Kako prepoznati na vreme one koji se prikrivaju? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 95

Tema: Kako prepoznati na vreme one koji se prikrivaju?

Buduća legenda
    Učlanjen
    13.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    366

Podrazumevano Re: Kako prepoznati na vreme one koji se prikrivaju?

Citat Original postavio firedragon9 Pogledaj poruku
    Da naravno njih motivise to, al sto da lazu partnera koji je npr. heteroseksualan...Sta tog heteroseksualnog motivise?
    Ne znam sta je motivise. verovatno ju je ubacio u brak i porodica mod, ionako to vecina njih zeli, pa mu nije bilo tesko da je na tu igracku navuce u nesto sto i sam zeli, a onda je svoju drugu stranu sebe poceo da ispoljava... e sada, kazes laz..pa znas kako..ne mogu da ga pravdam jer u sustini sam za to da se ne radi drugome sto i sam ne zelis sebi..Ali hej, pogotovu po pitanju tih skakljivoh temica, sex sexualnost i sl, i kako dobar br ljudi reaguje na to, taj verovatno nije ni imao izbora, ili crkni ostani sam ceo zivot neisupnjen, ili lazi, laziiii debellooo, jer pogodi sta, istina ne prolazi.

aleksa ndar nije na forumu
    i kao svim nomadima sloboda u mislima, vreo vetar u kosi, toplota u srcima
    Zaslužan član aleksa ndar (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    736

zasto bilo koga prepoznati a sebe zaboraviti spoznati ... o zasto

Buduća legenda
    Učlanjen
    13.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    366

Zamisli uletis kuci posle posla, i snimis zenu kako se trlja sa koleginicom s posla...Jel bi skviknuo i pobegao u drugu sobu, zvao ortaka i pitao zastoooo? zaaastoooooo?

Starosedelac Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    709

Neam pojma kako da prepoznam... ako joj nađem aparaturu za strapovanje, zapitaT ću se
    A, šta motiviše one "tolerantne"... široko polje,
    nedostatak stambenog prostora, novac, prljava mašta, urođena servilnost... ma ko zna...
    Everythings Ruined

Starosedelac
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve vise citam i slusam price :
    Zatekla muza/decka sa muskarcem u krevetu....
    Mnogi smatraju da biseksualne osobe ne postoje, vec da su iste prikriveni homoseksualci, ali izgleda da ipak neke naucne tvrdnje ovu konstataciju pobijaju...
    http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=537661
    Sta mislite koliko realno zaista u svetu i na nasim prostorima ima ovakvih prikrivenih homoseksualnih i biseksualnih slucajeva u bracnim zajednicama izmedju muskarca i zene?
    Cuvena glumica je progovorila o ovome http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/67..._oca_u_krevetu
    Kako otkriti istinu, a da ne bude zaista kasno za osobe u jednom hetero braku?
    Sta motivise one zene ili one muskarce koje sve ovo za svog partnera i njihovu prikrivenu sklonost znaju da ostanu u istoj hetero vezi, braku?
    ja znam da volim samo žene, muškarci su mi odvratni...a za druge me ne interesuje...

Starosedelac Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2822

Mnogi smatraju da biseksualne osobe ne postoje, vec da su iste prikriveni homoseksualci, ali izgleda da ipak neke naucne tvrdnje ovu konstataciju pobijaju...
    Sta mislite koliko realno zaista u svetu i na nasim prostorima ima ovakvih prikrivenih homoseksualnih i biseksualnih slucajeva u bracnim zajednicama izmedju muskarca i zene?
    Cuvena glumica je progovorila o ovome http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/67..._oca_u_krevetu
    Sta motivise one zene ili one muskarce koje sve ovo za svog partnera i njihovu prikrivenu sklonost znaju da ostanu u istoj hetero vezi, braku?

