CANON A510

Evo ja sam se posle dugo vrmena dvoumljenja odlucio i kupio 510 (juce) e sad da li sam pogresio saznacu za par dana :)
Inace aparat sam platio 200E (garancija 1god, full pakovanje, kutija, upustvo, 2cd, sd 16mb, kablovi).
510 je ustvari modifikovani a-75, razlikuje se po tome sto je malo manji, ima veci displej, veci zum 4x, i koristi dve AA baterije. Posle kupovine aparata ostaje ti da kupis memorijsku karticu (ja preporucujem 256mb oko 25E), baterije NiMH i punjac. Sto se slikanja tice jos nisam sve pohvatao posto ima mnogo modova slikanja, slikao sam uglavnom na auto-modu ali su tada slike dobre sam na suncu.
Ako te jos nesto intersuje, pitaj.
Pozdrav
 
Imas ga u AGFA prodavnicama, one zastupaju Canon kod nas, a i nalaze se u svakom vecem mestu tj gradu.

Uglavnom imaju oznaku go for red, a u toku je i nagradna igra tako da, ako kupis aparat, mozes da ucestvujes, pa da mozda dobijes jos jedan, ukolioko imas srece!
 
ej, i ja sam uzeo canon i sasvim je solidan i zahvalan, sem sto jede baterije ko lud (cc. 50 snimaka) zato sam kupio juce chargeable pa cemo videti...E, ali imam jednu stvar koja me malo brine pa bih zamolio preostale vlasnike istog aparata da mi odgovore na pitanje. Naime, ukoliko aparat malo protresem u ruci cuje se blago zveckanje...da li se jos kod nekoga javlja isto?
Hvala, unapred.
Napomena: aparat nije ispadao i slicno, i nemam nikkavih smetnji pri slikanju.
 
vlax:
ej, i ja sam uzeo canon i sasvim je solidan i zahvalan, sem sto jede baterije ko lud (cc. 50 snimaka) zato sam kupio juce chargeable pa cemo videti...E, ali imam jednu stvar koja me malo brine pa bih zamolio preostale vlasnike istog aparata da mi odgovore na pitanje. Naime, ukoliko aparat malo protresem u ruci cuje se blago zveckanje...da li se jos kod nekoga javlja isto?
Hvala, unapred.
Napomena: aparat nije ispadao i slicno, i nemam nikkavih smetnji pri slikanju.
Nije to nista (aparat je u redu). I kod mene se to desilo, a aparat nije padao.
 
Canon A75 :D sa 4x "Sony Cyber Shot" baterijama sa pijace i "Varta" punjac iz radnje je izvukao na sajmu automobila 125 fotki i dva filma. Posle toga je bio totales mrtav. Ni makac. Friend mi kaze da jedan A65 izvuce 7+ dana slikanja na ekskurziji u Grckoj i da je josh bio operativan.
Shta reci??? Josh bolje, shta ciniti??? :?

CIAO! 8)
 
Candyman:
Canon A75 :D sa 4x "Sony Cyber Shot" baterijama sa pijace i "Varta" punjac iz radnje je izvukao na sajmu automobila 125 fotki i dva filma. Posle toga je bio totales mrtav. Ni makac. Friend mi kaze da jedan A65 izvuce 7+ dana slikanja na ekskurziji u Grckoj i da je josh bio operativan.
Shta reci??? Josh bolje, shta ciniti??? :?

CIAO! 8)
A75 sa dobrim baterijama izdrzava MINIMUM 300 slikanja a moze i preko 400
 
Anonymous:
Candyman:
Canon A75 :D sa 4x "Sony Cyber Shot" baterijama sa pijace i "Varta" punjac iz radnje je izvukao na sajmu automobila 125 fotki i dva filma. Posle toga je bio totales mrtav. Ni makac. Friend mi kaze da jedan A65 izvuce 7+ dana slikanja na ekskurziji u Grckoj i da je josh bio operativan.
Shta reci??? Josh bolje, shta ciniti??? :?

CIAO! 8)
A75 sa dobrim baterijama izdrzava MINIMUM 300 slikanja a moze i preko 400

Ajde, reci mi poshto imam "Varta"(neki mali skrnavi) punjac koje baterije su SIGURNO dobre. Kog su kapaciteta i koja firma???
Grazie. :D

CIAO! 8)
 
JA imam neke od 2100 mAh
marka SANYO (kao -japanske :).meni su nepotrosive.
koristila sam ih po dva dana i onda ih punim, ako imam gde. Mislim, taj fazon, 7 dana exkurzije i to... ne verujem bas.
Ali kad budem isla na kampovanje 7 dana,
svakako cu morati da kupim jos jedan komplet punjivih baterija,jer necu moci da nadjem utikac tamo u kampu.
Ej, nista gore nego kad ti se istrose baterije na pola zurke :o
Ajde ako neko ima neku semu za baterije nesto jeftino neka kaze. Moj diler je negde nestao... Inace sam od njega kupila i aparat i baterije i punjac i to sve preko oglasa.
 

Back
Top