Reklame

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Dakle...
Ovde pisete o reklamama-glupim,dosadnim,lepim smesnim,o vasim idejama...Tako da MOLIM VAS da ne otvarate vise tema o reklamama,jer ce ova obuhvatati sve to.Enjoy 8)
 
Prvo: Milicaanchy hvala!!!
Drugo: Izvini loop-e, ali se ovde od juche vodio pravi rat da se napravi ovakav za forum, tako da ce jedino ovde moci o reklamama.
 
Mariju iz pansiona bih dugo mucio,verovatno bih joj prvo pocupao one visece mladeze.
Nektarka bih hranio dok ne pukne.
Debelog fasta bih preznojio jedno sto puta,pa bih ga tukao do smrti...
 
PRCKO:
Mariju iz pansiona bih dugo mucio,verovatno bih joj prvo pocupao one visece mladeze.
Nektarka bih hranio dok ne pukne.
Debelog fasta bih preznojio jedno sto puta,pa bih ga tukao do smrti...
a sta kazete na to da se ona baba sto reklamira loto, kao, popela se na vrh planine, umre u nekoj mecavi ? hee hee :evil^3:
 
Reklame za pivo nisu bas najbolje, narocito sa onim Svedjaninom. Covece, kad se samo setim stare Juge, sa svim tim odborima za cenzuru, tada su ih svi mrzeli, a sada ih se samo prisecaju!!! :roll:

To je bilo davno, a sad su otisli u drugu krajnost. U poslednje vreme se pojavila nova grupa reklama sa jeftinim (a time i losim) glumcima.
Npr. "Sutni je! Sutni je! Ne brini sine, napravice tata novu!" A i njegova zena je neka lujka, sto sve to trpi. :?
A tek ona debilna, koja je antireklama: "Cihucihucihuhu" :evil:.
LJUDI JEL MOGUCE DA ONI NAS ZEZAJU, JEL ONI MISLE DA SMO MI IDIOTI DA TO GLEDAMO.
 
Turn off the light:
PRCKO:
Mariju iz pansiona bih dugo mucio,verovatno bih joj prvo pocupao one visece mladeze.
Nektarka bih hranio dok ne pukne.
Debelog fasta bih preznojio jedno sto puta,pa bih ga tukao do smrti...
a sta kazete na to da se ona baba sto reklamira loto, kao, popela se na vrh planine, umre u nekoj mecavi ? hee hee :evil^3:

Marija je izgorela u onom pozaru kad je deda przio cevape. Moj ortak i ja smo poslusali tvoj predlog, pa smo napravili strip gde je Nektarko (sve sa caletom) eksplodirao.
Fast je dobra ideja 8)
 
kako ste surovi...
ubedljivo je najgori onaj deda sto kaze- Spremio sam cevape................joj boze oni stvarno misle da smo mi maloumni pa da nam je to zanimljivo..
 
Ljudi da se razumemo-nisam ja rekao da je reklama dobra ideja, nego to sto je prcko rekao da mozemo da zezamo fasta.
U krajnjem, ne emituju se samo kod nas lose reklame.Verovatno znate da se u Americi 1999. godine pojavila reklama za "Beneton", gde je spasilac mogao da spasi samo jednu od dve osobe koje se dave-ili belca ili crnca. Na kraju je rekao:
"And what if is white man Serb?" Spasao je crnca i rekao onu slavnu boja nije vazna, United Colors of Beneton. A da ne zaboravimo ni Katrin Denev koja je nedavno bila u Beogradu, a za vreme bombardovanja snimala reklamne spotove u korist NATO.
Kao sto vidite, ni reklame nisu tako bezazlene!!!

Sta mislite o onim debilnim reklamama tipa "Voz je izashao iz stanice, "cihucihucihuhu"", ili onoj "Ne brini, sine, napravice tata novu loptu!?"
 
