Ceca vs. Bjelo dugme

Necu moci da odem i nevidjeno mi je zao, a apsolutno i nepokolebivo sam za Bijelo dugme. Jedina Cecina prednost je to sto je besplatno, ako ne grijesim. Skupice se par folk zaludjenika koji bi i platili za to i masu ljudi koji vole da se uz neko pice zezaju za dzabe.

Ovaj, nema niko ljutis, to su samo moje pretpostavke i shvatanja nase muzicke scene. :wink:
 
Mislim da su i Ceca i Brega, tj. Belo ili Bjelo Dugme jedna velika udri-drzi narodnjacina, samo sto je drugacije upakovana i pravljena za druge klijente (one malo urbanije, znas ono... mislim...), inace sto se kvaliteta tice... pa radije bih gledao Cecu posto ce za koncert platiti daleko bolje muzicare nego sto su ovi matori narkomancici.
 
Ceca je jos gora narkomanka (ovi su se barem izvukli), a zna se ko je 90-ih bio njen sponzor i organizator. Bijelo Dugme je nesto sto svi pravi ljubitelji muzike ne smeju propustiti, jer je najverovatnije u pitanju oprostajna turneja!!!
 
Dust:
Ceca je jos gora narkomanka (ovi su se barem izvukli), a zna se ko je 90-ih bio njen sponzor i organizator. Bijelo Dugme je nesto sto svi pravi ljubitelji muzike ne smeju propustiti, jer je najverovatnije u pitanju oprostajna turneja!!!

Moguce je.... zaista ne znam, a sto se „Dugmica“ tice to je vec dobro poznata stvar. Mada ne bih se slozi sa tim da bi svi pravi ljubitelji muzike trebalo da posete njihov koncert, postojalo je daleko kvalitetnijih bendova iz tog vremena koji se nisu eksponirali kao ovi. Mozda nisam dovoljno objektivan ali pored Uspavanke za Radmilu M. ne znam ni jednu njihovu stvar koja necemu vredi a mislim da sam preslusao sve sto su odsvirali do sada. Naravno, muzicki gledano nema tu niceg sto vredi, a sve ostalo je samo stvar ukusa.
 
dare_987:
Koliko ja znam, sve ide za poplavljeni Banat, a cena je valjda oko 100 dinara. Kazu da ce biti oko 100-200 hiljada ljudi, sto je oko 10-20 miliona dinara za Banat.

Ako je to zaista tacno, onda definitivno treba otici na njen koncert, ljudi u tim selima vise nemaju nista i jedini spas im je pomoc. Dakle: "Ceca, Ceca... vikala su deca".
 
dare_987:
laura87:
Ja cula da Cecin koncert nece biti besplatan,nego da prihod od ulaznica ide u dobrtotvorne svrhe....Jeste-nije?
Koliko ja znam, sve ide za poplavljeni Banat, a cena je valjda oko 100 dinara. Kazu da ce biti oko 100-200 hiljada ljudi, sto je oko 10-20 miliona dinara za Banat.

Pih,pa tolko ne kosta ni bioskop....nek ide za Banat,i ja cu da idem na koncert,samo sto ce biti stravicna guzva....


Ma ja bih najradije na Bijelo dugme,al niko od mojih nece :cry:
 
ancika:
Pozdravite mi Bijelo dugme, zao mi je sto ne mogu doci na koncert :cry: , a Ceca moze samo da im svira pod prozorom!!!

Ceca ne moze da im svira jer koliko znam ne svira ni jedan instrument, ali ljudi koje moze da plati, a koji su izuzetni studijski i koncertni muzicari, mogli bi ove narkomancice da nauce necemu. :twisted: :roll:
 
Ma Cecu ne bih gledao da mi plati! Toliko mi je ta zena antipaticna i izvestacena...toliko se trudi da glumi nesto,samo ne znam sta.
Mogu da slusam svasta od muzike.Narvno,kucim slusam ono sto volim,a kad izadjem i ne cujem muziku ako i mi se ne svidja,ali Ceca mi je bas...nesto bezveze.Ne znam kako ona moze nekom da bude idol.Pre bih isao na koncert Mice Trofrtaljke!
Izvinjavam se fanovima Cece!
 
Ja sam mesto tolerantnija jer razumijem kako neko moze da ide, ali ja licno, stvarno nikako ne mogu. A sto se tice pomoci Banatu, to je divan gest, ali treba se zrtvovati i slusati njenu muziku da bih dala 100 dinara kao pomoc. MIslim da je nekako lakse da odem u banku, pitam za ziro racun, uplatim mozda i koji dinar (euro) preko toga. A onaj kome se svakako ide na taj koncert, treba da ide jer bas nije skupo, a plemenito je. Svi hoce da pomognu narod koji je stradao Cunamijem. Ajde da budemo face, pa prvo rijesimo nesto blize probleme. Ako neko moze da mi da broj ziro racuna na koji mogu da uplatim za Banat neka javi ovdje, molim vas i hvala unaprijed. Sorry, sto sam malo skrenula sa teme. Pozz!

PS. Volim Bijelo dugme!!!
 

Back
Top