Kako vreme prolazi

Ako gledaš na hrvatskoj Novi,onda se bliži kraj,a ako gledaš na 1 srpskoj onda ima malko više da se gleda:)

Ja sam dosad gledala "na tabanu" i sve išlo lepo do poslednjih pet šest epizoda. Sada ima i te poslednje epizode ali na turskom. Gledala sam mada ništa ne razumem. I kako si ti rekla sve će biti lepo, ali i Karolin će lepo proćil. Sin će joj pobeći kod Džemile, a nju u jednoj sceni vidim sa nekim momcima na nekom egzotičnom mestu, uživa veštica. E to mi se nikako ne dopada, mogli su je ostaviti bez love, to bi joj bila nagora kazna:D
 
Odem i ja ponekad na taj forum "na tabanu" pa isto tako mi se dogodi nekada može da se vidi nekada nema sa prevodom ,pa odustanem.Eto sada sam saznala šta će biti i sa Karolajn.Ma nije mi krivo,jer kada se setim šta je sve činila da se domogne lakog života,volela je novac i lagodan život više od svegaI eto ako tako bude neka joj.Vidim da već reklamiraju novu seriju na tom TV kanalu ,hrvatskom gde ja gledam,što znači da sledeće nedelje treba da bude kraj.A i na 1 srpskoj ide svakodnevno čak i duže traje tako da je to izvesn serija pri kraju:bye:
 
Ovo je prva turska serija koju ja gledam (doduše, jedna od tri koje sam gledala :D), a da imaće srećan kraj.
Preterali su sa ređanjem nesreća u ovoj trećoj sezoni, a nekako je isforsirano, nije mi tako životno i prirodno kao u prethodnim.
Bahar mi se na kraju, ipak, dopala. Lepuškasta je. Sonerova i njena priča neka kopija već viđenog, nije nešto uzbudljiva. Nije bilo uzbudljivih priča.
Sve mi se čini da bi drugačiji Osman ostavio mi drugačiji utisak poslednje sezone.
Manje mutav i mračan.
 
Ovo je prva turska serija koju ja gledam (doduše, jedna od tri koje sam gledala :D), a da imaće srećan kraj.
Preterali su sa ređanjem nesreća u ovoj trećoj sezoni, a nekako je isforsirano, nije mi tako životno i prirodno kao u prethodnim.
Bahar mi se na kraju, ipak, dopala. Lepuškasta je. Sonerova i njena priča neka kopija već viđenog, nije nešto uzbudljiva. Nije bilo uzbudljivih priča.
Sve mi se čini da bi drugačiji Osman ostavio mi drugačiji utisak poslednje sezone.
Manje mutav i mračan.
baš me zanima kako je izgledao originalni scenario pre odlaska Alija i Ajlin iz serije. Verujem da je čovek totalno ispyzdeo kad su mu rekli da mora da menja i ubacuje tunjavog Arifa i odvratnog Turgula i da od dobre serije napravi papazjaniju
P.S. Fatmagul je kod mene ostavila mnogo, mnogo bolji utisak. Odličan posao od početka do kraja ( sa malom zamerkom za zbrzani kraj serije)
 
Poslednja izmena:
baš me zanima kako je izgledao originalni scenario pre odlaska Alija i Ajlin iz serije. Verujem da je čovek totalno ispyzdeo kad su mu rekli da mora da menja i ubacuje tunjavog Arifa i odvratnog Turgula i da od dobre serije napravi papazjaniju
P.S. Fatmagul je kod mene ostavila mnogo, mnogo bolji utisak. Odličan posao od početka do kraja ( sa malom zamerkom za zbrzani kraj serije)

A zna li se zašto su Ali i Ajlin otišli iz serije? Dakle, nije bio planiran njihov odlazak?
 
A zna li se zašto su Ali i Ajlin otišli iz serije? Dakle, nije bio planiran njihov odlazak?

Za Alija ne znam, ali sam čitala da je Ajlin, (koja je navodno želela da ode da bi u Engleskoj završila započete studije) svakako trebala da umre, možda ne na porođaju, ali je ipak tako trebalo jer je valjda pisac knjige po kojoj je pisan scenario tako zahtevao, to je valjda priča o njegovoj porodici. Tako sam ja negde čitala.
A Ali, eh, iako mi je u početku baš nedostajao taj ludak, šta bi inače mogli sa njegovim likom da urade. Džemile mu nikad nije oprostila sranja koja je pravio i on bi još pet sezona mogao samo da se menja iz lošeg u dobrog i da Džemili pravi probleme. Tek to bi bilo bezveze.
Meni se ne sviđa ova treća sezona jer su udarili po politici i svim čudima koja su im se tada dešavala, mada istina je i da su osamdesetih godina bili u velikoj buli. Sad bi mogli novu sezonu da naprave u ovom vremenu, kanda im ovaj sadašnji premijer sprema feredže posle ko zna koliko vekova.
 
A zna li se zašto su Ali i Ajlin otišli iz serije? Dakle, nije bio planiran njihov odlazak?
pravu istinu verujem da nikada neće da nam otkriju. kad je krenula 3. sezona na kanalu D i ja sam listao tursku štampu i njihove forume i pisalo se sve i svašta. Ajlin je najavila odlazak iz serije i njena smrt je pripremana u 2. sezoni. njena objašnjenja su - zapostavljen fakultet. ali je to ipak nije sprečilo da snimi čak dva filma. turska štampa je pisala da su Alija morali da eliminišu zbog stalnih afera koje su pratile snimanje serije i zbog kojih je kanal D plaćao ogromne kazne. kakva je njegova uloga u tim aferama...nemam pojma...da li to ima veze sa onim hapšenjima glumaca zbog droge ili je nešto drugo. u svakom slučaju nisam jedini koji je totalno razočaran...serija je u Turskoj imala ogroman pad gledanosti i svi su bili ogorčeni. čak mi je to oko političkih dešavanja i jedino što vredi u 3. sezoni
 
zna li neko od vas sveznajucih da li se serija idalje snima ili vec ima kraj?
Nisam sveznajuća ali sam bauljala:hahaha: po youtubu i videla sam kraj,možeš čak da ukucaš u googlu "poslednja epizoda serije "kako vreme prolazi " pa ćeš videti;).
Uglavnom je kraj lep svako je sa svojim odabranim partnerom,jedino je Omer negde otošao,mislim.A Karolajn pogledaj malo u nazad nekoliko postova neko je napisao šta će biti sa njom.:bye:

A da nesnima se više.
 
Nisam sveznajuća ali sam bauljala:hahaha: po youtubu i videla sam kraj,možeš čak da ukucaš u googlu "poslednja epizoda serije "kako vreme prolazi " pa ćeš videti;).
Uglavnom je kraj lep svako je sa svojim odabranim partnerom,jedino je Omer negde otošao,mislim.A Karolajn pogledaj malo u nazad nekoliko postova neko je napisao šta će biti sa njom.:bye:

A da nesnima se više.
ko je Omer? :think:
 

Back
Top