baj baj friends?

nama je prekosutra (mala ) matura... ne znam, nije mi nesto preterano zao, bilo je tu dosta svadja, a opet... bice mi zao jednog dana, nekako sam se stopila sa mojim odeljenjem, nasla neke prave osobe. nece biti lako da sve to opet prozivljavam u srednjoj. ali tu su jos 3 meseca, preko raspusta, tek onda se stvarno rastajemo, i svako krece svojim putem.
bye, bye, friends. :sad:
 
Ја сам била мноооого тужна када сам се растала са основном,једва сам прежалила.Али средња је 300 х боља ..боље друштво,зезање 8) 8)
Сутра идем на прву екскурзију са друштвом из средње..веселим се више него за свих осам година заједно!
:)
 
Eh, ta osnovna, jedva sam cekao da je zavrsim, bio sam presrecan kad sam je zavrsio, sad opet sve isto.
Skole mi ni u kom slucaju nije zao, zao mi je samo sto nisam video 2-3 skolskih drugova jos od mature, pa se ponekad setim trenutaka zajedno provedenih i uspomena.
A srednja, pa isto ko i osnovna, zezanje i sve to, samo smo malo zreliji i dosadniji i naravno jedva cekam da je zavrsim....zakazio sam se sa mnogim profama.
 
Ja sam proslavio obe mature. Mala me nije nesto dotakla posebno. Sa par ljudi koju su vredeli u tom razredu sam ostao u kontaktu. Kad je dosla velika mislio dam da ce biti isto jer sam i ovde imao samo par ljudi koji su vredni moje tuge medjutim kad je dosla sama proslava... :cry: :cry: :cry:
 
Ja sam se rastao sa mojim drugovima iz osnovne jos u 7 rasredu,nisam bio na maloj maturi(steta) dosta njih su mi veoma dragi a sa nekoliko njih sam jos uvek u kontaktu a takodje dvojica su mi najbolji prijatelji.A srednja...heh,ovde se ide svaku godinu zasebno,svake godine je novi razred tako da ni nemas vremena da se s nekim bas upoznas da bi kasnije ostali mnogo dobri drugovi,uglavnom si dryg dok ides u skolu s njima posle toga svako svojim putem...
 
meni je bilo drago kada sam zavrsavala osnovnu skolu,sta vise jedva sam cekala i nikada se ne bih vratila u taj period,a kada sam zavrsavala srednju bilo mi je bas krivo...ne samo zbog prijatelja,jer sa onima sa kojima sam se druzila ranije,druzim se i sada....nego zbog cele te atmosfere,gomile ljudi po hodnicima i sto svaki dan ima nesto novo...u svakom slucaju 1000 puta bolje nego fakultet... :roll:
 
Opušteno
Posle mesec dana, nećeš je više ni pogledati (staru školu, mislim)
Biće čudno kada posle 100 godina prođeš pored, a opet se ne bi nikad vratila tamo...Videćeš da su je okupirali neki novi klinici, neke koje prvi put vidiš, to sad njihovo,
e vala neka im...
 
LPhoklica:
Opušteno
Posle mesec dana, nećeš je više ni pogledati (staru školu, mislim)
Biće čudno kada posle 100 godina prođeš pored, a opet se ne bi nikad vratila tamo...Videćeš da su je okupirali neki novi klinici, neke koje prvi put vidiš, to sad njihovo,
e vala neka im...
ovo mi je bilo nekako zanimljivo...

Ne znam zasto ste svi vi tako protiv te osnovne,dobro mozda za vas sto ste '89 godiste koji ste izasli relativno skoro iz nje ali ja neki put dobijem zelju da se vratim u osnovnu na jedan specijalan dan kad mi je bas bilo lepo...da sretnem sve moje stare drugove iz osnovne bi bilo mnogo motjno,ali na zalost to se nikad netje desiti.
 
Master_Chief:
LPhoklica:
e vala neka im...
ovo mi je bilo nekako zanimljivo...

