On-samo sex,a kasnije..

lili5:
sta raditi kad se vidjate sa nekim samo sex-a radi,pa to preraste u svakodnevno druzenje(rekao je odmah da ima devojku)!!!!Pogresila sam,kako dalje?! :oops:

Pomiri se sa sudbinom.Ako si znala da ima devojku,a bila si s'njim,ne razumem šta sad hoćeš od njega kad je dečko od samog početka bio iskren s'tobom i svaka mu čast.
Mogao je da ti ne kaže,da te zavlači.
Ne verujem da će da je ostavi zbog tebe,jer oni malo šaraju,ali uvek ostanu sa stalnom devojkom.
Ili nastavi da se sa njim viđaš - sexa radi ako je dobar, ili ga zaboravi jer ćeš samo samu sebe da povrediš.
 
Ako ti je sa njim samo sex bio primaran ne vidim sta si pogresila. A sta dalje? Pa ako ti je motiv ostao isti nastavi ako ne jednostavno stavi tacku i pokusaj da nadjes decka sa kojim ces osim sexa imati i emotivnu vezu, mada imam utisak da ti ne kapiras da to ide jedno sa drugim.
 
esperanca137:
lili5:
sta raditi kad se vidjate sa nekim samo sex-a radi,pa to preraste u svakodnevno druzenje(rekao je odmah da ima devojku)!!!!Pogresila sam,kako dalje?! :oops:

Pomiri se sa sudbinom.Ako si znala da ima devojku,a bila si s'njim,ne razumem šta sad hoćeš od njega kad je dečko od samog početka bio iskren s'tobom i svaka mu čast.
Mogao je da ti ne kaže,da te zavlači.
Ne verujem da će da je ostavi zbog tebe,jer oni malo šaraju,ali uvek ostanu sa stalnom devojkom.
Ili nastavi da se sa njim viđaš - sexa radi ako je dobar, ili ga zaboravi jer ćeš samo samu sebe da povrediš.

Kako to mislis svaka njemu cast? I njemu je znaci oprosteno jer je bio iskren pa rekao da ima devojku!!!!
Ja to ne mogu da shvatim.
Pa tip je u vezi! Kako se nisi setila njegove devojke!
I sta ima on da trazi kres varijantu sa strane.
Ako si u vezi s nekim, to znaci, izmedju ostalog, da ti odgovara i u sexu. I da ti ne treba jos neko sa strane...
Izvini na ostrini, ali stvarno ne vidim da je on nesto dobro uradio. Poigrao se osecanjima jedne cure...
Jer, ne mozes kontrolisati osecanja. I ne mozes reci e necu ja da se zaljubim u tebe, nego samo cemo da se sexsamo...
Meni je to neshvatljivo
 
5926084334279d6da3f8f2.gif
..........ma samo opusteno.........ovo je jedna provokacija.........ne padaj na takve topice........ :wink: :idea:
 
lili5:
sta raditi kad se vidjate sa nekim samo sex-a radi,pa to preraste u svakodnevno druzenje(rekao je odmah da ima devojku)!!!!Pogresila sam,kako dalje?! :oops:
sta kako dalje?
htela si tudje,pa sada se kaj!
to je jedino sto ti je ostalo.
zar te roditelji nisu naucili da se uzimaju tudje stvari :roll:

ja obozavam takve. a da mi se javis?

ps. ja nemam devojku
 
Pa vidjaj se sa njim i dalje zarad sexa, malo gimnastike nikad nije na odmet, dok ne nadjes nekog ko ce ti zadovoljiti i emotivnu i sexualnu stranu.
A to sto on ima devojku to je njemu na savesti, ti nemas nista sa tim. Ti mirno zivi svoj zivot i uzivaj dok je tebi lepo, kad prestane da ti bude lepo sa njim - otkaci ga ili mu jednostavno pozovi devojku i sve joj lepo i natenane objasni uz kaficu :twisted:
 
Suzanita:
esperanca137:
lili5:
sta raditi kad se vidjate sa nekim samo sex-a radi,pa to preraste u svakodnevno druzenje(rekao je odmah da ima devojku)!!!!Pogresila sam,kako dalje?! :oops:

Pomiri se sa sudbinom.Ako si znala da ima devojku,a bila si s'njim,ne razumem šta sad hoćeš od njega kad je dečko od samog početka bio iskren s'tobom i svaka mu čast.
Mogao je da ti ne kaže,da te zavlači.
Ne verujem da će da je ostavi zbog tebe,jer oni malo šaraju,ali uvek ostanu sa stalnom devojkom.
Ili nastavi da se sa njim viđaš - sexa radi ako je dobar, ili ga zaboravi jer ćeš samo samu sebe da povrediš.

Kako to mislis svaka njemu cast? I njemu je znaci oprosteno jer je bio iskren pa rekao da ima devojku!!!!
Ja to ne mogu da shvatim.
Pa tip je u vezi! Kako se nisi setila njegove devojke!
I sta ima on da trazi kres varijantu sa strane.
Ako si u vezi s nekim, to znaci, izmedju ostalog, da ti odgovara i u sexu. I da ti ne treba jos neko sa strane...
Izvini na ostrini, ali stvarno ne vidim da je on nesto dobro uradio. Poigrao se osecanjima jedne cure...
Jer, ne mozes kontrolisati osecanja. I ne mozes reci e necu ja da se zaljubim u tebe, nego samo cemo da se sexsamo...
Meni je to neshvatljivo

Па јест! Срам те било! Требало је бар ти да мислиш на његову јадну девојку, кад већ он, мамлаз један, није! Растурачице туђих веза!
И треба одмах да назовеш његову девојку и да јој све потанко испричаш, нек зна каквог идиота и прељубника има поред себе. А следећи пут кад га видиш - право коленом међ ноге, нек запамти кад му је пало на памет да се поиграва осећањима једне цуре!!!


:P
 

Back
Top