Verujem da ih ima,ali kako prepoznati ne bih znala.Verovatno da je jako tesko jer vecina ostaje neotkrivena.
    Ono sto motivise nekoga da ostane u braku sa pijandurom,nasilnikom,motivise ga i da ostane sa bi ili homoseksualnom osobom.Sta ce reci svet?!!!!
    "Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
    Charles Buk
    owski

Elita
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

ja reko kakvo prikrivanje kad ono neke bolesne perverzije...
    pa ne znam ima tu uglednih ljudi doktora,profesora, sudija,devijantni intelektualci...a sve fini i nalickani i celavi,cak i previse.
    valjda zbog materijalnog stanja.
    Српској застави вратиће сјај.....Sve što štedi ne vredi, jer štedi tebi a ne njima, a oni ne razmišljaju o tebi već o sebi.... To je prosto.....Ono sto nije za zadrzavanje ide iz ruke u ruku.

Legenda red riding hood (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    127
    Reputaciona moć
    494

Smatram da je ovo: uci u brak/ozbiljnu vezu sa osobom suprotnog pola koja je heteroseksualna, a prva osoba- prikriveni homo ili bi, jedna velika, laz, obmana, prevara...
    To je velika prevara i mislim da nema toliko veze sa citavim drustvom, koliko sa samom osobom i njenom iskrenoscu kao takvom.
    "Uhvatititi" takvog partnera na "delu" sa osobom istog pola za mene licno je prevara i to mnogo shokantnija. Kao prvo mislim da se svaka veza, a pogotovo brak pre svega zasniva na poverenju i iskrenoscu, a kako je seksualni zivot veoma vazan u istoj, prikrivanje takvih stvari je nedopustivo. Druga je stvar da li neko tako nesto zeli ili zeli da trpi.
    Vidim da neki poistovecuju biseksualnost sa svingerajem, ali to uopste nije isto.
    Mislim da pre svega iskreni odnosi medju ljudima imaju presudnu ulogu.
    Zasto nakon otkrivanja takvih stvari ljudi ostaju sa istim partnerom moze imati razlicite motivacije, licno bih prekinula, a pre svega zbog gomile lazi, manipulacija, licemerja.
    Mislim da bih sela na fotelju pored kreveta,zapalila cigaru i rekla:E do mojega..No vrlo brzo bih se osovila na noge.Nije to nista,samo jos jedna laz i prevara,nista drugacija od toga kada neko blizak laze zbog para,koristi neke i tako to.Tukla bih ga oruzjem koje mi je sam stavio u ruke.Imala bih dva prikrivena pedercica koja bi me sluzila A onda bi me oni posle godina ucenjivanja i psihicke torture koju bih vrsila nad njima,ubili zamotali u najlon i bacili.A sta ces.
    OVA DEVOJKA JE LAŽAN PROFIL. TO JE U STVARI MELICIJA KOJA NAVLAČI NAROD. IZBRIŠITE JE OD PRIJATELJIMA INAČE IMA VIRUS, BRIŠE CEO KOMJUTER

Aktivan član oralni terorista (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio ljubic bejbic Pogledaj poruku
    Mislim da bih sela na fotelju pored kreveta,zapalila cigaru i rekla:E do mojega..No vrlo brzo bih se osovila na noge.Nije to nista,samo jos jedna laz i prevara,nista drugacija od toga kada neko blizak laze zbog para,koristi neke i tako to.Tukla bih ga oruzjem koje mi je sam stavio u ruke.Imala bih dva prikrivena pedercica koja bi me sluzila A onda bi me oni posle godina ucenjivanja i psihicke torture koju bih vrsila nad njima,ubili zamotali u najlon i bacili.A sta ces.

Pa to je scenario za neki evropski film....

