Venchanje mog najboljeg druga

Little_white_witch

Zainteresovan član
Poruka
107
Znam da ce se pola vas javiti samo da mi kaze da je ovaj film po kome sam nazvala temu truo,ali moja tema inache ima veze sa ovim filmom samo utoliko shto me je moja sadashnja situacija podsetila na temu tog filma! E sad oni koji su gledali film mogu da naslute o chemu se radi,a za one koji nisu ja cu napisati objashnjenje!
Imam druga sa kojim se druzim vec duuugo vremena,i dosad sam ga smatrala samo naj drugom ako ne i manje od toga. I evo vec je proshlo par meseci otkako ga nisam videla,a onda smo se opet sreli preko jedne od mojih naj drugarica. I sve bi bilo Ok da ja nisam potpuno odlepila za njim kad sam ga ponovo videla!
Pocheli smo opet da se druzimo kao pre i svaki put kad sam sa njim uvek bi se osecala super,smejala bih se,zabavljala, i sve je bilo kao ranije,a chim se rastanemo pochinjao bi da mi strashno nedostaje!
Ali onda sam ubrzo shvatila da su se moja (vec pomenuta)naj drugarica i on veoma zblizili u onom periodu kad sam ja prestala da ga kontaktiram,da bi mi uskoro on pocheo da govori za nju kako su se oni "bash nashli",kako imaju isti ukus za razne stvari,kako imaju iste uzrechice i sl. I ne bi bilo nikakvih razloga da mi to smeta,shtavishe,u pochetku mi je bilo drago shto je to tako,ali kad smo ubrzo pocheli u troje da se nalazimo da bi se "isprichali"
shvatila sam da se niko od njih dvoje ne ponasha isto kad je nasamo samnom i kad su oboje tu.
Oni bi me ignorisali,prichali neke svoje shale koje ja ne razumem i sl. Pochela sam da se osecam nekako zapostavljeno,naravno chim bih ostajala nasamo sa bilo kim od njih dvoje sve bi se vracalo na staro...
Ubrzo sam shvatila da sam pochela da se lozim na mog naj druga,mada ne mogu da se otresem osecaja da je to samo zato shto ranije kod njega nisam imala nikakvu konkurenciju,a sada imam osecaj da ga neko "otima" od mene. Kad god bih bila nasamo sa njm on mi je uvek govorio stvari tipa da ga niko ne nasmejava kao ja i da nishta ne bi menjao za to da me npr. otprati do stanica,ali bih uvek ponovo upadala u depresiju kada on pochne da pricha sa njom...
Sad kad znate moju situaciju,iako sam vas zeshce smorila,pokushajte da mi oprostite i da mi date neki savet!!!!
 
E Ok ljudi znam da sam bila malo opshirna,ali nisam vas valjda toliko smorila! :wink:
Hvala na strpljenju onima shto su sve prochitali, a onima shto su komentarisali FILM :!: zaista nemam nishta da kazem!
:lol: Takodje znam da moja pricha podseca na neku shpansku seriju,ali inache je moja situacija mnogo vishe zapletena nego shto izgleda!
:roll: A i pored svega onog shto sam napisala gore postoji tu josh jedna stvar:On se ponasha tako da je vishe nego ochigledno da se na jednu od nas dve lozi,a druga mu je naj drugarica,a ja vishe ne znam shta bih od ta 2 zelela da mu budem... :?
:( I nadam se da ce ovaj put vashi saveti biti malo saosecajniji!!!! :!:
P.S. SAMOUBISTVO DEFINITIVNO OTPADA!!! :lol:
 
Moras da budes potpuno sigurna sta osecas prema njemu! Ja sam imala slican problem, ali onda sam shvatila da sam samo bila malo ljubomorna na svoju drugaricu! Mislim da si ti navikla da je on sa tobom non-stop i da samo tebi poklanja paznju, i onda cim se tvoja drugarica pojavila... Niko ti ga nece 'oteti' jer ako ti njemu stvarno znacis kao drugarica nece te izgubiti! druga stvar: ako ti se on stvarno svidja moras da mu to bar malo pokazes da bi znala sta on oseca prema tebe i da slucajno ne pricas pred njim kako ti se neki lik svidja jel ces ga samo zbuniti! sorry ako sam smorila i srecno!
 
Ok,sad vec vidim neke bolje savete! :wink: Hvala vam!
Da,i meni je u pochetku padala Urosheva ideja na pamet,ali sam kasnije shvatila da mi je bitno da sa oboje ostanem u dobrim kontaktima... :)
:D Tanjin savet je dosad najbolji,i kad bolje razmislim mislim da je ona 99% u pravu,SEM shto ja nisam sigurna kako da kazem drugu da se lozim na njega,a da ne pokvarim dosadashnje odnose sa njim... :?
 
Pa sto i sama znas to ti je mac sa dve ostrice....ja sam jednom bila u takvoj situaciji,mislim lozila sam se na super druga i to sam mu rekla bez okolisanja i upalilo je,al opet sve zavisi od osobe.Medjutim ako ti je on dobar drug,onda ga verovatno dobro poznajes pa i znas kako ce reagovati.
 
Little_white_witch:
SEM shto ja nisam sigurna kako da kazem drugu da se lozim na njega,a da ne pokvarim dosadashnje odnose sa njim... :?
Ima i za to resenje!

Cekaj dok budete na nekoj dobroj zurci i da se on malo napije, ali ni slucajno previse vec samo malkice... Tada ti stupas u akciju, druzite se, zezajte celo vece kao sto i obicno radite i onda - poljubi ga! To vece te SIGURNO nece odbiti... Ako sutra ujutru bude nesto smarao tipa: "Pa znas ti si mi najbolja drugarica, hocu da ostanemo drugari bla, bla, bla..."
Ti ga preseci i reci nesto u fazonu: "Ma daj opusti se ono sinoc je bilo samo zezanje, mi smo ortaci, i nismo zajedno" Reci nesto u tom fazonu... Naravo da ti nece biti drago sto nije hteo da bude sa tobom u duzoj vezi, ali boze moj, bar znas na cemu si i ovako necete narusiti drugarski odnos...
Naravno velike su sanse da ostane sa tobom duze...


Eto to bih ja uradio na tvom mestu, a ti vidi...
Poz.
 

Back
Top