DRES

Ljudi, vi niste realni. Pobedilo je srce i navijanje. Nista se nemoze bez borbe na terenu. Prokenjan gol u 1.minutu je u odbrani LFC-a doneo pometnju u celoj ekipi koja je delovala dezorjentisano. Pa setite se meceva protiv Juve-a i Chelse-a. Pa oni su na te 4 tekme primili samo 1 gol. U 2.poluvremenu Rafa je preporodio ekipu sto bi retko koji trener uspeo. Na poluvremenu sam reko: Kad su u 1/8 finala Olimpijakosu dali 3 komada u 2.poluvremenu zasto nebi i sad. Hvala ti Boze sto si me cuo, kao i sve one ljude koji 3 dana nisu imali grlo jer su ga ostavili u Istambulu. Mozete da pricate sta hocete. Jeste da Milan ima bolje pojedince ali FUDBAL JE TIMSKI SPORT.....mogu jos da pisem ali...izgleda ovde sve neki navijaci pa...dodjite na http://www.enfild.com/ ili liverpool.co.yu
i vidite kako se bodri jedan klub koji ima najvernije i najvise navijaca u Srbiji
pozdrav
 
mogu ti ja poslati iz Londona,trenutno nemam aston villa a dohvatio sam se njega i vratio ...******,idem za 10 dana nazad pa mogu ti poslati ako zelis...naravno,novi official product!
 

Back
Top