opis fizicki savrsenog muskarca ?

bas je lipo kad se mlad covek rukovodi pravim vrednostima u zivotu... pumpaj, jebi, kradi :zaljubljena:

da se ipak malo vratimo na temu... moj izbor je pao na Billy Idola... cak i u sestoj deceniji izgleda bogovski, no to je mnogo manje bitno od njegove harizme, sarma,energije, glasa i britanskog akcenta
eto, vise od toga ne bih trazila... skromna sam bas :lol:
 
bas je lipo kad se mlad covek rukovodi pravim vrednostima u zivotu... pumpaj, jebi, kradi :zaljubljena:

da se ipak malo vratimo na temu... moj izbor je pao na Billy Idola... cak i u sestoj deceniji izgleda bogovski, no to je mnogo manje bitno od njegove harizme, sarma,energije, glasa i britanskog akcenta
eto, vise od toga ne bih trazila... skromna sam bas :lol:

vala, dobar i on...bolji nego kad je bio mlađi :aha:

ja zaboravila njega ( kad već pomenu sirovi britanski akcenat :rumenka:)

jason_statham%20cool(1).jpg
 
bas je lipo kad se mlad covek rukovodi pravim vrednostima u zivotu... pumpaj, jebi, kradi :zaljubljena:

da se ipak malo vratimo na temu... moj izbor je pao na Billy Idola... cak i u sestoj deceniji izgleda bogovski, no to je mnogo manje bitno od njegove harizme, sarma,energije, glasa i britanskog akcenta
eto, vise od toga ne bih trazila... skromna sam bas :lol:

Jejiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!:lol:

Mi vodolije smo stvarno tjaknute, ja se lozim na jednog davno preminulog politicara...iako deluje k'o svaleras, onako, psiho-fizicki dodje bas moj broj, samo da je ziv!:)

...bogu 'fala prosli praznici, sretjan sam...vise nisam zaludan k'o medjed u pecini...'ajd ljudi dosta, sta vam je.
 
Jejiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!:lol:

Mi vodolije smo stvarno tjaknute, ja se lozim na jednog davno preminulog politicara...iako deluje k'o svaleras, onako, psiho-fizicki dodje bas moj broj, samo da je ziv!:)

...bogu 'fala prosli praznici, sretjan sam...vise nisam zaludan k'o medjed u pecini...'ajd ljudi dosta, sta vam je.

Ja sam kao studentkinja bila zaljubljena u Danila Kiša i vladiku Danila:rumenko:
 
e, freja, cika bili je takav kralj, njega volim jos od kad sam kao osnovac pila mleko uz jutarnji program, pre skole :aha:... takvu energiju emituje da je to neverovatno... bila sam na uscu pre par godina, i mogu da kazem da na boljem koncertu nikad nisam bila! niti sam ocekivala da ce da izdrzi ceo koncert, iskrena da budem :lol:
ako te zanima, pogledaj storytellers
u pauzi izmedju pesama su price i anegdote iz zivota i sa turneja... jako je duhovit :zaljubljena:( mogao bi da drzi privatne casove pojedinima :mrgreen:)
 
Super je Bili, nekako deluje androgino, pametno i muzevno u isto vreme...rado bih se nasla u njegovom drustvu...i u Kisevom, skoro sam radila Kisu natal i cim sam videla dominantne ribe odusevila sam se:lol:...inace sam se k'o klinka lozila na Lazu Lazarevica:zstidljivko:

Moj izbor je Vili Brant, drugovao tamo '60-ih sa nama, klek'o u Varsavi u znak izvinjenja, izvuk'o taoce od Sadama...tolerantan covek a lep, lep, lep k'o sto Svaba moze da bude lep:znamiguje:

publishable.jpg
 
Многобројни су физички савршени мушкарци, од Аполона до Баш Челика
Цики и Бејби, бре, није ово тема за то, нисам вам ја модератор, пфхаха
То на Персо http://forum.krstarica.com/showthread.php/500013-Kojem-biste-dale-perso/page76

znamo mi to, samo ja prosto ne mogu da odvojim te dve sfere... ako ipak odvojis, bili je i fizicki giga mega car i moze da parira i mngo mladjima... sto bi reko koleza saul, sama krtinica... al kad bi se tu prica zavrsila, na fizickom, onda mi ni to fizicki skoro savrseno ne bi bilo zanimljivo... hocu da kazem kako nisam povrsna i plitka ko potok za vreme suse , bre :lol:
 
napr. skromno duznem sebe za primer... :rotf:

nema zene kojoj nije bilo zao sto nije duze bila sa mnom... valjda sam jos malo pa savrsen iako mator za ono sto traze, a ne savrsen po meri sta su probale pa sfatile da im treba komplementarnost u svemu da bi se posteno nadopunile :lol:
 

Back
Top