opis fizicki savrsenog muskarca ?

Ponekad pomislim da bi stvarno trebalo zakonom uvesti obaveznu statičnu IP adresu. Ja više nemam šta da izgubim, a vi paćenici biste mogli da odslužite kaznu kako dolikuje.

misliti je lexa sveobuhvatan proces kada se aktivira celo telo a ne samo ruke i glava... kod tebe se aktivira samo sedeci deo po ovakvim logickim zavrzlamama koji se zovu narodski duvanje u vetar :lol:
 
Došo da se swadja mawo, nepravda mu je počinjena pa se sveti, gadja me papicom a ja nisam ni htela da hranim bebu :)

ccc.. ja da se svadjam :rotf:

a kako zoves onu kolektivnu onaniju od sinoc kad ste navalili ko sakali na coveka koji ima samo lepo misljenje o sebi bez obzira dal ima osnova za to ili ne? os da ti kazem kako se to zove u psihologiji...taka coporativna onanija i kake osobe su sklone takom nacinu ponasanja?
 
ccc.. ja da se svadjam :rotf:

a kako zoves onu kolektivnu onaniju od sinoc kad ste navalili ko sakali na coveka koji ima samo lepo misljenje o sebi bez obzira dal ima osnova za to ili ne? os da ti kazem kako se to zove u psihologiji...taka coporativna onanija i kake osobe su sklone takom nacinu ponasanja?
Kaži. Meni su to radili redovno pa nisam išla tebi da kukam. Ako se već kurčiš, nauči da primiš *rac kad mora. Prežiweće.
 
Interesantno kako prawi muškawac obavezno spominje polne organe i sopstvene nagone u razgovoru sa ženom. Fuj.

fuj :lol:

do sad si u dva ili tri posta prva spomenula q... :lol: nisam ti ja dutjqo.. sa mnom moras da puzis i da se slazes, pa da me omamis i tek onda ubodes svojom zaokom.. ako je imas :lol:

ako si ko zenska volina, a vidim trudis se iz petnih zila da to budes...onda se vezi za neciji rog od iste vam sorte jer se ovde za ljude vezuje recju :lol:
 
fuj :lol:

do sad si u dva ili tri posta prva spomenula q... :lol: nisam ti ja dutjqo.. sa mnom moras da puzis i da se slazes, pa da me omamis i tek onda ubodes svojom zaokom.. ako je imas :lol:

ako si ko zenska volina, a vidim trudis se iz petnih zila da to budes...onda se vezi za neciji rog od iste vam sorte jer se ovde za ljude vezuje recju :lol:
Zapravo ja sam volina sa ljudima koji mi se prethodno obrate kao volini (tenziša i pljajko, primera radi). Kad neko ne bira reči prema meni (a mora biti prvi), ja ne biram reči prema njemu, naravno. Ti, pošto si klon, još uvek si na proveri. Primetićeš da sve vreme pokušavam manje-više kulturno da razgovaram sa tobom, dok tebi samo ispadaju prostačke gadosti koje si poneo iz roditeljske kuće. Čekam da vidim kako će se to razviti, i još uvek se pitam zašto se uopte svađaš sa mnom kad ti ništa ružno nisam napisala.

Dakle, ili si klon nekoga ko se prethodno naljutio na mene, ili si strašno ljut danas na ženu, dete, majku, oca, koga god, kolegu, možda te ebu na poslu..... pa očekuješ da te i na forumu svi mrze pa si skočio ko ošuren čim si primetio da ti je neko nešto odgovorio (to mora da bude zlobno jer tebe svi mrze je l da :per: ); ova druga opcija dolazi u obzir ako si taj marlon kako ostali kažu, jer ja nemam pojma ni ko si ti, vrlo se površno sećam nick-a, pa ne verujem ni da se ti nešto sećaš mene. Ako se, pak sećaš, wau :per: mora da sam zajebanija nego što mislim :)
 

Back
Top