Odeljenje za ubistva

PRCKO:
Dobra je,mada malo prevazidjena.Takodje je dobra i Miami CSI,ali idu u isto vreme :(

Miami CSI ne moze da se poredi sa Homicide - Life on the street. Pa u CSI je skoro svaki zlochin reshen tako shto osumnjicheni na kraju prizna zlochin!! Jedno vreme sam pratio seriju, i samo se jednom desilo da su imali nereshen sluchaj ! Pa gde je tu realnost :(
 
Serijski_Ubica:
PRCKO:
Dobra je,mada malo prevazidjena.Takodje je dobra i Miami CSI,ali idu u isto vreme :(

Miami CSI ne moze da se poredi sa Homicide - Life on the street. Pa u CSI je skoro svaki zlochin reshen tako shto osumnjicheni na kraju prizna zlochin!! Jedno vreme sam pratio seriju, i samo se jednom desilo da su imali nereshen sluchaj ! Pa gde je tu realnost :(
Wow,bas si neki nervozan tip :shock: ,rekao sam da je dobra serija ali ide u isto vreme kad i CSI,a uostalom gledao sam ceo serijal ranije tako da ga znam napamet. :(
 
Samo cu reci: :worth: :worth: :worth: .CSI,SSI,PMS,SMS i ostale krimi serije ne mogu ni da prismrde ovoj seriji.Sjajna karakterizacija likova,majstorske uloge,realan nacin prikazivanja baltimorskih detektiva,sa svim njihovim vrlinama i manama(za razliku od pojedinih serija,gde se detektivi idealizuju,i samo cekas trenutak kad ce da se vinu put neba,kao Betmeni) Serija koja nikad ne moze da dosadi,ma koliko je puta prikazivana.Kultne scene kao sto su Krosetijeva pogrebna povorka i Pemblton koji salutira u uniformi,Kelermanovo smaknuce Mahonija,Dzunior Bankov upad u stanicu i ranjavanje detektiva,trenutak Pembltonovog mozdanog udara,scena kad Bejlis prima metak umesto Pembltona...Sve je to zaokruzeno filmom sa velikim znakom "?" na kraju i pitanjem za koga je cetvrta stolica :worth: "OZ" i "Homicide: Life on the Street" su dve najrealnije i najbolje americke serije tog zanra,i komercijalna sranja tipa "Prision break" i ovih smeshnih detektivskih serijica,pravljenih na isti kalup,nikad nece biti u istom rangu sa ove dve serije :worth:
 
Poslednja izmena:
Samo cu reci: :worth: :worth: :worth: .CSI,SSI,PMS,SMS i ostale krimi serije ne mogu ni da prismrde ovoj seriji.Sjajna karakterizacija likova,majstorske uloge,realan nacin prikazivanja baltimorskih detektiva,sa svim njihovim vrlinama i manama(za razliku od pojedinih serija,gde se detektivi idealizuju,i samo cekas trenutak kad ce da se vinu put neba,kao Betmeni) Serija koja nikad ne moze da dosadi,ma koliko je puta prikazivana.Kultne scene kao sto su Krosetijeva pogrebna povorka i Pemblton koji salutira u uniformi,Kelermanovo smaknuce Mahonija,Dzunior Bankov upad u stanicu i ranjavanje detektiva,trenutak Pembltonovog mozdanog udara,scena kad Bejlis prima metak umesto Pembltona...Sve je to zaokruzeno filmom sa velikim znakom "?" na kraju i pitanjem za koga je cetvrta stolica :worth: "OZ" i "Homicide: Life on the Street" su dve najrealnije i najbolje americke serije tog zanra,i komercijalna sranja tipa "Prision break" i ovih smeshnih detektivskih serijica,pravljenih na isti kalup,nikad nece biti u istom rangu sa ove dve serije :worth:

Ti si moj covek :klap:
 
cast3.jpg


Uz Odeljenje za ubistva mogu da stavim samo još Tajne šifre (kako je kod nas prevedena)
http://www.imdb.com/title/tt0495027/
 
Samo cu rec:klap:a prismrde ovoj seriji.Sjajna karakterizacija likova,majstorske uloge,realan nacin prikazivanja baltimorskih detektiva,sa svim njihovim vrlinama i manama(za razliku od pojedinih serija,gde se detektivi idealizuju,i samo cekas trenutak kad ce da se vinu put neba,kao Betmeni) Serija koja nikad ne moze da dosadi,ma koliko je puta prikazivana.Kultne scene kao sto su Krosetijeva pogrebna povorka i Pemblton koji salutira u uniformi,Kelermanovo smaknuce Mahonija,Dzunior Bankov upad u stanicu i ranjavanje detektiva,trenutak Pembltonovog mozdanog udara,scena kad Bejlis prima metak umesto Pembltona...Sve je to zaokruzeno filmom sa velikim znakom "?" na kraju i pitanjem za koga je cetvrta stolica :worth: "OZ" i "Homicide: Life on the Street" su dve najrealnije i najbolje americke serije tog zanra,i komercijalna sranja tipa "Prision break" i ovih smeshnih detektivskih serijica,pravljenih na isti kalup,nikad nece biti u istom rangu sa ove dve serije :worth:

:klap: Svaka je na mestu
 

Back
Top