pochelo je smrdljivo leto

Poruka
9.015
evo i svih pluseva:

- sreca dobijanja sunchanice

- opijajuci mirisi autobusa

- slatke male bube koje vire iz svake rupe iako ti je stan i sve u njemu chisto, posebno budi veseo kada ti zagamizu po krevetu dok pokushavash da zaspesh.

- divni zvuci nocnih zujalica. ne zaboravite sistem:
3 ujutru, papucha, sanjivo lupetanje po zidu - pa ponovi 10x
bzzzzzzzzzz

- radost sunca koje je 'beno svuda

- ushicenost chinjenicom da se treba tushirati 3x dnevno (nije da ne volim vodu, ali daaaaaaj)

- ta divna voda koja nam se sliva niz lice dok idemo
veselim uspaljenim asfaltom

- carski je dehidrirati

- zar nije sjajno kad danju ne mozesh da izadjesh iz kuce a nocu ne mozesh u njoj da ostanesh?
da? okej, noc leti je jedino shto vredi... ali shta kada se mora biti kuci? ma znam, super je.

- extra je kad ti odlazak do video kluba predstavlja misiju izdrzljivosti.

jedna od dobitnih kombinacija:

- zadovoljstvo pri izlasku na 37 stepeni i ulaskom u
prepuni rasklimatani autobus u kome svakog mozesh da
omireshesh i osetish. rachunaj na voznju od 40 minuta u oba pravca :D


...prezirem leto.
 
"dugo toplo leto pocinje
sve su skole prazne ostale"
-djavoli-

nekad,ali davno ja sam voleo leto.sad me zanima da li ima strucni izraz u psihologiji(ili vec medicini)za nesto sto predstavlja ogromnu mrznju prema suncu i vrelim letnjim danima.to je u mom slucaju neka vrsta oboljenja.
preko dana sam 100 puta u goloj vodi a nocu ne mogu da spavam.yebiga,ne moze svako da kupi klimu.
jedini plus za mene---->zgodne devojke u kupacim
:D
ipak ja zivim za ovo....

ajesen003pozadinenet5ri.jpg
 
+ imaš privilegiju da spavaš bez ičega na sebi
+ imaš privilegiju da se tuširaš milion puta dnevno a da pritom i ne moraš da se nakon toga obrišeš, nego čekaš da toplota to lagano odradi umesto tebe
+ devojke u mini suknjama
+ devojke oskudno odevene
+ TVOJA devojka u mini suknji
+ TVOJA devojka bez ičeg ispod, a samo ti znaš za to
+ topli 'fen' vetar
+ i opet, topli 'fen' vetar
+ odeš na Adu (lokalno izletište&jezero&reku), skineš cipele i šetaš okolo golih nogu po betonu, šljunku, pesku...
+ ne moraš da koristiš gradski prevoz, uživaš u šetnji...
+ kad ti se nešto loše zgotivi u životu, ne bedačiš se na gajbi uz mračnu muziku, nego odeš na Adu (lokalno izletište&jezero&reku), izvališ se na šljunak i pustiš da Sunce odnese sve............
+ ne razmišljaš šta ćeš uveče da obučeš, farmerice i majca su uniforma

Ima još zilion stvari, ali mrzi me sad... Ovo leto nikako da dodje, nedeljama i ne osećam da dolazi... Nikad vidjeno...
 
Groucho_Marx:
+ imaš privilegiju da spavaš bez ičega na sebi
+ imaš privilegiju da se tuširaš milion puta dnevno a da pritom i ne moraš da se nakon toga obrišeš, nego čekaš da toplota to lagano odradi umesto tebe
+ devojke u mini suknjama
+ devojke oskudno odevene
+ TVOJA devojka u mini suknji
+ TVOJA devojka bez ičeg ispod, a samo ti znaš za to
+ topli 'fen' vetar
+ i opet, topli 'fen' vetar
+ odeš na Adu (lokalno izletište&jezero&reku), skineš cipele i šetaš okolo golih nogu po betonu, šljunku, pesku...
+ ne moraš da koristiš gradski prevoz, uživaš u šetnji...
+ kad ti se nešto loše zgotivi u životu, ne bedačiš se na gajbi uz mračnu muziku, nego odeš na Adu (lokalno izletište&jezero&reku), izvališ se na šljunak i pustiš da Sunce odnese sve............
+ ne razmišljaš šta ćeš uveče da obučeš, farmerice i majca su uniforma

Ima još zilion stvari, ali mrzi me sad... Ovo leto nikako da dodje, nedeljama i ne osećam da dolazi... Nikad vidjeno...

