Kako vreme prolazi

Joj sto me nervira ovaj Mete, prava cupidara! Place ko strina u svakoj epizodi, cim vidi profanku rasplace se, a grimase pravi ne mozes da provalis da li ce da se nasmeje ili rasplace, a i napuderisan je previse. :roll:
A mnogo pudera stavljaju i na na Alija i Sonera :bljuc:
 
Za puder nisam primetila, meni su Turci generalno diskretni sa šminkom, osim što vole da stave crni kreon ispod očiju nekim glumcima, valjda onima za koje smatraju da im treba istaći oči (setimo se Oguza).

Jedna zanimljiva stvar je da mnogim Turcima stoje lepo brkovi. Ne brada, ne obrijani da budu, baš brkovi.
Videla sam slike Alija i Sonera bez brkova i nije mi to to...
Pogotovo Ali - neuporedivo muževnije i markantnije izgleda sa brkovima.

Zašto Džemile stavlja maramau kad izlazi? Videla sam u nekim kasnijim epizodama da neće.

Kako biste voleli da se odvija serija, kako da se završi (ne pominjimo ono što znamo iz narednih epizoda).
 
Ja bih voleo kraj da svako dobije ono što je zaslužio.
Da Karolin bude obrukana i da se vrati natrag kako je i došla, u Holandiju. Ili pak ako tokom serije (ako je napravila još koji zločin) završi u zatvoru.
 
Ne znam kako se zavrsava, ali bih volela da se Dzemile spandja sa Ribarom, a Ali da ostane sa Karolinom koja ce postati bolja , a za decu ne znam nisam razmisljala, nadam se da ce svako od njih naci svoju srecu, mada ni neka tragedija nije iskljucena, Turci su to :think:
Inace Ali je sasvim zgodan tip sa brkovima, a Soner mi nije nesto, malo podnaduo matorac sa kao farbanim brkovima, ne znam.
 
Za puder nisam primetila, meni su Turci generalno diskretni sa šminkom, osim što vole da stave crni kreon ispod očiju nekim glumcima, valjda onima za koje smatraju da im treba istaći oči (setimo se Oguza).

Jedna zanimljiva stvar je da mnogim Turcima stoje lepo brkovi. Ne brada, ne obrijani da budu, baš brkovi.
Videla sam slike Alija i Sonera bez brkova i nije mi to to...
Pogotovo Ali - neuporedivo muževnije i markantnije izgleda sa brkovima.

Zašto Džemile stavlja maramau kad izlazi? Videla sam u nekim kasnijim epizodama da neće.

Kako biste voleli da se odvija serija, kako da se završi (ne pominjimo ono što znamo iz narednih epizoda).
onih par epizoda iz 3. sezone što sam odgledao na preskok mi govore da nimalo neće da mi se sviđa kao teče serija. ajd da se ne zaričem ali nisam siguran da ću i dalje pratiti tu seriju...
 
Ne znam kako se zavrsava, ali bih volela da se Dzemile spandja sa Ribarom, a Ali da ostane sa Karolinom koja ce postati bolja , a za decu ne znam nisam razmisljala, nadam se da ce svako od njih naci svoju srecu, mada ni neka tragedija nije iskljucena, Turci su to :think:
Inace Ali je sasvim zgodan tip sa brkovima, a Soner mi nije nesto, malo podnaduo matorac sa kao farbanim brkovima, ne znam.
joj pa ti seriju gledaš na Prvoj :) ako ti je Mete sad na početku takav, šta li ćeš reći kasnije...tek će da ima on bisere
 
Ne znam kako se zavrsava, ali bih volela da se Dzemile spandja sa Ribarom, a Ali da ostane sa Karolinom koja ce postati bolja , a za decu ne znam nisam razmisljala, nadam se da ce svako od njih naci svoju srecu, mada ni neka tragedija nije iskljucena, Turci su to :think:
Inace Ali je sasvim zgodan tip sa brkovima, a Soner mi nije nesto, malo podnaduo matorac sa kao farbanim brkovima, ne znam.

dobra ideja : )
 
I Ali je kao i uvek, morao sve da pokvari.
Nervira me što misli da je Džemile njegovo vlasništvo. Ako se već razveo od nje, nek se posveti Karolin, a ne da smara bivšu i decu. Ali bez toga ne bi bilo serije :)
 
Neverovatno dobro urađena serija, pratim bez daha, tu sam kod neke 76-te epizode. Sulejman veličanstveni mi je sranje na kvadrat, ali ova serija me očarala načisto, mada, previše drame za moj ukus, ipak, divno urađeno sve, od likova do kostima, podseća me na "petrijin venac" nikakvo čudo da smo i dan-danas pod turskom vlašću.
 
Da, kako mina reče, previše drame. U stvari, ovo nije više porodična drama, ovo prerasta u niz porodičnih tragedija.
Turci su nadmašili antičke tragedije, najbolje serije napravljene su im tako da cepaju dušu, a tek poslednje epizode ubiju gledalište.
Likovi im umiru, ubijaju se međusobno, ubijaju sebe... ali sve ovo je drugačije nego, recimo, u američkim, latinoameričkim i serijama drugih naroda.
Kao da su sve pojačali i preko praga podnošljivog bola.

Videla na Fejsu slike sa poslednjih epizoda treće sezone i stavljam u spoiler čime sam se (još) šokirala:

Dakle, nije dovoljno što će umreti Indži, još jedna Meteova devojka, Ali i Ajlin, nego taman kada se situacija na relaciji Berin-Ahmet-Hakan sredila (njih dvojica se dobro slažu, Hakanovu ćerku Ahmet je lepo prihvatio i ona njega, u nekim epizodama su zajedno na ručkovima, deluju zrelije, nasmejano, iskreno), Ahmeta neko ubija. Videla sam sliku kako Hakan plače i drži Ahmeta za glavu, kako svi plaču potom na sahrani. Ne, nije Hakan pucao, jer ima nešto dalje takođe telo nekoga, možda obračun u kome je i Ahmetov ubica ubijen.
 
