Kako je u Sarimsakliju?

  • Začetnik teme Dragan Dj
  • Datum pokretanja
D

Dragan Dj

Gost
Idem tamo od 14. juna. Interesuje me: plaza i okolne plaze, voda (je li dovoljno topla i cista), cene, soping (garderoba), mogucnost iznajmljivanja auta, motora, bicikla (i cene naravno), BEZBEDNOST, gde cuvati novac (moze li u sobi), razmena valute. Hvala svima. U hotelu sam sa 3+ zvezdice - Billurcu.
 
:D Idi na stranu 9 ovog foruma i nacices proslogodisnju prepisku o Sarimsakliju!Sve je O.K.,bezbednost dobra,voda bistra i cista,ali najverovatnije ce u tom periodu biti ledena(tu su ceste hladne struje).Sa hotelom ces verovatno biti zadovoljan(ne mogu da se setim koji to hotel bese),mi smo bili u **+i bilo je super.Dolmuse imas svaki cas,jeftini su i to je za prevoz sasvim dovoljno.Pozdrav!
 
Vesna Ks:
:D Idi na stranu 9 ovog foruma i nacices proslogodisnju prepisku o Sarimsakliju!Sve je O.K.,bezbednost dobra,voda bistra i cista,ali najverovatnije ce u tom periodu biti ledena(tu su ceste hladne struje).Sa hotelom ces verovatno biti zadovoljan(ne mogu da se setim koji to hotel bese),mi smo bili u **+i bilo je super.Dolmuse imas svaki cas,jeftini su i to je za prevoz sasvim dovoljno.Pozdrav!

Hvala puno. Ja sam stranu 9 vec procitao ali sam mislio da prikupim sto vise informacija kako bih bar znao sta da ocekujem. Ako bude tacno to za temperaturu vode to je za mene razocaravajuce jer mi je to najbitnije. Ipak, sreca da hotel ima bazen (nadam se da u njemu voda dovoljno topla). U svakom slucaju hvala za info.
 
:D Za pravog ljubitelja mora i plivanja ta hladna voda nije previse ogranicavajucio faktor,jer njena bistrina i cistoca privlace...Obavezno idi na izlet brodicem jer vode na neka mesta sa fenomenalnim morem-da ne izadjes satima iz njega!I na ostrvo Dzunda(ili kako vec bese...)Cene izleta su vrlo pristojne,skuplje je kad ti nasi organizuju nego turci,a sve je isto...Sve u svemu sasvim je fino tamo! :D
 
Vesna Ks:
:D Za pravog ljubitelja mora i plivanja ta hladna voda nije previse ogranicavajucio faktor,jer njena bistrina i cistoca privlace...Obavezno idi na izlet brodicem jer vode na neka mesta sa fenomenalnim morem-da ne izadjes satima iz njega!I na ostrvo Dzunda(ili kako vec bese...)Cene izleta su vrlo pristojne,skuplje je kad ti nasi organizuju nego turci,a sve je isto...Sve u svemu sasvim je fino tamo! :D

Pravi ljubitelj jesam, ali sam nazalost malo "zebljicav", tj. volim i zgodno podnosim ekstremne vrucine. Zato su mi voda i vremenske prilike prioritet. U obilazak svakako nameravam da idem jer me "ne drzi mesto", ne bih mogao da provedem 10 dana na relaciji hotel-plaza-hotel. Ja sam se u tu svrhu nosio mislju da tamo cak i auto iznajmim, ali sudeci po pricama dolmusi su dovoljni za to (i ti izleti). Deo aranzmana sam vec uplatio i sad nema nazad (a i ne bih). Idem pa kako bude. Hopefully nice. Mucho hvala. :D
 

Back
Top