DA LI VAM PRIJA PARTNEROV ZNOJ ?

Ma i ti bi samo da se hvalis
10.gif
 
jeste...i da nam indirektno kazes da ste se lizali medjusobno.Lepo bre brate kazi...LIZALI SMO SE...i tacka.I ja i lup smo sinoc jeli palacinke pa ne postavljamo temu ovde. :lol: :lol:

salim se,naravno...

meni je jednom bilo muka od tog znoja...u mojim ustima...i ne volim kad se lepimo...
 
ma dobro može se protumačiti kao ljubav&seks ,, dilema kako funkcionišu zajedno ,odvojeno ,jedan protiv drugog ,, večiti rivali , požuda bez razmišljanja ,bez posledica ,, osetiti strast ,pustiti da bukne ,, ne traje večno ,,e tada se u čoveku probudi,, zadržati nešto što je bilo ,,,zadržati dodir , osećaj -- onaj prvi nalet strasti ,,, u mozgu se radja ljubav kao posledica strujanja onih prvih želja -sada ostvarenih ,,,,
 
Incognito:
Aoj Gazdo draga, kukala ti mati,
Zbog cega se sada dusa tvoja pati?
I zbog cega tebe teske misli more,
Pa da ti od loseg, postane jos gore?
:roll: Zbog čega je ljudimo ono što je ružno i prljavo lepo :?: Zbog čega je ljudima lepše kada se krešu u d.pe nego tamo gde je Bog rekao da treba :?: "MONTE KRISTO", u oskudici pravog kresa ti pristaješ i na stres :?:Razočarao si me sa ovom temom 8)
 
E jos kad bih shvatio sta je pisac hteo da kaze i kakve veze ovo ima sa zivotom i mojim postom uopste :roll:

A inace, to mozda je vama 'bog' rekao kako, gde i zasto, ja sam nekako daaaaaaavno prestao da verujem u bajke - jbg. cena koju moras platiti za odrastanje...

Sta, seks sluzi samo za reproduktivne svrhe, i sme se praktikovati samo u misionarcu? Je l' to taj vas bog rekao? Pa cak i tad, to je gresno zacece te su i deca plodovi gresnosti roditelja, a samo je neko sto ga zakucase na krst pre dve milje godina rodjen bezgresno (jerbo mu keva bila toliko pijana da nije mogla da se seti imena rimskog vojnika koji je otresao), pod uslovom da je isti ikad i postojao... No da ne zalazimo u religije, samo ti nastavi da citas 'Sta sve pravoslavna devojcica treba da zna' i slicna mind-washing izdanja SPrC-a...

I do what I want, I do what I feel like! :mrgreen:
 
Incognito:
Je l' to taj vas bog rekao? Pa cak i tad, to je gresno zacece te su i deca plodovi gresnosti roditelja, a samo je neko sto ga zakucase na krst pre dve milje godina rodjen bezgresno (jerbo mu keva bila toliko pijana da nije mogla da se seti imena rimskog vojnika koji je otresao), pod uslovom da je isti ikad i postojao... No da ne zalazimo u religije, samo ti nastavi da citas 'Sta sve pravoslavna devojcica treba da zna' i slicna mind-washing izdanja SPrC-a...

I do what I want, I do what I feel like! :mrgreen:
U redu, ti ne verujes u Boga…. Ali nemoj ovakvim recima stvarati sopstvenu religiju… Imaj postovanja prema onima koji veruju. I ne pljuj po tudjim osecanjima.
Koliko god vernik moze biti zadrt, toliko si i ti sada zadrt sa tvojim odbijanjem, negiranjem i nepostovanjem. Pa postojao Bog ili ne.
Ne dopada mi se nimalo to sto si rekao, oseca se velika netrpeljivost. A u pravoslavlju postoji nesto sto bi zaista mogao usvojiti, bez obzira na odsustvo verskog osecaja kod tebe - uvazavanje drugih i neosudjivanje.
 

Back
Top