucne tvrdnje ovu konstataciju pobijaju...
http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=537661
Sta mislite koliko realno zaista u svetu i na nasim prostorima ima ovakvih prikrivenih homoseksualnih i biseksualnih slucajeva u bracnim zajednicama izmedju muskarca i zene?
Cuvena glumica je progovorila o ovome http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/6785/Ispovest_Vanese_Redgrejv_Zatekla_sam_muza_i_oca_u_krevetu
Kako otkriti istinu, a da ne bude zaista kasno za osobe u jednom hetero braku?
Sta motivise one zene ili one muskarce koje sve ovo za svog partnera i njihovu prikrivenu sklonost znaju da ostanu u istoj hetero vezi, braku?
Verujem da ih ima,ali kako prepoznati ne bih znala.Verovatno da je jako tesko jer vecina ostaje neotkrivena.
Ono sto motivise nekoga da ostane u braku sa pijandurom,nasilnikom,motivise ga i da ostane sa bi ili homoseksualnom osobom.Sta ce reci svet?!!!!
 
Smatram da je ovo: uci u brak/ozbiljnu vezu sa osobom suprotnog pola koja je heteroseksualna, a prva osoba- prikriveni homo ili bi, jedna velika, laz, obmana, prevara...
To je velika prevara i mislim da nema toliko veze sa citavim drustvom, koliko sa samom osobom i njenom iskrenoscu kao takvom.
"Uhvatititi" takvog partnera na "delu" sa osobom istog pola za mene licno je prevara i to mnogo shokantnija. Kao prvo mislim da se svaka veza, a pogotovo brak pre svega zasniva na poverenju i iskrenoscu, a kako je seksualni zivot veoma vazan u istoj, prikrivanje takvih stvari je nedopustivo. Druga je stvar da li neko tako nesto zeli ili zeli da trpi.
Vidim da neki poistovecuju biseksualnost sa svingerajem, ali to uopste nije isto.
Mislim da pre svega iskreni odnosi medju ljudima imaju presudnu ulogu.
Zasto nakon otkrivanja takvih stvari ljudi ostaju sa istim partnerom moze imati razlicite motivacije, licno bih prekinula, a pre svega zbog gomile lazi, manipulacija, licemerja.
Mislim da bih sela na fotelju pored kreveta,zapalila cigaru i rekla:E do mojega..No vrlo brzo bih se osovila na noge.Nije to nista,samo jos jedna laz i prevara,nista drugacija od toga kada neko blizak laze zbog para,koristi neke i tako to.Tukla bih ga oruzjem koje mi je sam stavio u ruke.Imala bih dva prikrivena pedercica koja bi me sluzila:zcool: A onda bi me oni posle godina ucenjivanja i psihicke torture koju bih vrsila nad njima,ubili zamotali u najlon i bacili.A sta ces.
 
Mislim da bih sela na fotelju pored kreveta,zapalila cigaru i rekla:E do mojega..No vrlo brzo bih se osovila na noge.Nije to nista,samo jos jedna laz i prevara,nista drugacija od toga kada neko blizak laze zbog para,koristi neke i tako to.Tukla bih ga oruzjem koje mi je sam stavio u ruke.Imala bih dva prikrivena pedercica koja bi me sluzila:zcool: A onda bi me oni posle godina ucenjivanja i psihicke torture koju bih vrsila nad njima,ubili zamotali u najlon i bacili.A sta ces.


Pa to je scenario za neki evropski film....
 