Ne znam zasto ste svi vi tako protiv te osnovne,dobro mozda za vas sto ste '89 godiste koji ste izasli relativno skoro iz nje ali ja neki put dobijem zelju da se vratim u osnovnu na jedan specijalan dan kad mi je bas bilo lepo...da sretnem sve moje stare drugove iz osnovne bi bilo mnogo motjno,ali na zalost to se nikad netje desiti.
Ma srećem se i ja sa društvom iz osnovne, to su još uvek najbolji ljudi. Ne svi, ali oni s kojima sam se ranije druzila su tu....
I nisam protiv osnovne samo se tamo ne bih vratila.
 
LPhoklica:
Master_Chief:
LPhoklica:
e vala neka im...
ovo mi je bilo nekako zanimljivo...

Ne znam zasto ste svi vi tako protiv te osnovne,dobro mozda za vas sto ste '89 godiste koji ste izasli relativno skoro iz nje ali ja neki put dobijem zelju da se vratim u osnovnu na jedan specijalan dan kad mi je bas bilo lepo...da sretnem sve moje stare drugove iz osnovne bi bilo mnogo motjno,ali na zalost to se nikad netje desiti.
Ma srećem se i ja sa društvom iz osnovne, to su još uvek najbolji ljudi. Ne svi, ali oni s kojima sam se ranije druzila su tu....
I nisam protiv osnovne samo se tamo ne bih vratila.

Ma ni ja se ne bih vratio cim se setim mog nastavnika matematike zvanog "Slindzo" :lol: ,ali bih voleo da se vratim na samo jedan dan,kad smo svi tu na jednom mestu...
 
ah, osnovna.. ta divna vremena kada nisi morao da ucis, nego dodjes opusten u skolu, zezanje svaki cas, svaki odmor.. ma, divota.. :D
a sad.. svi brate streberi, niko se ne bi setio da dobaci nesto na casu, niko da pobegne eto tako bez razloga, niko nista.. jeste sve to super drustvo, i pola njih iz osnovne je sada sa mnom u srednjoj, ali mi opet fale dani kada je drug sve prekidace u skoli polomio glavom..
 
:( E,ljudi,meni je sutra poslednji dan u shkoli...
Ne znam shta da kazem... :?:
:shock: Poshto vec duze vreme znam da cu upisati muzichku gimnaziju preko brata sam upoznala celo drushtvo tamo,i cele godine sam jedva chekala da zavrshim 8. pa da i ja odem tamo,ali sada kad je kraj tako blizu... :oops:
:roll: Bash pre neki dan sam sedela u shkolskom sa dve drugarice,pa smo se tako prisecale raznih trenutaka,blamova i lepih stvari i prosto ne mogu da poverujem da je sve to tako brzo proshlo!!!
:shock: :? Secam se kad sam prvi put doshla u shkolu da se upishem i kad sam videla gomilu dece i medju njima tadashnje osmake, i kako mi je to tada delovalo tako strano i bila sam uplashena,a sada ja gledam neku decu koja dolaze da se upishu u 1. razred pa se pitam kako je sada njima...
:? :oops: Nikada nisam ni pomislila da ce mi biti zao i bilo mi je tako patetichno kad vidim neke osmakinje kako se gushe u suzama,a sad imam utisak da sam se tek u 8. i to bash pred kraj zblizila sa drugovima i pitam se zashto nisam ovih 8 godina iskoristila bolje... :(
Nisam ni sigurna da li cu i ja uspeti da se uzdrzim od plakanja sutra... :cry: :cry:
:) Ali ipak,mora da se ide dalje,pa se nadam da cu sa sadashnjim drushtvom ostati u kontaktu,a da cu u srednjoj naci i neko bolje,pa cu mozda i ja jednog dana moci da se slozim sa onima koji kazu da ravnodushno prolaze pored svoje stare shkole... :wink:
 

Back
Top