AH TE GODINE....

i meni vise upadaju u oko "klinci" a ne stariji...poneki put kad cujem da je neko '90 ili '91 godiste nekako mi je cudno,jer se nisu rodili u osamdesetim,nekako kao da su mladji od mene 10 godina,za mene su oni "neki novi klinci"...
 
Otprilike ista stvar... Kada je neko stariji 3,4 godine to mi je opusteno ni ne primetim, ali kada je neko mladji 3,4 godine to mi je nekako bezvez... Deca... A u stvari kada pogledam sebe pre toliko godina shvatam da sam bio dete u odnosu na sadasnjicu.
 
laura87:
Pa neko ko ima 21 godinu i nije bas "matorac"....Ne smeta mi....gore je kad vidim nekog od 12-13 godina na zurci kako se uvija ko trbusna plesacica :P

pa nije matorac al nije ni tinejdzer pa sam pitala dal nesmetam posto to nisam vise.....a ne mislim samo na moje godiste.....vec i na starije...ranije je to bilo cudno kao da posle nekog vremena nije normalno izlaziti,pa reko da vidim dal se nesto promenilo.....a to oko te dece je stvarno uzas!!!!!
kao da su svi roditelji zaboravili svoje uloge.....
 
Master_Chief:
i meni vise upadaju u oko "klinci" a ne stariji...poneki put kad cujem da je neko '90 ili '91 godiste nekako mi je cudno,jer se nisu rodili u osamdesetim,nekako kao da su mladji od mene 10 godina,za mene su oni "neki novi klinci"...
taj fazon i sve ih je vise.....i to bas nije normalno,izdrogirana deca na partyu samo da bi ih neko video....
 
Ja sam 88 goidshte ali se vecinom druzim sa 87 jer se osjecam zrelije nego moje godishte jer me pubertet "uhvatio" u ranijim godinama i sada sam miran (chilling)...
A shto se tiche teme zavisi kako kod koga smeta..
ako je 75% starijih naravno da mi smeta...
a ako je fifty fifty tako vec ne smeta... :)
a kad je zurka i dodje samo nekoliko starijih zavisi kako se ponashaju jer ako ochekuju da ce sve da se vrti oko njih jer su stariji ili ako pokushavaju da to urade - that ***** :P
a ako se normalno ponashaju i cooliraju to je wrh...
 
Ne smetaju mi toliko ti "napredni" klinci od 13, 14 godina na zurkama. Vise mi smetaju oni stariji od 25, 30 i vise godina i to oni sto se nisu provodili kao tinejdzeri i kada je trebalo pa sad jure za nekim klincima, glupiraju se, kao za njih je poceo neki novi zivot, a to je bas tuzno nekako ...
 
zavisi kakvim zurkama. kada sam na nekoj rock svirci, onda mi niko ne smeta, i ja nikom ne smetam. to je vec provereno, svi se otprilike poznajemo, i starijima je drago kad vide podmladak koji slusa rock.
a kada sam u folk diskoteci, onda mi sve smeta, jer se ne osecam tamo lepo, ma bezveze. nekako, sve se bojim da nece neko da prospe pivo na mene, da me probusi cigarom i tako.. ne volim nesto mnogo starije koji ocekuju da budu u centru paznje. ovi sto to ne cine su super, nisu se zatvorili u kucu, kao moji roditelji, nego lepo zive. a mladji od mene mi ne smetaju, mislim - nemaju oni nista sa mnom da bi mi smetali.. uglavnom znam da oni nece na mene baciti pivo i nece me probusiti cigarom.
 
Ne smetaju mi stariji ako ih poznajem ili ako su u manjini...Ako se nalazim negde gde sve vrvi od tih tako 19,20,21,22 itd verovatno cu pobeci odatle jer se ne osecam prijatno da me svi gledaju kao "klinca"...
Kao sto ja gledam tako na te 92,91,90... (pod uslovom naravno da glume neko loodilo...)
 
Joj, ne smeta mi. Druzim se i sa 90. godishtem, i sa dosta starijima, sva bukvalno svima. Na moru mi je ekipa koja ima oko 20-21 god, na planini mi je josh starija ekipa, a ovde je moje godishte i mladji... :D Na zurkama mi je svejedno. Naravno, ne sivdja mi se da vidim klince od po 12 godina i "matorce" od po 30-40 godina. Sve ostalo je ok.
 
Tinar:
Joj, ne smeta mi. Druzim se i sa 90. godishtem, i sa dosta starijima, sva bukvalno svima. Na moru mi je ekipa koja ima oko 20-21 god, na planini mi je josh starija ekipa, a ovde je moje godishte i mladji... :D Na zurkama mi je svejedno. Naravno, ne sivdja mi se da vidim klince od po 12 godina i "matorce" od po 30-40 godina. Sve ostalo je ok.
to je zato sto si ti pametna i oni s kojima se druzis(oni mladji od tebe) su isto pametni.
 
winnetou:
zavisi kakvim zurkama. kada sam na nekoj rock svirci, onda mi niko ne smeta, i ja nikom ne smetam. to je vec provereno, svi se otprilike poznajemo, i starijima je drago kad vide podmladak koji slusa rock.
a kada sam u folk diskoteci, onda mi sve smeta, jer se ne osecam tamo lepo, ma bezveze. nekako, sve se bojim da nece neko da prospe pivo na mene, da me probusi cigarom i tako.. ne volim nesto mnogo starije koji ocekuju da budu u centru paznje. ovi sto to ne cine su super, nisu se zatvorili u kucu, kao moji roditelji, nego lepo zive. a mladji od mene mi ne smetaju, mislim - nemaju oni nista sa mnom da bi mi smetali.. uglavnom znam da oni nece na mene baciti pivo i nece me probusiti cigarom.

mislish podbradak :wink:
 
da al kad dodje neka pacurlija pa pocne da ti se mota oko nogu...da umres...

a ne znas dal je to gore ili kad ti matore pedofilcine blenu u noge...i keze ti se ako slucajno prodjes pored njih...
 
miss:
da al kad dodje neka pacurlija pa pocne da ti se mota oko nogu...da umres...

a ne znas dal je to gore ili kad ti matore pedofilcine blenu u noge...i keze ti se ako slucajno prodjes pored njih...
hm,ni prva ni druga kombinacija ne valja,najbolje je otvoriti klubove/diskoteke po godistima,od 10 do 15,od 16 do 20,od 21 do 28,29 pa nadalje,tako netje biti sudara godista...
 

Back
Top