Konferencija za novinare

Inace, sta je ovde "tema"?

Osim pljuvanja po Nikolicu sto je postalo praksa, ne razumem o kakvoj konferenciji za novinare se radi, je li je odrzao samo Nikolic, sta je decidno rekao, i ima li neki link? Ja ga ne viidim, izgleda da nije ni potreban kad zuti radikali otvore "temu', vazno je da se ale i vrane sjate da opljunu, a to mogu na svakoj "temi" makar ona bila o pravljenju dunsta od tresanja!

Tako je bilo i dok je bio Tadic.
 
U tekstu Platforme nema odredbi iz prvobitne verzije predsednika Srbije Tomislava Nikolića o mogućnosti prekida pregovora sa Prištinom, kao i da nema principa da ništa nije dogovoreno dok sve nije dogovoreno, istakao je premijer.

Cega ima onda?Mozda,pristajemo na sve.Hebem ti budale pristaju da potpisu otimacinu Kosova i Metohije za saku para i pristupne fondove.

 
Inace, sta je ovde "tema"?

Osim pljuvanja po Nikolicu sto je postalo praksa, ne razumem o kakvoj konferenciji za novinare se radi, je li je odrzao samo Nikolic, sta je decidno rekao, i ima li neki link? Ja ga ne viidim, izgleda da nije ni potreban kad zuti radikali otvore "temu', vazno je da se ale i vrane sjate da opljunu, a to mogu na svakoj "temi" makar ona bila o pravljenju dunsta od tresanja!

Nije bas u prvoj poruci, ali postoji link na prvoj strani, u jednoj od poruka autora teme.

Poruka #10
http://forum.krstarica.com/showthre...a-novinare?p=24200715&viewfull=1#post24200715
 
Hajde ako jos 101 put napisem, mozda se bude razumelo i prihvatilo: strogoca pravila o zabrani direktnog vredjanja svih dosadasnjih predsednika Srbije je uvedena zbog Milosevica i jednako vazi. Mere se uvrede, ako ih ima, ime predsednika nije od znacaja.

Pravila su pravila ali kako ja da se zastitim ili ko mene stiti od kontaminacije gluposti i stetnih odluka predsednika i premijerministra.
 
Mozes da pises o losim i stetnim odlukama i politikama koliko hoces. A moz' da mislis koliko sam ja "odusevljen" ovime sada, kada sam i na proslu vladu imao neke primedbe, a poznato je za koga glasam.

Mogu ja da napisem hiljadu postova o stetnim odlukama koje politicari prave ali to ne dolazi do njihovih glava,ne primecuju me,ne haju za moju muku i muke ovog naroda,
jednom recju hebe se njima za nas teraju svoj fazon i zasticeni su ko beloglavi supovi.
 
Mogu ja da napisem hiljadu postova o stetnim odlukama koje politicari prave ali to ne dolazi do njihovih glava,ne primecuju me,ne haju za moju muku i muke ovog naroda,
jednom recju hebe se njima za nas teraju svoj fazon i zasticeni su ko beloglavi supovi.

Ako ne citaju, onda nece da vide ni pohvale ni kritike. Mozes jedino da se drzis kulturnog izrazavanja i da sebi ne pravis probleme.
 
Premijer Dačić i predsjednik Nikolić održali konferenciju za novinare.

Hrvati i Slovenci su braća sa Srbima (od danas).

Kosovo će biti država, a Srbi će imati zajednicu u okviru Kosova.

To su moje prve impresije o tome.

slučajno sam čula šta je rekao (bolje da nisam)
ali delovalo je kao ironija zbog onog drugog dela izjave u kojem je objasnio kako su "braća" šezdeset, sedamdeset godina govorila jedno a potajno radili drugo,
dok se od nas danas očekuje da sve svoje platforme, strategije i mračne planove (nije nego) obelodanimo vascelom svetu iako pola od toga i ne mislimo da odradimo, realno.
 
Ako ne citaju, onda nece da vide ni pohvale ni kritike. Mozes jedino da se drzis kulturnog izrazavanja i da sebi ne pravis probleme.

Nebi vama da pravim problem, brisanja sa foruma se ne bojim sto neki prizeljkuju, tesko je biti normalan i kulturan kad neko
pravi majmuna od mene i naroda misleci da smo juce sisli sa drveta.Oni razumeju jezik naroda a sto ga ne slusaju i ne citaju nicija
nije gorela do zore.
 
Vuci Nikolic i Dacic su izdajnici.

Jer sprovode politiku koja je na stetu nasih gradjana i nase drzave

Ko je i gde pitao narod dal hoce u EU ili nece?

Sto ne raspisu prvo referendum?

Pa razume se - oni hoce tamo nasilno da nas uguraju
 
obojica su izgledali kao da ih je učiteljica izvela pred tablu, pa se jedan nekako snašao- mali foler ali štreber, a drugi klempo, pojma nema niočemu, jedva čeka da dobije keca i da se vrati u klupu:D
Naravno, Nastasja, jer trebalo je da nauce na vreme (kao ti sto "jesi", ocito) da se za pogresno napisane padezne oblike odricne zamenice, dobija 'kec":zcool:
 
Iju, Biljo, pa zar nisi gledala LIVE? :eek:

PreCednik je uglavnom stajao po strani kao fudbaler u zivom zidu. z:shock:

Eto, da nisi ti gledala LIVE, mogla bih po onoj latinskoj-Absens - carens, ovako nisam, osim sto opravdano sumnjam da si ti bila u "zivom zidu" i da te preCednikov sut opasno "zgodio" . . ., parodon (ti si valjda zensko) u glavuz:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top