Strukturisana voda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Truman

Elita
Poruka
22.709
Ako je nekos slusao cerku dr Todora Jovanovica na Art-u ona pominje tu vodu. Da li znate nesto vise o tome. Rekla je da kada zamrznemo vodu na povrsini se izdvoji sloj koji je toksican. Stavio sam sinoc teglu sa vodom i sloj se izdvoji - videlo se po nepravilnoj liniji razgranicenja.
 
To je navodno voda oslobodjena te teske vode, tj voda koja je u skladu sa nasom unutrasnjom vodom. Upravo zato sto ne znam mnogo o ovome, i o istinitosti tvrdnje postavio sam ovu temu da mi neko malo razjasni.
 
Primarijus dr Todor Jovanovic koji je po struci stomatolog, jednom u deset puta pogodi nesto sto je cuo na nekom kongresu.Ko zna sta je hteo da kaze sa strukturisanom vodom?(svaka voda ima strukturu).
Teska voda je izraz koji se koristi u nuklearnoj fizici i nema veze sa obicnom vodom."Koja je u skladu sa nasom unutrasnjom vodom", sve to zvuci kao neko versko ucenje(zasnovano) na veri, a ne na nauci za koju ne moras da verujes, a ona deluje.
Mislim da je on cuo za neke biofizicke fenomene i sad pokusava da svoje dosta primitivno misljenje i spoljasnju vodu uskladi sa balansom vode u svakoj celiji organizma.
 
Filip Smart:
Primarijus dr Todor Jovanovic koji je po struci stomatolog, jednom u deset puta pogodi nesto sto je cuo na nekom kongresu.Ko zna sta je hteo da kaze sa strukturisanom vodom?(svaka voda ima strukturu).
Teska voda je izraz koji se koristi u nuklearnoj fizici i nema veze sa obicnom vodom."Koja je u skladu sa nasom unutrasnjom vodom", sve to zvuci kao neko versko ucenje(zasnovano) na veri, a ne na nauci za koju ne moras da verujes, a ona deluje.
Mislim da je on cuo za neke biofizicke fenomene i sad pokusava da svoje dosta primitivno misljenje i spoljasnju vodu uskladi sa balansom vode u svakoj celiji organizma.
Odakle ti to da je stomatolog, majke ti?
Na stranu misljenje o njegovom liku i delu, covek je zavrsio medicinu i specijalizaciju iz alergologije.
 
Izvini ali 20 poruka napisanih u istom danu nisu lik i delo.Niko te ne napada , jednostavno malo se bolje informisi o stvarima koje iznosis na forumu, ipak je najveci broj osoba ovde medicinski neobrazovano i ne mozes tek tako da pises sta ti padne na pamet.
 
Sta da kazem Todor je vanzemaljac!!!
A jesi li malo detaljnije procitao na sajtu sta je sve taj covek uradio i postigao.Covek obara sve moguce teorije.Sve lepo PISE!I na plotu!
Kako takva velicina da nama laicima lepo objasni sta je to strukturisana voda!?!
Pa ipak Todor je stomatolog.
 
Filip Smart:
Sta da kazem Todor je vanzemaljac!!!
A jesi li malo detaljnije procitao na sajtu sta je sve taj covek uradio i postigao.Covek obara sve moguce teorije.Sve lepo PISE!I na plotu!
Kako takva velicina da nama laicima lepo objasni sta je to strukturisana voda!?!
Pa ipak Todor je stomatolog.

filipe,
bez uvrede, evo jednog stomatologa koji je 17 godina u poslu, i koji odgovorno tvrdi da dr todor NIJE stomatolog :). niti ga ima u spisku "nasih", u udruzenju i komori, niti ga ko od kolega te generacije zna sa stomatologije (u toj generaciji je bilo vrlo malo studenata, veruj). u beogradu je (ako se dobro secam) negde do 1955. bilo mozda stotinak zubnih lekara, da ne govorim o studentima.

a da stomatolozi veze blage nemaju o "teskoj vodi", i da su ovo teske nebuloze :), to stoji :lol:
"doktor" koji upozorava na opasnosti od vanzemaljaca....:lol:
 
Indigo,
shvatio sam poentu.Ti hoces dakazes da sam ja zato sto sam pomenuo vazemaljce vidim iste!
Ti i ne znas zasto se sve taj izraz moze koristiti, kad se kaze za nekog da je vanzemaljac!!!
Otud si ti samo doktor starog kova i zajedno sa podacima koje iznosis o Todoru, naslucujem da te stomatologija kad si je studirao, nije bas previse interesovala.Ko zna sta si pratio tada!?!
 
Filip Smart:
Indigo,
shvatio sam poentu.Ti hoces dakazes da sam ja zato sto sam pomenuo vazemaljce vidim iste!
Ti i ne znas zasto se sve taj izraz moze koristiti, kad se kaze za nekog da je vanzemaljac!!!
Otud si ti samo doktor starog kova i zajedno sa podacima koje iznosis o Todoru, naslucujem da te stomatologija kad si je studirao, nije bas previse interesovala.Ko zna sta si pratio tada!?!

hahahahah :))

dodji sebi, covece.

1. nista nisi razumeo;
2. u virtualu si, nemas pojma ko ti moze biti s ove strane monitora :).
3. bas si faca, odavno se nisam ovako nasmejala :).
4. duga setnja, trcanje, realni aikido i slicno, jako dobro razbijaju ovakve tripove. devojke isto tako ;-)


 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top