Dvd na Virtual Drajv

Uninstalliraj igricu i onda je preko Virtual Drive-a prebaci u kompjuter u .vcd format! Onda izbaci DVD i ubaci .vcd u virtuelni drive (to si naveo prilikom instalacije Virtual Drive-a npr. desni klik insert/X:) i onda instaliraj igru iz virtuelnog drive-a! Mora da radi!
 
mislim da nidzesi nisi u pravu,o cemu se radi
licno sam imao original disk kojije bio gratis uz graf.kartu 5700 ultra od druga a igra je GHOST RECON,
znaci ovako, igra se naravno fino instalira i trazi cd u drajvu prilikom igranja, e sad ukoliko je zelis staviti u vcd moras je iskopirati u vcd fajl a kopiranje ne ide jele je opriginal koji je zasticen od tih stvari(niko nije blesav bas tolko) jer je original,znaci zaboravi i vcd i ostalo, jedino ako postoji mogucnost mada nisam zalazio u to da se igra pomocu raznih programa cd blinder ili tako nesto razbije zastita pa onda kopiranje,inace ni alkohol tu ne pomaze ,to je moje iskustvo !!!!
poz.
 
Ako si malo iskusniji proveri u registry-ju da li ima nesto kao DefaultDrive ili sl. Ja sam za vecinu programa pronalazio i takve stvari...
Jel tebi treba da prekopiras dvd u virtual ili da ga prekopiras i startujes iz virtual-a???
 

Back
Top