opis fizicki savrsenog muskarca ?

263650_345621858869321_2055569377_n.jpg
 
ti nemas cak ni recnik babe al' sudeci po onom od sinoc def. imas problem sa intuitivnom podsvescu :lol:


Nema jer je devojchica. Dede bi trebalo da se biju sa dedama, a ne sa babama i unucima. Nije ni poenta biti samozvani sudija jer se gordost uvek obije o glavu. Sopstvenu.

Ovo sad nema veze sa mushko-zzenskim zezanjem, vech sa osnovnom mushkom chashchu.
 
Nema jer je devojchica. Dede bi trebalo da se biju sa dedama, a ne sa babama i unucima. Nije ni poenta biti samozvani sudija jer se gordost uvek obije o glavu. Sopstvenu.

Ovo sad nema veze sa mushko-zzenskim zezanjem, vech sa osnovnom mushkom chashchu.

ja deda ona devojcica :lol:

ja velik i krupan a ona mala i nezasticena..jel?

a iz svakog posta joj kultura govora izlazi ko mleko na vime :lol:

sta se sa tobom desilo da uvek mesas real i torte koje ste jeli kod koto sa njom i borkom sa onime o cemu ovde pisemo... sta te u stvari boli q sta ja pisem sa njom..si ti njene mama ili strina...a?
 
tema je očigledno poprište borbe kompleksa i nagonom za očuvanjem poljuljanog ega pod naletom surove istine koju sam lepo izložio još na tamo nekoj ko zna kojoj strani
ja vas fizički neugledne sasvim razumem, msm zamis koji je to bedak kad si razumno biće imaš ambicije i sve i onda ti tako jedna trivija kao što je fizički izgled razvali život

ja verujem da je to bolno
 
ma mogu da navaljuju kolko oće, sve što imaju da izlože je odbrana neodbranjivog i eventualno nekakve infantilnosti tipa laži vređanja i slično
a to je dalji put u degradaciju

ovo je bitka koju ne mogu da dobiju ma šta napisali, i što se više upinju sve više sebe ujebavaju
i to je to
 
internet jeste sigurno sigurno utočište za ružne jer se ne vide, za pichkice jer mogu da laprdaju bez da dobiju po labrnji bezobraznoj
problem nastaje kad inercijom tako stečenog stanja zaborave da su miševi
i onda kad im se istina saspe u lice dobijaju nervne slomove
 

Back
Top