Susiti parket fenom

Tipkaros

Aktivan član
Poruka
1.471
Evo, padao je pljusak ($#%@$^#@$#^#@) i posto mi glupa vrata na terasi ne dihtuju kako treba, usla je voda malo na parket. Posto mi taj parket ima sentimentalnu vrednost, a i relativno je nov, ja bi sada trebalo da ga osusim fenom pa dodjoh da pitam vas, iskusne parketoisusivace fenom kako to da uradim:

1) pod uglom od 90 stepeni?
2) pod uglom od 60 stepeni?
3) pod uglom od 45 stepeni?
4) pod vrlo malim uglom?
5) da batalim fen jer je mozda i uticnica mokra i da brisem wettex ili tako nekom fensi krpom?
6) da batalim da kenjam na ovom forumu i da lepo uhvatim flasu da ubijem tugu u alkoholu kao svaka normalna osoba, a ne da smaram i vas kad ne moram...
 
Tipkaros:
Zasto pokusavas da parodiras genijalnost Daglasa Adamsa i njegovog "vodica"? Da li si ti bre normalan? .... uopste nisi zanimljiv...

Ja ne pokusavam da praodiram genij Adamsa, vec poredim tvoj post sa poezijom velikog poete Azgota od Krije - Gruntosa Flatulenta... Posto ocito tvoj post prevazilazi vogonsku poeziju, dok je jos uvek nedorastao poeziji Pole Nensi Milston Dzenings, ili domacoj inkarnaciji iste Nebojse Robin Hud Bakareca, morao sam da te stavim negde u sredinu...

Normalan nikad nisam ni tvrdio da jesam, a zanimljivost je skroz relativna i subjektivna pojava... Vidis, tvoj post nema veze sa zivotom, univerzumom i svime ostalim, a narocito ne sa Svastarom, te mu je jednaki pandan u literalnom smislu Azgotska poezija...
 

Back
Top