Problem sa Wireless citacem na lap topu

Poruka
7.110
Dragi moji,
koristim internet preko WiFi rutera i pre neki dan sam slucajno kliknuo na "disable" ono desnim klikom na onaj djavo u tabu gde izbacuje listu WiFi mreza, i sada sto je najgore nece da mi otvori "Netvork sharing and Internet Centar" tj ni preko COntrol Panela ne mogu da pokrenem izlistavanje wifi mreza.
Kao da je zablokirala opcija vezana za internet u Control Panelu, uopste nece da otvori...

Oborio bih sistem, medjutim problem je sto imam jedan program na rcunaru koji vredi 500e i posle obaranja sistema program se brise...

Nadam se da mi neko moze pomoci, poludecu bez interneta! z:cry:

Hvala unapred!
 
idi u device manager i stavi ga na 'enable', desni klik
xpdevicemanagernetw_99cf.jpg
 
Pise ovako:

Microsoft Menagement Console
MMC cannot open the file C:/Windows/system32/devmgmt.msc
This maz be because the file does not exist, is not an MMC console, or was created by a later version of MMC
This may also be because you do not have sufficient access rights to the file.

Pa kako da uradim System restore?
Ja sam to neka radio na XP ali na 7ici ne znam gde da nadjem, cackao sam po Startnom meniju ali nisam nasao.....

Heeeeeeeeeeeeeeelp! :(
 
Pokusao sam System restore i evo sta mi je izbacilo:

System restore does not appear to be fuctioning correctly on this system.

A Volume Shadow Copy Service component encountered an unexpected error. Chek the Application event log for more informaion. (0x80042302)

Sta sam to uradio sa racunara?


Evo link kako da riješiš problem. Dakle, skini Fix odavde http://support.microsoft.com/kb/914231 i riješit ćeš problem. Fix je na engleskom ali će popraviti ako ti je Windows na srpskom, znači nema veze na kojem jeziku je Windows instaliran.

Ako misliš da možeš to i sam ručno riješiti onda idi ovako:

Click Start, click Run, type cmd, and then click OK.
At the command prompt, type cd %windir%\system32, and then press ENTER.

Note The %Windir% folder is the folder where you installed Microsoft Windows.
Type the following commands. Press ENTER after each command.
Regsvr32 Msxml.dll
Regsvr32 Msxml2.dll
Regsvr32 Msxml3.dll
Type exit, and then press ENTER to close the Command Prompt window.
Restart the computer.
 
Poslednja izmena:
Nosio sam nekom cikici u servis i on mi je rekao da je vrlo verovatno da ce program biti izgubljen jer je vezan za Windows.
U pitanju je Infosistem program tj knjigovodstveni program...

Ubuduće, nakon instalacije svih programa, a to pogotovo važi za vas koji imate takve programe, uradite sa Acronisom backup C Particije. Nakon nekog problema pokrenete recovery i opet sve fercera....a to je deset minuta posla...
 

Back
Top