Ostaviti nevernog partnera ili?

Posle muzipuzi da li ima svrhe odgovarati na ovo?
Ne duso,ne treba da ga ostavljas...treba polako...natenane da ga ubijas u pojam...i ti njega da poccnes da varas al`da on zna...i da mu govoris da ga volis i da nikad neces da ga ostavis...onda posle par godina kad se ti njemu smucis..ostavice on tebe.
I tebi cista savest posto nisi imala mooda da ga ostavis kad je trebalo.
 
ma kazi maco!ko njih sisa :lol: mislim shisha
ja npr savetujem da kad te partner vara da mu kazes da dovede svalerku kuci sto da trosi pare na hotel,jos im lepo skuvas kafu pa svi srecni jbt.dok on posle gleda fudbal ti sa svalerkom ako imate drugi tv pratis grand i hvalite breninu haljinu
 
aj sad ti nama reci,al iskreno..zasto si postavila ovu temu i sta si ocekivala da cemo da ti pisemo?li ti je cisto bilo dosadno ili stvarno ne znas sta da radis(sto mi je malo nelogicno osim ako nemas 5 godina).
Eto...opet se nerviram....dishi...dishi.....dishi...

9.gif
 
Rambazamba:
Dugo smo zajedno,izmedu nas je vise obaveza nego ljubavi...uz to me i vara(samo je sex u pitanju,kaze da me nikad nece ostaviti)meni se poceo gaditi i protiv toga se ne mogu boriti.Bojim se da me ne zarazi sa kojekakvim virusom...Dali ostaviti ili trpeti nevernog?

Kako možeš da budeš s nekim ko te vara i još da si svesna toga????????? Još ga i ne voliš više? Jesi li ti neki mazohista ili šta već?
Šutni budalu.Ako ti je baš do sex-a - ženo toliki grad!!!!!!!!
 
Rambazamba:
Dugo smo zajedno,izmedu nas je vise obaveza nego ljubavi...uz to me i vara(samo je sex u pitanju,kaze da me nikad nece ostaviti)meni se poceo gaditi i protiv toga se ne mogu boriti.Bojim se da me ne zarazi sa kojekakvim virusom...Dali ostaviti ili trpeti nevernog?


Ne znam koliko imas godina ali ne mogu da verujem da neko moze da postavi ovakav post a da pri tom jos ima i dilemu :shock:
 
ti ga vise ne volis, izmedju vas nema vise nema ljubavi(to si sama rekla), a moje misljenje je da ga ne ostavljas(iako sve ukazuje na to da bi trebalo) samo iz razloga sto si ga volela nekad, i bilo vam je super i blablabla, nostalgie vikend tra la la... Ali toga nema vise, ljudi se menjaju i kada se promene na gore treba se rastati civilizovano i svako svojim putem.
 
Rambazamba:
Dugo smo zajedno,izmedu nas je vise obaveza nego ljubavi...uz to me i vara(samo je sex u pitanju,kaze da me nikad nece ostaviti)meni se poceo gaditi i protiv toga se ne mogu boriti.Bojim se da me ne zarazi sa kojekakvim virusom...Dali ostaviti ili trpeti nevernog?

Ma jok sestro TRPI GA TAKO NEVERNOG, dok on ne pronadje neku u koju će se stvarno zaljubiti pa te ne OSTAVI ... nemoj ni slucajno da gledas svoj zivot, zivi za njega ... divan decko ... bas ti zavidim :twisted:
 

Back
Top