8) ko ume da zivi, ume i to ti je..
"summertime is back in town.."
 
+ imaš privilegiju da spavaš bez ičega na sebi

to mogu i zimi.


+ imaš privilegiju da se tuširaš milion puta dnevno
a da pritom i ne moraš da se nakon toga obrišeš, nego čekaš da toplota to lagano odradi umesto tebe


podvucheno se vrednuje, ostalo je bezveze.

+ devojke u mini suknjama

pa?

+ devojke oskudno odevene

u je. jaka stvar.

+ TVOJA devojka u mini suknji

dobro, ovo i nije loshe.

+ TVOJA devojka bez ičeg ispod, a samo ti znaš za to

to je isto.

+ topli 'fen' vetar


mislish, "vrtoglavica" vetar?

+ i opet, topli 'fen' vetar

ma daj.

+ odeš na Adu (lokalno izletište&jezero&reku), skineš cipele i šetaš okolo golih nogu po betonu, šljunku, pesku...

jaka stvar, dobijesh upalu mozga.

+ ne moraš da koristiš gradski prevoz, uživaš u šetnji...

ponovo dobijesh upalu mozga.

+ kad ti se nešto loše zgotivi u životu, ne bedačiš se na gajbi uz mračnu muziku, nego odeš na Adu (lokalno izletište&jezero&reku), izvališ se na šljunak i pustiš da Sunce odnese sve............

"da sunce odnese sve"... ta ti je dobra. gde da ga odnese? nazad tebi u lice, poshto od vrucine i ne mozesh da se fokusirash na neshto lepo. ovde je stvar perspektive, moram da priznam. meni kisha tu pomaze, ne sunce.


+ ne razmišljaš šta ćeš uveče da obučeš, farmerice i majca su uniforma

recimo... samo urachunaj koliko chesto menjash tu istu odecu jer se znojish ko stoka.


Ima još zilion stvari, ali mrzi me sad... Ovo leto nikako da dodje, nedeljama i ne osećam da dolazi... Nikad vidjeno...

NE DOLAZI? pa izadji malo.
 
inspirion:
Nije lose leto.
Samo me nesto boli glava od sunca.Vragolasta,sta bi to moglo biti?
znas,prilikom suncanice jave se mikrokrvarenja na mozdanim ovojnicama(meningee)jer se poveca krvni pritisak u njima.Samo tkivo mozga ne boli jer neces verovati...nije inervisano...ali te ovojnice...uzasno bole...i tako...kad se izlazes suncu...one oteknu...naduju se i zato se daje SOl Manitoli 5% 250 ml I.V.da ti splasne otok i da se vratis medju zive.
 
Vragolasta Amfibija:
inspirion:
Nije lose leto.
Samo me nesto boli glava od sunca.Vragolasta,sta bi to moglo biti?
znas,prilikom suncanice jave se mikrokrvarenja na mozdanim ovojnicama(meningee)jer se poveca krvni pritisak u njima.Samo tkivo mozga ne boli jer neces verovati...nije inervisano...ali te ovojnice...uzasno bole...i tako...kad se izlazes suncu...one oteknu...naduju se i zato se daje SOl Manitoli 5% 250 ml I.V.da ti splasne otok i da se vratis medju zive.
nije tema "sta mislis o osobi iznad" ali vragolasta je skroz pozitivan lik!!!
 
Vragolasta Amfibija:
inspirion:
Nije lose leto.
Samo me nesto boli glava od sunca.Vragolasta,sta bi to moglo biti?
znas,prilikom suncanice jave se mikrokrvarenja na mozdanim ovojnicama(meningee)jer se poveca krvni pritisak u njima.Samo tkivo mozga ne boli jer neces verovati...nije inervisano...ali te ovojnice...uzasno bole...i tako...kad se izlazes suncu...one oteknu...naduju se i zato se daje SOl Manitoli 5% 250 ml I.V.da ti splasne otok i da se vratis medju zive.

i zato je leto super, zar ne?
 

Back
Top