Prevoz do Kopaonika ?

I_am_what_I_am

Aktivan član
Poruka
1.869
Ja sam iz Čačka i koliko vidim prevoz do Kopa je vrlo, vrlo škrt, tu i tamo koji bus iz Niša, NSa i BGa, od kojih svi idu autoputem, a ne Ibarskom. Ja sam planirao sa drugovima da odem na dan do Kopa i zanima me postoji li bilo kakav racionalan način da se raaaaano ujutro ode tamo, iskija i uveče vrati iz Čačka, KVa, KGa (nebitno, lako ćemo se prevesti do ovih mesta) ili ćemo morati da se zadovoljimo Zlatiborom. Vozačku imam, ali probnu, a nemam nameru da teglim matorce zbog dana skijanja...

Hvala unapred.
 
Ja sam iz Čačka i koliko vidim prevoz do Kopa je vrlo, vrlo škrt, tu i tamo koji bus iz Niša, NSa i BGa, od kojih svi idu autoputem, a ne Ibarskom. Ja sam planirao sa drugovima da odem na dan do Kopa i zanima me postoji li bilo kakav racionalan način da se raaaaano ujutro ode tamo, iskija i uveče vrati iz Čačka, KVa, KGa (nebitno, lako ćemo se prevesti do ovih mesta) ili ćemo morati da se zadovoljimo Zlatiborom. Vozačku imam, ali probnu, a nemam nameru da teglim matorce zbog dana skijanja...

Hvala unapred.

Iz Kragujevca imas svakoga dana dva polaska,negde oko 9h i 14h,mislim da je tako.
 
Pa nije baš redovan prevoz iz Niša za Kopa, tako da ne sanjaj da otuda prođeš.

Uffff, srce, vidi Čačak = zapadna Srbija, Niš=jugoistična, Kop=centralna, nisam ni planirao da idem "preko" Niša... :mrgreen:

Iz Kragujevca imas svakoga dana dva polaska,negde oko 9h i 14h,mislim da je tako.

Jel znaš možda koji je prevoznik taj od 9h, dosta bi mi značilo...

Iz Kraljeva imaš autobus za Kop u 10:15h.Veći je problem što se taj bus sa Kopa vraća u 14:45h.

Znaš li možda koji je prevoznik?
 
'Вако. Имаш воз за Краљево у 13:25h. У Краљево стишеж око 14h. Воз из Краљева за Косовску Митровицу креће у 14:45h. У Рашку стиже око 16:30h. Око 17h имаш бус за Копаоник.
Позз
 

Back
Top