smrt pink kulturi

  • Začetnik teme bane kralj rostilja
  • Datum pokretanja
bane kralj rostilja:
smrt pink kulturi

reci to Lechicu, nasem ministru kulture ......

pazi, pink kultura odgovara svakoj vlasti, narodu, jer je vlast srecna kad su ovcice pred tv-om i gledaju ruzicaste srecne slike i vesele se, mesto da razmisljaju o svojim problemima i kako da ih rese.
i sve dok bude seljaka i malogradjana koji bleje uz pink ta televizija ce postojati.
 
timmy:
E,sada mi je jasno-znas nisam ja odavde

hehe 8) blago tebi kad nisi znao ...
pink kultura ti je inace Grand show - narodna muzika, ali ona najskrnavija, izoblicena vrsta narodne sve sa primesama turcizama i orijentalizma, gde ti gomila seljaka sedi u publici dok pevaci i pevaljke "pevaju" i sve se sija, skakuce, dizu se rucice ..... albumi se snimaju po principu "prodaj kravu - napravi album".
inace, pink kultura ti je sinonim za kich i neukus, za moralnu i estetku zaglupljenost i duhovnu prazninu
 
a kad mi puste reklame nasred filma najbolje mi je da ustanem, uradim ceo domaci, zavrsim sve radove, spremim uzinu za sutra ..... i onda se vratim i nastavim da gledam film
majke mi taj pink treba
chainsaw.gif
 
Ma, to su gluposti! Ako ti se ne svidja, ne gledas, jel takoc? Ja ignorisem Pink, sto bi rekle neke Novosadjanke "U mom mikrosvetu nema vise mesta", hehehe....A, imam dobru karmu pa ni ne poznajem te nepismene ljude loseg ukusa.....Nikog ne poznajem ko se lozi na tu televiziju! I, pitam se gde je taj narod onda, kada ga ja ne poznajem....
 
Betty:
Ma, to su gluposti! Ako ti se ne svidja, ne gledas, jel takoc? Ja ignorisem Pink, sto bi rekle neke Novosadjanke "U mom mikrosvetu nema vise mesta", hehehe....A, imam dobru karmu pa ni ne poznajem te nepismene ljude loseg ukusa.....Nikog ne poznajem ko se lozi na tu televiziju! I, pitam se gde je taj narod onda, kada ga ja ne poznajem....

ako nesto ne vidis ne znaci da ne postoji :!:
budi srecna sto ne znas nikog sto se lozi na pink, ali cinjenica je da ih takvih buljuk. ajd dodji malo u moj lepi gradic pa ces da upoznas ljubitelje grana parade i sitija ..... 8)
 
"lila lila lila bas ti lepo stoji bas ti lepo stoji svila u toj lila boji" - mi u budvu smo samo to slusali i sta mi fali. i bili u diskoteku i samo to slusali. u veliku diskoteku. pa sta. stos ti bolji? ti kad ne znas da se provodis sto ti pink kriv. i proso jedan pevac pored mene i potpiso mi se na svesku. ati mi moz zavidis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :x :x :x
 

Back
Top