Elita firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1220

Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Gogilli nije na forumu
    ja imam kartu za put...........samo treba krenuti
    Elita
    Učlanjen
    21.04.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako je neko biseksualac nemora da znači i da će varati svog partnera. Postoji razlika izmedju homoseksualca i biseksualca.
    A prevara je prevara bez obzira sa kim te prevario. To nikada ne bih oprostila,,,,,,,,,,,,,, mada nikad ne reci nikad

Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1220

Citat Original postavio Gogilli Pogledaj poruku
    Ako je neko biseksualac nemora da znači i da će varati svog partnera. Postoji razlika izmedju homoseksualca i biseksualca.
    A prevara je prevara bez obzira sa kim te prevario. To nikada ne bih oprostila,,,,,,,,,,,,,, mada nikad ne reci nikad
    Ne mora da znaci, ali je vrlo verovatno da hoce jer gusi svoju prikrivenu stranu, a i prevara nije cisto samo fizicka, prevara je jos gora i sakrivanje iste sklonosti i npr. ulazenje u ozbiljnu vezu ili brak sa osobom koja je cisto heteroseksualna, ako za tu skrivenu sklonost kod svog partnera ne zna...
    Znaci prevara je u svakom slucaju, zaticanje partnera na mestu dogadjaja, kao i precutkivanje o ovoj veoma bitnoj cinjenici...
    Pa je poverenje i iskrenost zato bitna i to na prvom mestu.

Gogilli nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    21.04.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Homoseksualac će sigurno prevariti svoju ženu jer je u zajednici sa osobom koja ga ne privlači i to po meni jeste prikrivanje. Biseksualac može da se zaljubi i u ženu i u muškarca ali ne znači da će dok je u vezi sa nekom osobom varati je. Jednostavno trenutno je zaljubljen u ženu, voli je i veran joj je. Jedina razlika je da ako pukne ta veza može se desiti da sledeći partner bude muškarac.

Moderator Vlado (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    4909

Homoseksualac će sigurno prevariti svoju ženu jer je u zajednici sa osobom koja ga ne privlači i to po meni jeste prikrivanje. Biseksualac može da se zaljubi i u ženu i u muškarca ali ne znači da će dok je u vezi sa nekom osobom varati je. Jednostavno trenutno je zaljubljen u ženu, voli je i veran joj je. Jedina razlika je da ako pukne ta veza može se desiti da sledeći partner bude muškarac.
    Kaži joj Gogec.
    " Владати собом највећа је власт "

Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1220

Iz prakse se pokazalo da to nije tacno, ako citas malo vise o tome, prvo nisu svi ljudi isti po karakteru bez obzira na opredeljenost ka polu..
    Jer onaj bi jednostavno ima potrebu za oba pola uvek, a ne prvo sa jednim polom, pa sa drugim polom i tako vremenom stihijski...
    Mislim da posmatras crno-belo situaciju, mada insistiram na tome da je precutkivanje o tome (svom partneru) mozda i najveca prevara!

Moderator Vlado (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    4909

Iz prakse se pokazalo da to nije tacno, ako citas malo vise o tome, prvo nisu svi ljudi isti po karakteru bez obzira na opredeljenost ka polu..
    Jer onaj bi jednostavno ima potrebu za oba pola uvek, a ne prvo sa jednim polom, pa sa drugim polom i tako vremenom stihijski...
    Mislim da posmatras crno-belo situaciju, mada insistiram na tome da je precutkivanje o tome (svom partneru) mozda i najveca prevara!
    Ko kaže da biseksualna osoba ima potrebu da istovremeno bude sa oba pola?

Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1220

Citat Original postavio Vlado Pogledaj poruku
    Ko kaže da biseksualna osoba ima potrebu da istovremeno bude sa oba pola?
    Ne istovremeno kao "trojka" nego uvek ima potrebu za oba pola, pa joj tesko jedan partner u principu moze biti dovoljan...
    E sad zavisi i od toga kakva je osoba po karakteru...to da...