Sve vise citam i slusam price :
Zatekla muza/decka sa muskarcem u krevetu....
Mnogi smatraju da biseksualne osobe ne postoje, vec da su iste prikriveni homoseksualci, ali izgleda da ipak neke naucne tvrdnje ovu konstataciju pobijaju...
http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=537661
Sta mislite koliko realno zaista u svetu i na nasim prostorima ima ovakvih prikrivenih homoseksualnih i biseksualnih slucajeva u bracnim zajednicama izmedju muskarca i zene?
Cuvena glumica je progovorila o ovome http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/6785/Ispovest_Vanese_Redgrejv_Zatekla_sam_muza_i_oca_u_krevetu
Kako otkriti istinu, a da ne bude zaista kasno za osobe u jednom hetero braku?
Sta motivise one zene ili one muskarce koje sve ovo za svog partnera i njihovu prikrivenu sklonost znaju da ostanu u istoj hetero vezi, braku?

Ako je neko biseksualac nemora da znači i da će varati svog partnera. Postoji razlika izmedju homoseksualca i biseksualca.
A prevara je prevara bez obzira sa kim te prevario. To nikada ne bih oprostila,,,,,,,,,,,,,, mada nikad ne reci nikad :think:
 
Ako je neko biseksualac nemora da znači i da će varati svog partnera. Postoji razlika izmedju homoseksualca i biseksualca.
A prevara je prevara bez obzira sa kim te prevario. To nikada ne bih oprostila,,,,,,,,,,,,,, mada nikad ne reci nikad :think:

Ne mora da znaci, ali je vrlo verovatno da hoce jer gusi svoju prikrivenu stranu, a i prevara nije cisto samo fizicka, prevara je jos gora i sakrivanje iste sklonosti i npr. ulazenje u ozbiljnu vezu ili brak sa osobom koja je cisto heteroseksualna, ako za tu skrivenu sklonost kod svog partnera ne zna...
Znaci prevara je u svakom slucaju, zaticanje partnera na mestu dogadjaja, kao i precutkivanje o ovoj veoma bitnoj cinjenici...
Pa je poverenje i iskrenost zato bitna i to na prvom mestu.
 
Homoseksualac će sigurno prevariti svoju ženu jer je u zajednici sa osobom koja ga ne privlači i to po meni jeste prikrivanje. Biseksualac može da se zaljubi i u ženu i u muškarca ali ne znači da će dok je u vezi sa nekom osobom varati je. Jednostavno trenutno je zaljubljen u ženu, voli je i veran joj je. Jedina razlika je da ako pukne ta veza može se desiti da sledeći partner bude muškarac.
 
Homoseksualac će sigurno prevariti svoju ženu jer je u zajednici sa osobom koja ga ne privlači i to po meni jeste prikrivanje. Biseksualac može da se zaljubi i u ženu i u muškarca ali ne znači da će dok je u vezi sa nekom osobom varati je. Jednostavno trenutno je zaljubljen u ženu, voli je i veran joj je. Jedina razlika je da ako pukne ta veza može se desiti da sledeći partner bude muškarac.

Kaži joj Gogec. :zaljubljena: :lol:
 
Homoseksualac će sigurno prevariti svoju ženu jer je u zajednici sa osobom koja ga ne privlači i to po meni jeste prikrivanje. Biseksualac može da se zaljubi i u ženu i u muškarca ali ne znači da će dok je u vezi sa nekom osobom varati je. Jednostavno trenutno je zaljubljen u ženu, voli je i veran joj je. Jedina razlika je da ako pukne ta veza može se desiti da sledeći partner bude muškarac.

Iz prakse se pokazalo da to nije tacno, ako citas malo vise o tome, prvo nisu svi ljudi isti po karakteru bez obzira na opredeljenost ka polu..
Jer onaj bi jednostavno ima potrebu za oba pola uvek, a ne prvo sa jednim polom, pa sa drugim polom i tako vremenom stihijski...
Mislim da posmatras crno-belo situaciju, mada insistiram na tome da je precutkivanje o tome (svom partneru) mozda i najveca prevara!
 
Iz prakse se pokazalo da to nije tacno, ako citas malo vise o tome, prvo nisu svi ljudi isti po karakteru bez obzira na opredeljenost ka polu..
Jer onaj bi jednostavno ima potrebu za oba pola uvek, a ne prvo sa jednim polom, pa sa drugim polom i tako vremenom stihijski...
Mislim da posmatras crno-belo situaciju, mada insistiram na tome da je precutkivanje o tome (svom partneru) mozda i najveca prevara!

