Kako vreme prolazi

:(
Читао сам негде да је друга сезона много боља од прве, а да је трећа лоша.
Шта ти мислиш?
meni je prva vrh. druga je mnogo opuštenija ali na mahove čak i dosadna. treću sam gledao sporadično bez prevoda (ono što me zaintrigiralo) i nekako mi se čini da je izgubilo početni smisao. da se ja pitam završio bih seriju posle prve sezone sa još par epizoda razrešenja. bez Alija i Ajlin a sa nekim novim likovima mi je bez veze
 
Razumem te druze, u spici prve sezone, gde kad stoji Osman, pored njega stoji neki odrasli mladi glumac..
sad da me ubiješ ne bih se setio koja je to scena :confused: toliko sam toga odgledao i na kanalu D i na jutjubu da mi je verovatno to promaklo. nego, sinoć sam video scenu gde Berinina ćerka i Bahar ( Sonerova nova riba) završavaju u bolnici u Londonu zbog doniranja bubrega...znaš li ko kome donira i zašto Bahar koja je ipak stranac a ne neko od rođaka? uz video je išao novinski članak na turskom ali gugl ne uspeva da prevede da bi se shvatilo
 
pa gugl preveo al tako da se ne zna ko je kome dao. sve nešto bez smisla. al kontam da je logično da se detetu daje a ne da dete daje matoroj kravi :) al mi nije bilo jasno da pored živih roditelja i tolike familije odgovara bubreg Sonerove nove drage. ovi Turci baš umeju da ga ukake...

Kada sm letovala u Kušadasiju 2011. upoznala sam jednog momka, bio je tamo turistički vodič, on mi je prvi rekao za ovu seriju, ja ga gledala bledo.
Bio je oduševljen.
Skoro sam ga kontaktirala da mu kažem da je konačno serija došla i do nas i rekao mi je upravo to - da je sa trećom sezonom seriji opala popularnost.
Po njegovom mišljenju, trebalo je prekinuti posle druge sezone i ne ''ubiti'' lik Ajlin.

Pošto je u pitanju prava drama (makar kako je počela), ja ne bih davala konačna rešenja.
Samo rez tamo gde i dalje stoje otvorena mnoga pitanja.
Životno da bude.
 
Kada sm letovala u Kušadasiju 2011. upoznala sam jednog momka, bio je tamo turistički vodič, on mi je prvi rekao za ovu seriju, ja ga gledala bledo.
Bio je oduševljen.
Skoro sam ga kontaktirala da mu kažem da je konačno serija došla i do nas i rekao mi je upravo to - da je sa trećom sezonom seriji opala popularnost.
Po njegovom mišljenju, trebalo je prekinuti posle druge sezone i ne ''ubiti'' lik Ajlin.

Pošto je u pitanju prava drama (makar kako je počela), ja ne bih davala konačna rešenja.
Samo rez tamo gde i dalje stoje otvorena mnoga pitanja.
Životno da bude.
da se ja pitam (a ne pitam) seriju bih završio posle prve sezone sa još par epizoda nekog razrešenja...Ali bi, za ono sve što je uradio, bio mrtav...Ajlin bi se udala za Sonera posle smrti Murata, Džemile bi postala to što je postala, Mete bi bio popularni muzičar, Berin u (ne)srećnom braku sa Hakanom :)
Druga sezona je unela laganu dosadu u seriju i nešto neočekivano...Ali postaje totalni pozitivac da čak ponekad dok gledaš priželjkuješ da se ponovo spoji sa Džemile ( što je malo bljak posle svega) a posebno čudno...lično meni Berin postaje negativni lik (uz Ahmeta koji mi se ne sviđa od starta) Što se tiče Ajlin...nju je scenarista morao da ubije silom prilika (jer nije htela više da glumi) i mislim da mu je to totalno pomrsilo konce i uopšte me ne čudi pad popularnosti treće sezone. A posebno će biti smešno ako se kasnije vrati Ali u seriju jer nigde se jasno ne potencira njegovo samoubistvo...čudna je ta scena...dok Džemile plače nad njegovom košuljom na plaži, on i dalje pliva prema pučini :lol:
 
Berin me je smorila jos na sredini prve sezone
a ti opet sve zivo isprica :hahaha:
pa jbg...ja sam još gledao prvu sezonu kad sam počeo da čitam hrvatski forum na kome su već diskutovali o drugoj sezoni. to mi ipak nije smetalo da sa uživanjem gledam 70 epizoda. verujem je da većina ljudi seriju već gledala na netu (onoliko koliko i ja) a ko nije i ne želi da sazna ništa unapred...on i ne treba da posećuje ovakva mesta gde se diskutuje. :D
 
Kako je ona Ajlin divna... :heart:

Izgleda da ce uskoro prelomiti da se uda za Murata, gusi nju odavno nemastina..

farah-zeynep-abdullah-3.jpg
 
da se ja pitam (a ne pitam) seriju bih završio posle prve sezone sa još par epizoda nekog razrešenja...Ali bi, za ono sve što je uradio, bio mrtav...Ajlin bi se udala za Sonera posle smrti Murata, Džemile bi postala to što je postala, Mete bi bio popularni muzičar, Berin u (ne)srećnom braku sa Hakanom :)
Druga sezona je unela laganu dosadu u seriju i nešto neočekivano...Ali postaje totalni pozitivac da čak ponekad dok gledaš priželjkuješ da se ponovo spoji sa Džemile ( što je malo bljak posle svega) a posebno čudno...lično meni Berin postaje negativni lik (uz Ahmeta koji mi se ne sviđa od starta) Što se tiče Ajlin...nju je scenarista morao da ubije silom prilika (jer nije htela više da glumi) i mislim da mu je to totalno pomrsilo konce i uopšte me ne čudi pad popularnosti treće sezone. A posebno će biti smešno ako se kasnije vrati Ali u seriju jer nigde se jasno ne potencira njegovo samoubistvo...čudna je ta scena...dok Džemile plače nad njegovom košuljom na plaži, on i dalje pliva prema pučini :lol:

Ne verujem da će Ali vaskrsnuti, Turci ne oživljavaju mrtve, oni kad ubiju lika - ubiju ga načisto. :)

A baš sam htela da pitam za Ajlin što su dali takvo razrešenje njene sudbine... kad ono... a što nije htela više da igra, zna li se?

Zašto ti se Berin ne sviđa?
 

Back
Top