Srbi u Hrvatskoj organizovano sami obezbedjuju egzistenciju

Nisu Srbi izmislili bajame ili kako ih vi zovete bademe...

Badema ima po Dalmaciji koliko hoćeš od otoka preko Zagore.

Badem raste na kršu bez vode, svaka kuća ima barem jedno stablo.

Koliko znam nitko nije bavio masovnim uzgojem badema kod nas.


Varas se kolega.Moa familia je bila u posjedu prave plantaze badema.No, danas nema ni jedno jedino stablo.Svako su posjekli...Istina je, bajam raste na krsu, ali ne uspijeva svuda plantazni uzgoj koji bi donosio profit.
Ah, da...Pitanje.Zasto ste posjekli bademe?Samo glupan moze posjeci odrasle, rodne vocke koje svake godine donose dobar prihod.
 
Varas se kolega.Moa familia je bila u posjedu prave plantaze badema.No, danas nema ni jedno jedino stablo.Svako su posjekli...Istina je, bajam raste na krsu, ali ne uspijeva svuda plantazni uzgoj koji bi donosio profit.
Ah, da...Pitanje.Zasto ste posjekli bademe?Samo glupan moze posjeci odrasle, rodne vocke koje svake godine donose dobar prihod.

Da se , ako se vratiš, mučiš dok ne podigneš nov voćnjak.
 
To će da bude zanemarljiv sitniš kad budemo prebijali dugovanja.

Vjerojatno si iz neke salundure kraj Knina ili iz Like pa ne razumiješ o kojoj se svoti radi jer niste učili u školi. Pa ću ti objasnit malo detaljnije. Dakle 32 miljarde evrića je 32 hiljade milijuna. Zamisli da gledaš kviz milijunaš i da je nagrada milijun evrića i pomnožiš sa 32 hiljade :D
 
Vjerojatno si iz neke salundure kraj Knina ili iz Like pa ne razumiješ o kojoj se svoti radi jer niste učili u školi. Pa ću ti objasnit malo detaljnije. Dakle 32 miljarde evrića je 32 hiljade milijuna. Zamisli da gledaš kviz milijunaš i da je nagrada milijun evrića i pomnožiš sa 32 hiljade :D

Znam ja sinko , nego će to da bude tek jedna zanemarljiva mrvica u odnosu na odštetu koju ćete vi trebati da platite Srbima.
 
nije bas tako, srbi su se etnicki homogenizovali , vi ste razvuceni kao kifla, pogledaj koliko trpi dubrovnik zbog polozaja i diskontinuiteta hrvatske kod neuma

Je je, gdje je homogenija u Republici srpskoj koja se sastoji od Banjalučke enklave i Podrinjske poluenklave? Pa Banjalučka regija nema nikakvu državotvornu poveznicu sa vlastitim dijelom republike, visi o ničemu :D
 

Back
Top