Ne znam, ja sam ovo gledala samo fotografije na njihovoj zvaničnoj Fejsbuk stranici (imaju i sajt).
Sigurna sam da nema sa prevodom, ali ima verovatno negde izbačena epizoda u originalu.
Na Jutjubu su samo trailer varijante.
na zvaničnom sajtu su sve epizode ali bez prevoda.
ali i dalje imam utisak da su treću sezonu nepovratno upropastili pa čak i pored takvih obrta o kojima pišeš u spojleru. a Ahmet mi je i onako omražem lik :)
 
na zvaničnom sajtu su sve epizode ali bez prevoda.
ali i dalje imam utisak da su treću sezonu nepovratno upropastili pa čak i pored takvih obrta o kojima pišeš u spojleru. a Ahmet mi je i onako omražem lik :)

Ne uspevam da vidim na sajtu, sajt sa mnogo fotografija i klipova mi blokira kompjuter.

Razumem da su hteli da prikažu realnije život, ali preteruju u tom crnilu, pa opet i tako gube na realnosti, kao što se gubi prevelikim ulepšavanjima.

Fali mi Ajlin u tom delu, mnogo!
 
Ne uspevam da vidim na sajtu, sajt sa mnogo fotografija i klipova mi blokira kompjuter.

Razumem da su hteli da prikažu realnije život, ali preteruju u tom crnilu, pa opet i tako gube na realnosti, kao što se gubi prevelikim ulepšavanjima.

Fali mi Ajlin u tom delu, mnogo!

Ima jedna porodica u mom gradu, kada bi od njihovih života pravili seriju, bila bi crnja no ova:(
 
Ne uspevam da vidim na sajtu, sajt sa mnogo fotografija i klipova mi blokira kompjuter.

Razumem da su hteli da prikažu realnije život, ali preteruju u tom crnilu, pa opet i tako gube na realnosti, kao što se gubi prevelikim ulepšavanjima.

Fali mi Ajlin u tom delu, mnogo!
i Ajlin, i Ali, i mali Osman. ovaj lik što ga ubaciše za novog Džemilinog frajera mi je odvratan.... a ljigavo mi i ovo Sonerovo novo zaljubljivanje ko da je neka šiparica
 
Sokolice gde može da se gleda treća sezona sa prevodom?
Nisi se meni obratila, ali evo..
Ne pratim (pratla sam Kad lisce pada, i ovu sto su presekli - Izgubljena cast") ali pokusaj na t.k.
:)
Ne znam da li smem da ostavim, sad cu ti siljunuti na PP.
Fatmagul je jedina koja je pocela stravicno, a prelepo se zavrsava, steta sto Prva nije imala sluha za svoje gledaoce:(
 
Nisi se meni obratila, ali evo..
Ne pratim (pratla sam Kad lisce pada, i ovu sto su presekli - Izgubljena cast") ali pokusaj na t.k.
:)
Ne znam da li smem da ostavim, sad cu ti siljunuti na PP.
Fatmagul je jedina koja je pocela stravicno, a prelepo se zavrsava, steta sto Prva nije imala sluha za svoje gledaoce:(

Ma, ne volim srećne krajeve, pa to je!
Jedino sam volela kod serija tipa ''Bolji život'' i sl.

Sećam se serije ''Vratiće se rode''.
Žao mi je što se završila eksplicitno srećno.
Više bih volela da izgleda prekinuto, mistično.

Tragične emocije više gađaju ljude, teraju ih da dublje zarone.
Međutim, u trećoj sezoni su baš preterali sa ekstremnim nesrećama.

Nije mi jedna stvar jasna - Ajlin ne podnosi Mersude, strina je takođe nepodnošljiva (stric mi je i ok), generalno nisu u dobrim i bliskim odnosima, zašto onda Ajlin svom mužu to ne kaže, pa da im ovi i ne dolaze na večeru?
 
Celu drugu sezonu imate na yuo tubu, sihronizovana na makedonskom, kucajte ''burni vreminja''.
Sihronizacija u pocetku grozno zvuci, ali kasnije cete se valjda privici.
Koliko sam uspeo da vidim ove epizode, koje idu na tv1, a nalaze se na tabanu, ne odgovaraju turskim originalnim epizodima.
Tako je tamo upisana 76. epizoda a ustvari je 58, 59 epizoda u originalu.
Oni daju jednom nedeljno i to ne celu epizodu, verovatno ce ih i Prva prestici.

Sto se tice trece sezone, ima je na, ddizi.org, sa leve strane ima lista, nadjete ''Öyle Bir Geçer Zaman ki''.
Epizode su naravno bez prevoda, a trenutno su stigli do 106 te.
 
Ne znam kako se zavrsava, ali bih volela da se Dzemile spandja sa Ribarom, a Ali da ostane sa Karolinom koja ce postati bolja , a za decu ne znam nisam razmisljala, nadam se da ce svako od njih naci svoju srecu, mada ni neka tragedija nije iskljucena, Turci su to :think:
Inace Ali je sasvim zgodan tip sa brkovima, a Soner mi nije nesto, malo podnaduo matorac sa kao farbanim brkovima, ne znam.

Ja bih Džemili poželela za muža Sulejmana, jedini pravi muškarac u seriji, nije važno što je ružan;)
 

Back
Top