incest .

imam incestuozne misli ...

  • da .

  • ne .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ravana2

Domaćin
Banovan
Poruka
4.865
Evo jedne tabu teme a to je sex medu krvnim srodnicima . Katolicka crkva dozvoljava brakove izmedu bratica i sestricne ali sta je sa onim jos blizim npr otac i kcer ?
 
i ovuda bi protero autobus

krstic.jpg
 
Evo jedne tabu teme a to je sex medu krvnim srodnicima . Katolicka crkva dozvoljava brakove izmedu bratica i sestricne ali sta je sa onim jos blizim npr otac i kcer ?

Paaaa prvo treba proveriti šta kaže ovozemaljski zakon - do koje godine se nešto tretira kao "dečije igrarije"
a od koje je to lična volja.

Sem što si opljuvao katoličku crkvu nisi pomenuo judeiste koji forsiraju očuvanje imovine.
A kad seku kitu ne čude ni ostala ludila

Što se pravoslavne crkve tiče ona ne sudi za pederastiju već prepušta ovozemlajskom sudu
skrivajući se iza floskule da SPC NE SUDI.
Onda čudi što sude ostalima?

A što se dešavanja na lokalu tiče, puna sela kojekakvih dešavanja
Desi se da čak snajki pukne film pa otfikari svekru željnom mladog mesa...

al to je ono što Srbi ne pričaju a ko zna šta bi koze i ovce pričale pa i krave kad bi samo znale da govore

Posle to dodje u grad i kaže jao što ovde ima nastranih
Kad je bila gej parada u Beogradu pre navale seljaka tj raspada SFRJ?
Da nije bilo kakve parade kada su opštinski notari išli od vrata do vrata i pitali - "dobar dan, mi smo iz opštine, šta je vaša funkcija u Beogradu"?

Možete vi glavu u pesak do mile volje al pazite da vas neko ne zaskoči tom zgodom
Ja bih rekao - postoji populacija opterećena genitalijama i njihovim trljanjem pa ne biraju
Za razliku od pojedinih nacija koje to svesno rade samo da bi sačuvale bogatstvo.
To su dva različita pojma i tretmana poremećaja.

Možda u životinjskom svetu postoji homoseksualnost ali incest ne postoji.
To ima samo kod ljudi.
 
Paaaa prvo treba proveriti šta kaže ovozemaljski zakon - do koje godine se nešto tretira kao "dečije igrarije"
a od koje je to lična volja.

Sem što si opljuvao katoličku crkvu nisi pomenuo judeiste koji forsiraju očuvanje imovine.
A kad seku kitu ne čude ni ostala ludila

Što se pravoslavne crkve tiče ona ne sudi za pederastiju već prepušta ovozemlajskom sudu
skrivajući se iza floskule da SPC NE SUDI.
Onda čudi što sude ostalima?

A što se dešavanja na lokalu tiče, puna sela kojekakvih dešavanja
Desi se da čak snajki pukne film pa otfikari svekru željnom mladog mesa...

al to je ono što Srbi ne pričaju a ko zna šta bi koze i ovce pričale pa i krave kad bi samo znale da govore

Posle to dodje u grad i kaže jao što ovde ima nastranih
Kad je bila gej parada u Beogradu pre navale seljaka tj raspada SFRJ?
Da nije bilo kakve parade kada su opštinski notari išli od vrata do vrata i pitali - "dobar dan, mi smo iz opštine, šta je vaša funkcija u Beogradu"?

Možete vi glavu u pesak do mile volje al pazite da vas neko ne zaskoči tom zgodom
Ja bih rekao - postoji populacija opterećena genitalijama i njihovim trljanjem pa ne biraju
Za razliku od pojedinih nacija koje to svesno rade samo da bi sačuvale bogatstvo.
To su dva različita pojma i tretmana poremećaja.

Možda u životinjskom svetu postoji homoseksualnost ali incest ne postoji.
To ima samo kod ljudi.

:eek: jesi ti nekad držao neku životinjku? (osim patke u ruci) :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top