Kako vreme prolazi

Ne verujem da će Ali vaskrsnuti, Turci ne oživljavaju mrtve, oni kad ubiju lika - ubiju ga načisto. :)

A baš sam htela da pitam za Ajlin što su dali takvo razrešenje njene sudbine... kad ono... a što nije htela više da igra, zna li se?

Zašto ti se Berin ne sviđa?
Upravo sam završio gledanje cele 2. sezone na makedonskom :eek: jezik ko jezik mi nije bio problem jer sve razumem ali odvratno je što su sinhronizovali i tip koji je seriju kačio na net je to mnogo loše radio...secka, koči se, pojedine epizode su sečene pa sam čak morao da se pomažem gledanjem sa turskog sajta. Povlačim sve što sam rekao za 2. sezonu...turci su odradili odličan posao i zadnje dve epizode ubili od emocija...scene opraštanje Alija od dece a posebno od Džemile :rida: Ajlinina smrt je u nagoveštajima ali isto prejako odrađena...
Farah (Ajlin) se povukla iz serije zato što je zapostavila fakultet...tako je obrazložila. Mislim da su se nadali njenom povratku do zadnjeg časa i da su zato ostavili nedefinisan kraj. Samo znam da bez Ajlin i Alija nije to više ista serija...
hmmmm Berin...ono što je radila Berin u drugoj sezoni meni se nimalo nije sviđalo. Hakan je ispao dasa...
 
Upravo sam završio gledanje cele 2. sezone na makedonskom :eek: jezik ko jezik mi nije bio problem jer sve razumem ali odvratno je što su sinhronizovali i tip koji je seriju kačio na net je to mnogo loše radio...secka, koči se, pojedine epizode su sečene pa sam čak morao da se pomažem gledanjem sa turskog sajta. Povlačim sve što sam rekao za 2. sezonu...turci su odradili odličan posao i zadnje dve epizode ubili od emocija...scene opraštanje Alija od dece a posebno od Džemile :rida: Ajlinina smrt je u nagoveštajima ali isto prejako odrađena...
Farah (Ajlin) se povukla iz serije zato što je zapostavila fakultet...tako je obrazložila. Mislim da su se nadali njenom povratku do zadnjeg časa i da su zato ostavili nedefinisan kraj. Samo znam da bez Ajlin i Alija nije to više ista serija...
hmmmm Berin...ono što je radila Berin u drugoj sezoni meni se nimalo nije sviđalo. Hakan je ispao dasa...

I ja sam nesto na preskoke, zavirio u drugu sezonu. Premda sad pratim prvu, mnoge stvari su nejasne.
Kako to da nasilni Ali odjednom postoje nezan i brizan? Da nije to malo preterano?
Nejasna mi je prica oko onog Kenana, ko je on, odakle se pojavljuje, nasludjujem da je neki mnogo zajeban lik.
 
I ja sam nesto na preskoke, zavirio u drugu sezonu. Premda sad pratim prvu, mnoge stvari su nejasne.
Kako to da nasilni Ali odjednom postoje nezan i brizan? Da nije to malo preterano?
Nejasna mi je prica oko onog Kenana, ko je on, odakle se pojavljuje, nasludjujem da je neki mnogo zajeban lik.
pa nije baš tako...Ali jeste nasilan i ostao je nasilan i u drugoj sezoni ali ne prema porodici kao u prvoj. A i u prvoj sezoni je na momente pokazivao tu brižnost ali na pogrešne načine. Plus što se tada osećao moćnim i bitnim a takve osobe se baš i ponašaju kao Ali u prvoj sezoni. Metak ispaljen iz pištolja majke nije samo zaustavio Alija da ubije Džemile...on je ubio Alijevu gordost. Zatvor, delimična invalidnost, siromaštvo, zavisnost od onih koje je gazio...sve je to kod njega izazvalo ogromnu grižu savesti, kajanje i želju da ispravi greške iz prošlosti. A nije preterano...čak poznajem osobu koja je original Ali iz prve i druge sezone :(
O Kenanu neću da pišem jer će opet da me iskritikuju da otkrivam detalje. Sve se razjašnjava u seriji. A jeste grozan lik do kraja
 


Prvo Kad lisce pada. Ja sam mislio da je najbolja serija ikada....kad ono Ezel. Kraj Ezela je apsolutno najbolji filmski kraj ikad. Nenadmasno prosto. Meeeedjutim ova serija je neverovatna. Vala Turci bas znaju da snime seriju - 'alal im vera :D. Svaka stvar je na mestu. Savrseno. Kako je moguce da kod ne postoje ovakve ideje ili neka knjizevna dela s obzirom na to da su mnoge serije ekranizacije knjiga?
 
Poslednja izmena:
Dečak koji je osvojio sve gledaoce serije Kako vreme prolazi - Prva TV, u seriji će se zadržati samo tokom prve dve sezone (79 epizoda). S početkom treće sezone, radnja serije seli se iz sedamdesetih u osamdesete godine prošlog veka, pa samim tim i Osman odrasta. Pogledajte kako će tada izgledati.

72898_10151405789109583_1004994296_n.jpg
 
Kako njesra :eek: umesto da gledamo dva sata serije, prekinuse u 21,20 i pustise cisto nasilje :sad2:
Bljak bre, ni turske serije nisu za gledanje, ali ni ove amerske stupidarije, pa ce se cude sto im se svaki dan pojavi po jedan masovni u nekom trznom centru :sad2:
 
Ali me u zadnje vreme jaaaaaaaako nervira! Kako se ponasa prema Dzemile, to je nenormalno. Razveo se od nje, ozenio onu belosvetsku koja mi isto ide po ganglijama i jos uvek odredjuje i zagorcava zivot porodici... :rtfm:
 
Žao mi je što je stradala Ahmetova majka.
Iako sporedan lik, ona je u seriji predstavljala hrabru, otresitu i stabilnu ženu koja je nosila duh novog vremena.
Ko je nju zapravo ubio, propustila sam taj deo?

Erkan, Hakanov otac unajmio je placenog ubicu, on je nju ubio ali greskom jer je meta bio Ahmet.
Sticajem nesrecnih okolnosti ispalo je da je Hakan ubica i sada sumlja pada na njega,
mada on sa tim nema nikakve veze.
 

Back
Top