opis fizicki savrsenog muskarca ?

spencer_wideweb__430x286_zps8e4fc8c6.jpg


Bad Spenser ♥♥♥

Nema lepsheg. Tachka.

ahahaha, samo te čekam :zcepanje:

Често се запоставља лепота мушких ногу и гузе, све је тако чврсто, нема целулита... :zaljubljena:

Мени је битно да има дуге ноге и лепе листове, не подносим танке листове код мушкараца, да му рамена буду шира од кукова, да има јаке руке, велике дланове, мушке нокте, не онако узане, фине као жене што имају..
Не волим ћосаве мушкарце, некако ми то делује као...ај сад да не употребим на шта ме подсећа, углавном да има крзно где треба.
Да има густу косу и здраве и лепе зубе, када су испуњени ови услови, онда ми стварно није битно да ли је црн, плав, смеђ, жут, не држим много до изгледа. :) :) :)

fin neki mladić: )))
 
Nije sve ni u fizikalijama, mislim ono da bude zgodan i tako to.
Pozeljno bi bilo, ali ne i neophodno.
Npr. ja sam bila zaljubljena i u coveka koji nije bio ni malo lep, ali je imao neverovatnu harizmu.
Cak je bio celav... mnogim devojkama je nezamislivo da imaju celavog decka, ali imao je ono nesto... spiku, gestikulaciju, svi su ga zeleli u svom drustvu, pa kad me pogleda onim djavolastim okicama, kad me dodirne kao slucajno, ja se pogubim... Nisam uspela da ga osvojim... dovoljno.

Drugi slucaj... nebitno ko je u glavnim ulogama.
Kuckaju se preko neta mesec dana, on dodje u njen grad da se licno upoznaju, razmenili su preko mejlova samo svoje slike, ona bas i nije najzadovoljnija kako on izgleda, on odusevljen njenim izgledom... Nalaze se i klik... ona se zaljubljuje u njega takvog kakav je, nije uopste privlacan, cak je i nesto nizi od nje... ali njegovo ophodjenje, postovanje koje joj ukazuje, lepi maniri, odusevljenje koje ona vidi na njegovom licu dok je on gleda... pricaju... otkrivaju da su im misli iste, da su na istim talasima... sto jedno zapocne, drugo zavrsi... to se ne moze opisati recima.
Zato cu stati.
 
Kad sam bio student imao sam koleginicu kojoj su svi momci, ali svi licili jedan na drugog
Znaci, gledas slike i ne verujes
Svi na isti kalup i gradjeni i frizure i oblik lica
Ali mislim da je to redji slucaj da se nekom svidja samo jedan odredjeni tip i da ga bas samo taj tip privlaci i nista drugo van toga
 
Kad sam bio student imao sam koleginicu kojoj su svi momci, ali svi licili jedan na drugog
Znaci, gledas slike i ne verujes
Svi na isti kalup i gradjeni i frizure i oblik lica
Ali mislim da je to redji slucaj da se nekom svidja samo jedan odredjeni tip i da ga bas samo taj tip privlaci i nista drugo van toga



pa da al to zato što retko koja mož da dozvoli sebi luksuz da bira :lol:
 
20144.jpg


Da je babo kad ga je pravio samo jos jednom mrdno sve bi pokvario :)
dakle ja ovde nista ne bih menjala.....sve mi je potaman :D

slušaj klonka...nemo ti počupam brkove..ne diraj mi u dečka :hahaha:


:hahaha: swonče je medenjak! :zaljubljena:

Samo da ima plave okice :zaljubljena:
I tamniju kosu
I da je sportski tip
Imam čak i odnos visine/ težine koji preferiram a nije ništa nemoguće majke mi, srećem često takve :aha:

Meni Pirs Brosnan dobar baja oduvek bio a nije lep, ništa specijalno :rumenko::rumenko::rumenko:
nis vertiqalna..KAKO nije ič spec kada je tak lepo veliki i plavook i...divan :zaljubljena:

ondak..joj!

kada je neizdrž svaki je pravi..kada smo site ondak poloodimo i opalimo po masturbaciji fantaziranja i taj rad.

brate..imam jednog mršu u blizini...oraj da mu ne uzmeš iz ruke..a zolja i skotina-nevidjena kada je ljoot..a ume ta ti se uvuče pod kožu
i da prede..ali kada raširi ruke i razvuče osmej u : uzmi me sad i odmah..ebiga...
šta tju kada sam laka na srce..:(
inače.takih.ima posvuda ...ki trave..sam da polegamo :)

da prevedem: zaebite gabarite...svako kada se plakne i obuče u čisto razvuče osmeh lubenice...i obrati pažnju na ponašanje.
.i bude blesawo shashav..mada i ozbiljan da pokaže kaki je baš-čeliq...ebiga...svi su medenjaci :)
 
fizika koja tebe privlači nije ista kao fizika za drugog muškarca.
možda vam je obojici lepa ona silikonuša sa početka teme, ali biste sigurno već kod neke druge devojke imali dijametralno suprotna mišljenja,
oću da kažem tenzijo, sve je to individualno..taj bre prvi pogled ...lepota je zaista u očima posmatrača, koliko god se trudili da sve svedemo na fiziku, hemiju i matematiku- proporcije .
pritom ne mislim da je to uteha za ružne.



otkud tebi da sam ja rekao da svima isto mora da bude lepo, ja sam govorio o fizičkoj privlačnosti
meni je ona fizički privlačna, njemu je ova

ali zajednički imenitelj je fizička privlačnost je li


ali ipak, lepo je lepo
ma kolko neko bio normalan, nenormalan slep poremećen, bez ukusa i td
 

Back
Top