AUDIO PLAYER - projekat u kome svi mogu da ucestvuju !

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Napravio sam jedan strava AUDIO PLAYER (mislim nije bolji sigurno od winampa ali je solidan) ! Program je zamisljen kao totalno FREEE za sve ljude a planirao sam i da ga prevedem na engleski ! E sada falemi svi ljudi dobre volje koji hoce da saradju samnom na ovom projektu da mi pomognu ! Meni je potrebna sledeca pomoc :
1. Trebami neki covek kojice napraviti dobar HELP FILE na srpskom u .exe obliku
2. Trebami covek kojice prevesti taj HELP FILE na engleski jezik !
3. Ovo je mozda malo teze ali ko zna da napravi tako nesto od sveg srca mu hvala ! Naime u playeru postoji srednje dugme pod nazivom diskoteka, planirao sam da tu stavim neke vizuelne evekte (nesto kao u winampu) ! Covek koji zna to da napravi moliobihga da mi to ucini ! I takodje bi ga zamolio da taj fajl bude .exe mada moze i neki drugi svejedno !
4. Trebami neko ko bi napravio instlaciju programa na engleskom i srpskom !
5. Centralni deo programa sam ja napravio tako da mi tu pomoc nece biti potrebna (samo mi mozete poslati kritike i pohvale kako bi doradio program) !
6. Svi ljudi koji zele da pomognu nekako ili zele da samo vide centralni deo programa neka mi se jave na e-mail inspectorigor@yahoo.com i poslacuim program na adresu slobodno se javljajte !

Na kraju bi stavili program JE BESPLATAN i program je uradio tim sa krstarice (stavimo adresu) i ispod napisem imena svih koji su pomogli u projektu ! Svi koji zele da vide centralni deo programa neka mi ostave e-mail ovde a ja cu im poslati program na e-mail ! POZDRAV I POMAZITE SVI SU DOBRODOSLI !
 
1.2. Help je uvek u nekom od ovih oblika : hlp, chm ili obichni html. Exe nema smisla. Najbolje ti je, za pochetak, da uradish html verziju, to cesh lako prebaciti u bilo koji drugi oblik.

3. .exe za "diskoteku" ce teshko moci. "Bilo koji drugi format" tek nishta ne znachi. Da bi neko napravio efekte moracesh da mu obezbedish API iz playera na koji bi mogao da nakachi rendering code, i eventualno da mu dash buffer na koji bi mogao da primeni DSP i uskladio sliku sa ritmom (ako bash hocesh disco lights). U tom sluchaju ce efekti ici kroz .dll chiju formu ti morash da propishesh da bi mogao da ih pozivash.
 
Voleo bih da ti to shto pokushavash uspe, ali...

Komjuniti sotver se ne radi tako. Ako hocesh da ti neko odradi delove softvera morao bi da ostavish program+kod na javni uvid, kao i da dokumentujesh strukturu i interfejse (ako si krenuo pravilnim putem od starta).
Ako je neko zainteresovan da uchestvuje u tome, mora prvo da oceni o chemu se radi pre nego krene u projekat. A i jedino tako cesh dobiti valjane sugestije shta i kako da unapredish/doradish/dodash
 
@Кулиража
Moze ali da sredis (posto si moderator) da ovaj program moze da se skine sa krstarice na primer sa http://www.krstarica.com/lat/softver/
zajedno sa ostalim programima (ali ovaj da bude posebno obelezen). Uzgred Inspector mi nije josh odgovorio na mail tako da josh neznam kako da nabavim program.
P.S. Neka mi neko poshalje program ali i ja imam dial-up znaci up to 2mb
mickie@beotel.net
 
E ljudi izvinite nisam bio tu ceo dan ! Pazi ovako svaka pomoc je dobrodosla ! Odmah da vas obavestim da program nije bolji do winap-a znaci jos je u fazi izrade i dorade (nema previse funkicija) ! Ljudi koji zele mogu da kreiraju i logo programa A PONAVLJAM DA ZALIM DA NAPRAVIMO TOTALNO BESPLATAN PLAYER KOJI CE BITI NAMENJEN PRVENSTVENO ZA NASE LJUDE MADA I ZA LJUDE KOJI ZNAJU ENGLESKI JEZIK ! Sa ovim programom sa ucestvovao i na jednom takmicenju i nije lose proso ! Gledacu sto pre da vam posaljem na mailove do tada se strpite i javljajte !
 
Ovako stoje stvari:
@Inspektor
primio sam tvoj program. Pre toga sam danas sveze reinstalirao Win i nemam nista instalirano od programa a tvoji fajlovi su u DAT formatu. Bio bih ti zahvalan ako bi mi rekao cime da otvorim dat fajl da ne gubim vreme trzeci sam. Drugi fajl nema extenziju pa mi kazi koju da upishem. I pljuni mi josh neki info na primer kako si napravio te fajlove, kojim programom. Imam nameru da napravim help ili preko fronpagea u HTML ili preko Easy Learning u HLP. Setup cu preko Setup Factory ali ce zato trebati iskompajliran program sa EXE fajlom jer kao sto rekoh josh neznam skoro nishta o programiranju. I stavio sam program (valjda) na rapidshare pod imenom Krstarica Pejer.
 
Pa kazema valjda zato zto neznam link. Ja sam kliknuo upload i neznam gde ga je ono smestilo i da li ga je uopste uploadovalo. Sad cu da potrazim ako ga ima.
Loop Daj mi mail da ti posaljem pa ga ti uploaduj ti verovatno znash bolje.

P.S. Kazite mi kako da ga otvorim kad je DAT fajl Inspektor je rekao da je glavnina programa zavrsena pa sam mislio da je onda iskompajliran u EXE.
 
Ljudi program mozete skinuti odavde:

http://www.nidzesi.cjb.net/demo.exe


Ako vam je poslat program na e-mail (demo.dat) onda uzmite i promenite sufiks programu:

Windows 98:

Samo rename-ujes i umesto demo.dat napisete demo.exe

Windows XP:

Desni klik/ Properties pa tamo ima podesavanje preko cega da se otvara... Promuckajte malo! Ne znam tacno na pamet!


To je poslato jer neki mail serveri ne podrzavaju slanje .exe fajlova!!!
 

Back
Top