Kako vreme prolazi

Meni mi se svidjela scena kad je Mete svirao na mandolini ispred Indzinog balkona. Indzi stvarno nije mogla zamisliti da je ona ta u koju je mladi Mete zaljubljen. Inace to me je vratilo u tinejdzerske dane kad sam zaista bio pun seksualne snage.
Meni se Indzi dopada kao karakter i kao cura. Bas je zgodna. Po meni je svakom tinejdzeru zgodno da se nadje u krevetu sa svojom nastavnicom. Kad sam bio tinejdzer meni je djelovalo da su starije cure toplije od mojih vrsnjakinja. Uvijek sam mastao da se nadjem u medjunozju neke moje profesorke.
Mingo, ti li si? :trlja:
 
Mozda Indzi nema muza mozda joj je ono brat. Inace bio je tako zacudjen da je izgledalo da tako opasno potcjenjuje Meta. I ja sam se osjecao nekako postidjen kad sam vidio onu musku facu sa balkona. Ali stjekao sam utjesak da taj muskarac nije Indzin muz i mozda je u pitanju brat. Inace zaista svakom prosvetnom radniku je tesko kad sazna da je neki ucenik zaljubljen tako da je i Indzi bilo tesko ali cijenim njenu brigu za Meta. Mete se postidio i sigurno je da bih i ja propao u zemlju kad bi se to desilo meni.
 
Ova Indzi mi se svidja. Bas je kao bombona. Bojim se da joj Nedzat ne uradi nesto kod direktora. Mogu da je kazne. Mada ja licno mislim da je nesto normalno da se ucenik zaljubi u profesoricu i da se ozeni njome.
 
72263166206370074968157.jpg


Yeliz Kuvanci kao Inci Hoca

Inace ona radi u djecjoj televeziji u Turskoj i ucestvovala je u djecjim komedijama. Nesto slicno, kao nas Branko Kockica.:)
 
Indži ima to lice koja deca vole. :)

Mene hvata plakajući neizdrž svaki put kada veliki Osman govori kroz malog.
Kada prikažu okice malog Osmana praćene teškim, dubokim, životnim mislima.

Jako volim prisustvo naratora u turskim serijama.
Ezelu je to dalo poseban pečat, a porodične priče iz Lišća i ove serije ne bi izazivale toliko emocija i identifikacije da nam se ne približavaju kror razmišljanja nekog člana porodice.
Interesantno je da je u Lišću to bilo najstarije dete, a ovde je to najmlađe.
 
baš me čudi da imate živce i gledate seriju na TV...ja gledao par epizoda pa onda zapucao i za nedelju dana odgledao sve epizode na netu :D

Нека фала, више волим овако на тв у мало по мало, евентуално малко бацим поглед унапред и то је то.
Ако би гледао преко нета, знам да не бих седам дана излазио из куће, ни спавао....
 

Back
Top