:evil: E,ljudi stvarno,reklame su u najmanju ruku debilne!!!
Ma niko nije ni rekao da se to odnosi samo na nashe reklame-ima stranih reklama koje su (ako je uopshte moguce poverovati u to) duplo gluplje od ovih nashih!!! :lol:
Shta da vam kazem onaj klinac shto reklamira Nektar-ne da je antipatichan nego bih ga ja tukla dok ne iskrvari na smrt!!!!!!!!!!!! :evil:
:roll: A ona Mirka Vasiljevic:"Mama,pogledaj i mi imamo tvrdu vodu"!!! E ljudi ta mala se zeshce nalozila i misli da je neko i neshto samo zato shto je preko veze glumila u onom nizerazrednom filmu:"Mi nismo andjeli 2" :lol: Predlog za njenu smrt bi najverovatnije bio cenzurisan,ali mogu da vam kazem da ukljuchuje usijano gvozdje,podmornicu na severnom polu i chopor besnih pasa!!!:evil:
A tek da ne pricham o onoj klinki,kad krene kroz nos:"...a glavna nagrada je..." Kao treba da bude simpatichna,a chini mi se da je duplo starija nego shto treba da izgleda u toj reklami pa mora kao neshto da utanji glasic!!! Ljudi nju bih tako...ni to necu da pominjem,ali mislim da ste do sad vec shvatili... :wink: :twisted:
:roll: Da i ja se slazem da su oni ipak neshto postigli timo shto smo mi,ako ne po dobrom onda po loshem, do detalja popamtili njihove reklame jer je u krajnjem to i bio njihov cilj,ali mislim da mozemo da postignemo neshto u "skidanju" tupavih reklama sa TV ako se dobro organizujemo!! :wink:
 
milicaanchy:
Mene je nervirao onaj mali,debeli i chupavi shto je jeo dzem :roll:
dobrodosla u klub mrzitelja mister nektarka. :hate:

da, u pravu ste, ucine oni da mi zapamtimo njihovu reklamu po tome sto je grozna. ali ja za veci deo njih ne znam sta reklamiraju, samo se secam likova, i scenarija reklame...
eto, recimo, ta MARIJA prokleta i oni cevapi - sigurno ej za neki deterdzent, ili tako nesto, ali za koji? nemam pojma. osim ako ne stave marijinu sliku na kutiju deterdzenta, necu to ni uzimati u obzir kada budem kupovala
[a ako stave, dakle necu kupiti, jer je potpuno anti reklama, grrr!]
 
Ljudi zasto ne bismo poslali e-mail TV stanicama kao sto su B92, BK, Pink i pogotovo RTS-sa onim neuspesnim pokusajima da prate trend-i da ih cimnemo na ono sto ih najvise boli-pad gledanosti! Da im nabrojimo reklame koje nerviraju i da im trazimo da ukinu te i slicne koje bi se mogle pojaviti ubuduce! :shock: :!: :?:
 
Dust:
Ljudi zasto ne bismo poslali e-mail TV stanicama kao sto su B92, BK, Pink i pogotovo RTS-sa onim neuspesnim pokusajima da prate trend-i da ih cimnemo na ono sto ih najvise boli-pad gledanosti! Da im nabrojimo reklame koje nerviraju i da im trazimo da ukinu te i slicne koje bi se mogle pojaviti ubuduce! :shock: :!: :?:

Nije losha ideja...
 
Ljudi, ja cu poslati mailove, na vama je samo da me podrzite, inace ce misliti da sam ja sve izmislio. U krajnjem zasto da i urednici marketinskog programa ne zavire malo ovde!!!
 
Poslao sam RTS-u, B92 i Pinku (Posto BKTV ima neispravnu adresu)sledecu poruku:

"Ovo je zapravo primedba i nije vezana samo za vasu stanicu i bice upucena svim vecim TV stanicama u Srbiji. Na Internetu je oformljena manja grupa ljudi, koje iritira los marketinski program.
Trenutno ta grupa broji dvadesetak clanova, ali se povecava enormnom brzinom.
Jednoglasno je odluceno da se ova primedba posalje, a naredni korak je bojkotovanje televizijskog programa u udarnim terminima.
S obzirom da ce se nasoj grupi uskoro prikljuciti i svi oni koji su ikada bili iziritirani bilo glupim reklamama, bilo dugim pauzama za marketing, u najavi su i javna okupljana ispred odredjenih televizijskih stanica.
Mi smo svesni da televizijske stanice moraju da zive od tih poruka, ali zar po cenu gubljenja gledanosti.
Ovom porukom smo samo zeleli da stavimo nase nezadovoljstvo do znanja i nadamo se da mozemo uskoro da ocekujemo poboljsanja na tom planu."

Poslao sam "Kurir"-u molbu za podrsku s obzirom na to da su najcitanije novine. Nadam se da nema niko nista protiv, ako neko smatra da bi nesto trebalo da se preformulise ili doda, neka se slobodno javi!!!
 
:D :shock: :wink: E,super je i ideja,a i poruka koju si poslao!!!
:wink: Samo se nadaj da ce se i ostali sloziti sa mnom!
:roll: :idea: I josh neshto: Morali bismo da prikupimo josh chlanova, :!: zato ljudi,zovite sve zive ovamo da dodju,vide,da se prikljuche, bilo shta :!: !!!!!
:o :shock: :!: TREBA NAM PUBLICITET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top