Da li ponekad mrzite sto volite!

Pa svi u glavi imaju neku projekciju ljubavi...
a kad dodje nikad nije to to...uvek se razocarate bar malo...i onda pozelite da krenete dalje i mrzite sto volite...jer da ne volite bilo bi vam lakse da odete...a ovako vam je tesko da odete...ali cujete glas iz srca koji vam govori idi dalje...
Ja bih voleo da sam bezosecajan...onda je sve lakse... 8)
 
Devilishgirl:
hmmm mora da sam te pogresno shvatila..ne mislimo na istu stvar..ti..u stvari nemas mooda da odes..preseci, big deal..

ma nije to...meni je najmanji problem da odem...
vec kad ljudi to shvataju pogresno... odes jednom drugi put...treci..
i zelis jos i jos zelis samo da ides... a oni vec ti prilepe etiketu pedercina...folirant...i to obicno ribe sa kojima nisi bio...one tako pokazuju svoju ljubav prema tebi a ti ih mrzis zato sto nemaju hrabrosti da ti kazu bilo sta drugo...da te bar razumeju...
 
mikajo:
Pa svi u glavi imaju neku projekciju ljubavi...
a kad dodje nikad nije to to...uvek se razocarate bar malo...i onda pozelite da krenete dalje i mrzite sto volite...jer da ne volite bilo bi vam lakse da odete...a ovako vam je tesko da odete...ali cujete glas iz srca koji vam govori idi dalje...
Ja bih voleo da sam bezosecajan...onda je sve lakse... 8)

???!!!Ja ceznem da volim...to je nesto najlepse na svetu....
Kada volim nema nikakvih duhova i tih glasova koji mi sapucu nesto...i srecna sam sto je tako. Mada, cula sam ovakav stav par puta u zivotu od nekih ljudi i totlano ne mogu da ih shvatim...Kad volis nesto ne odrices se toga nikad!!! Ne vagas raciom na taj nacin jer te potpisano vodi gde ne treba...
 
Kad_LupimLupim - e kad te ja lupim zujace ti u usima tri dana :lol: ... Taman se nameracio da to napisem, naostrio tastaturu, spremio prste... I onda 'ladan tush...

E zivote lutalico... Ostarilo se pa se usporilo... Jbg, neko morao da radi cele noci pa nije stigao da odlgeda sta se ovde desava :roll:

Elem, u vezi teme... Desavalo se da, pa ajd da kazem, 'zazalim' sto volim... Ali mrzeti je ipak prejaka rec za takvo jedno prelepo osecanje, bez obzira sta vam to osecanje radilo i koliko god vam zivaca vadilo... Mislim, ipak je kad se podvuce crta - 'worth it'...

Ljubav menja ljude u svakom pogledu, a ja volim promene, statika i ucmalost me unistavaju na organskom nivou, te tako mogu reci da 'volem da volem'... E sad, to sto to moze da se obije gadno o glavu, to je vec neka druga prica...
 
Incognito:
Kad_LupimLupim - e kad te ja lupim zujace ti u usima tri dana :lol: ... Taman se nameracio da to napisem, naostrio tastaturu, spremio prste... I onda 'ladan tush...

E zivote lutalico... Ostarilo se pa se usporilo... Jbg, neko morao da radi cele noci pa nije stigao da odlgeda sta se ovde desava :roll:

Elem, u vezi teme... Desavalo se da, pa ajd da kazem, 'zazalim' sto volim... Ali mrzeti je ipak prejaka rec za takvo jedno prelepo osecanje, bez obzira sta vam to osecanje radilo i koliko god vam zivaca vadilo... Mislim, ipak je kad se podvuce crta - 'worth it'...

Ljubav menja ljude u svakom pogledu, a ja volim promene, statika i ucmalost me unistavaju na organskom nivou, te tako mogu reci da 'volem da volem'... E sad, to sto to moze da se obije gadno o glavu, to je vec neka druga prica...
:idea: Pa što mi uze misao sa tastature :oops:
 

Back
Top