Ko kaže da biseksualna osoba ima potrebu da istovremeno bude sa oba pola? :think:
 
Ne istovremeno kao "trojka" nego uvek ima potrebu za oba pola, pa joj tesko jedan partner u principu moze biti dovoljan...
E sad zavisi i od toga kakva je osoba po karakteru...to da...

Ima potrebu koliko i jedan heteroseksualac. Imaš muškarca koji je sa jednom ženom i to mu je dovoljno da bude srećan i muškarca koji nemože da živi ako ne vara svoju partnerku. Ja samo hoću da kažem da prevara nema veze sa tim da li si biseksualac ili heteroseksualac. Slažem se sa tobom kada je reč o tome da čovek treba biti iskren i ne prećutkivati partneru o svojim sklonostima. Ali tu ulogu igraju mnogi faktori a to je više za forum psihologije. Npr. u San Francisku niko ne kategorizuje ljude po seksualnom opredeljenju, dok je kod nas to još uvek bauk.
 
Ima potrebu koliko i jedan heteroseksualac. Imaš muškarca koji je sa jednom ženom i to mu je dovoljno da bude srećan i muškarca koji nemože da živi ako ne vara svoju partnerku. Ja samo hoću da kažem da prevara nema veze sa tim da li si biseksualac ili heteroseksualac. Slažem se sa tobom kada je reč o tome da čovek treba biti iskren i ne prećutkivati partneru o svojim sklonostima. Ali tu ulogu igraju mnogi faktori a to je više za forum psihologije. Npr. u San Francisku niko ne kategorizuje ljude po seksualnom opredeljenju, dok je kod nas to još uvek bauk.

Apsolutno se slažem. :lol: Šanse da biseksualna osoba prevari ženu su jednake šansama da heteroseksualna osoba prevari ženu.
 
po ponasanju :manikir:

kad y musko gay vide se zenski pokreti i kopiranje zene u oblacenju , govoru ...etc

kad je zena trandza vidi se po ponasanju - ponasa se kao musko i cita casopise o promeni pola :aha: ili prica o tome okolo ... lol:

kao sto ja prepoznajem forumashice da ne vole sex sa muskarcem stvarno nego sa devojkama ili jedino iz koristi sa muskarcem tj za $$$$ istrpi tu muku :mrgreen:
 
Ima potrebu koliko i jedan heteroseksualac. Imaš muškarca koji je sa jednom ženom i to mu je dovoljno da bude srećan i muškarca koji nemože da živi ako ne vara svoju partnerku. Ja samo hoću da kažem da prevara nema veze sa tim da li si biseksualac ili heteroseksualac. Slažem se sa tobom kada je reč o tome da čovek treba biti iskren i ne prećutkivati partneru o svojim sklonostima. Ali tu ulogu igraju mnogi faktori a to je više za forum psihologije. Npr. u San Francisku niko ne kategorizuje ljude po seksualnom opredeljenju, dok je kod nas to još uvek bauk.
Niko nikog, bar ja, sigurno, ne kategorizujem ljude dobre i lose po tome -to nikako, meni gay moze biti najbolji prijatelj, ali ovde nije rec o tome vec o Prevari Precutkivanju vaznih stvari u ozbiljnoj vezi, braku isl.
To su strasne stvari i mogu napraviti traume heteroseksualnoj npr. mladoj osobi , bar tako mislim...
Kao i kad bi heteroseksualna osoba folirala neku homoseksualnu ili biseksualnu osobu za svoje opredeljenje zarad "visih" ciljeva...
Znaci prikrivenost, precutkivanje, laganje, licemerje, to je ono na sta sam ciljala...
I da, San Francisko uopste nije neki svetli primer za isto...
 
Poslednja izmena:

Back
Top