Gogilli nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    21.04.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne istovremeno kao "trojka" nego uvek ima potrebu za oba pola, pa joj tesko jedan partner u principu moze biti dovoljan...
    E sad zavisi i od toga kakva je osoba po karakteru...to da...
    Ima potrebu koliko i jedan heteroseksualac. Imaš muškarca koji je sa jednom ženom i to mu je dovoljno da bude srećan i muškarca koji nemože da živi ako ne vara svoju partnerku. Ja samo hoću da kažem da prevara nema veze sa tim da li si biseksualac ili heteroseksualac. Slažem se sa tobom kada je reč o tome da čovek treba biti iskren i ne prećutkivati partneru o svojim sklonostima. Ali tu ulogu igraju mnogi faktori a to je više za forum psihologije. Npr. u San Francisku niko ne kategorizuje ljude po seksualnom opredeljenju, dok je kod nas to još uvek bauk.

Moderator Vlado (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    4909

Ima potrebu koliko i jedan heteroseksualac. Imaš muškarca koji je sa jednom ženom i to mu je dovoljno da bude srećan i muškarca koji nemože da živi ako ne vara svoju partnerku. Ja samo hoću da kažem da prevara nema veze sa tim da li si biseksualac ili heteroseksualac. Slažem se sa tobom kada je reč o tome da čovek treba biti iskren i ne prećutkivati partneru o svojim sklonostima. Ali tu ulogu igraju mnogi faktori a to je više za forum psihologije. Npr. u San Francisku niko ne kategorizuje ljude po seksualnom opredeljenju, dok je kod nas to još uvek bauk.
    Apsolutno se slažem. Šanse da biseksualna osoba prevari ženu su jednake šansama da heteroseksualna osoba prevari ženu.

Gogilli nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    21.04.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vlado Pogledaj poruku
    Apsolutno se slažem. Šanse da biseksualna osoba prevari ženu su jednake šansama da heteroseksualna osoba prevari ženu.
    ..

Elita
    Učlanjen
    25.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

po ponasanju

kad y musko gay vide se zenski pokreti i kopiranje zene u oblacenju , govoru ...etc

kad je zena trandza vidi se po ponasanju - ponasa se kao musko i cita casopise o promeni pola ili prica o tome okolo ... lol:

kao sto ja prepoznajem forumashice da ne vole sex sa muskarcem stvarno nego sa devojkama ili jedino iz koristi sa muskarcem tj za $$$$ istrpi tu muku

Zaslužan član
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

poshaljite im andzela

Moderator Vlado (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    4909

Citat Original postavio *la_gatta_nera* Pogledaj poruku
    poshaljite im andzela

Elita
    Učlanjen
    25.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja i lady mozemo otvoriti ordinaciju za detektovanje nastranih poremecaja forumasha ..komotno na ljisu

Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1220

Niko nikog, bar ja, sigurno, ne kategorizujem ljude dobre i lose po tome -to nikako, meni gay moze biti najbolji prijatelj, ali ovde nije rec o tome vec o Prevari Precutkivanju vaznih stvari u ozbiljnoj vezi, braku isl.
    To su strasne stvari i mogu napraviti traume heteroseksualnoj npr. mladoj osobi , bar tako mislim...
    Kao i kad bi heteroseksualna osoba folirala neku homoseksualnu ili biseksualnu osobu za svoje opredeljenje zarad "visih" ciljeva...
    Znaci prikrivenost, precutkivanje, laganje, licemerje, to je ono na sta sam ciljala...
    I da, San Francisko uopste nije neki svetli primer za isto...
    Poslednji put ažurirao/la firedragon9 : 14.01.2013. u 20:56

Slične teme

1. PUTOVANJE KROZ VREME
    Autor Jeronimo u forumu Naučna i epska fantastika
    Odgovora: 665
    Poslednja poruka: 28.02.2012., 19:53
  2. Gledanje u oci za vreme oralnog sexa
    Autor Marko M. u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 23.09.2009., 20:21
  3. kako na vas utice lepo suncano vreme?????
    Autor Hmmmmmmmmm u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.11.2008., 11:36
  4. Vreme na internetu ubija umetnost dodira: Da ili Ne?
    Autor Sumar u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 21.07.2008., 21:56
  5. Blam za vreme sexa!!!!!!!!
    Autor Mici u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 28.04.2005., 23:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •