Last minute?

'Ebi ga gde god da krenem, pakujem se 15 minuta pre polaska.Jednom je moj najbolji drug lezao na pruzi da spreci voz da krene , posto sam ja kasnio.

Medjutim, ima to i dobrih strana ponekad ! Poznajem coveka koji je zakasnio na avion Adria Airways koji se srusio na Korzici. :roll:
 
Taj sajt pripada nekoj slovenackoj agenciji i oni zapravo iznose ponude drugih agencija. Preko njih sam putovala prosle godine i nikad vise ne planiram. Dve Slovenke koje rade tamo su bile neopisivo neljubazne, bezobrazne i neprofesionalne. Zaista, nikad vise sa njima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Anonymous:
Taj sajt pripada nekoj slovenackoj agenciji i oni zapravo iznose ponude drugih agencija. Preko njih sam putovala prosle godine i nikad vise ne planiram. Dve Slovenke koje rade tamo su bile neopisivo neljubazne, bezobrazne i neprofesionalne. Zaista, nikad vise sa njima.

Verujem da je sve istina, jer tamo u agenciji nude aranzmane drugih agencija regularne kao i kod tih agencija - nista last minute ili sa popustom, i jos ti nude duplo ili troduplo skuplje - avionom preko neke druge zemlje pr. trazla sam Maltu i nasla regularno u agencijama za od oko 380 E pa i malo vise a kod njih: preko Beca (a do Beca se snadji kako ces), i to aranyman od 700 pa do ...
Agencija bboze sacuvaj!
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top