Reklame

Dust:
Dust:
milicaanchy:
Da...nego,Dust,ako si primetio txt u Blitzu od neke nedelje"Zivot sa reklamama"...uzeli ti ideju... :lol: ma ajde,kao proveravaju...imam ja Cillit i necje da mi ochisti 5 dinara

Nisam primetio, provericu... HAHAHA, ne verujem da su gledali ovde...

:shock: ZAPRAVO JA SAM PISAO I NJIMA! :shock:
Rekoh ti!!!Trebao si da se zashtitish autorskim pravima,pa bi imao besplatnog advokata i sudiju(my parents) :lol: i dobio si sluchaj :arrow:
 
milicaanchy:
Dust:
Dust:
milicaanchy:
Da...nego,Dust,ako si primetio txt u Blitzu od neke nedelje"Zivot sa reklamama"...uzeli ti ideju... :lol: ma ajde,kao proveravaju...imam ja Cillit i necje da mi ochisti 5 dinara

Nisam primetio, provericu... HAHAHA, ne verujem da su gledali ovde...

:shock: ZAPRAVO JA SAM PISAO I NJIMA! :shock:
Rekoh ti!!!Trebao si da se zashtitish autorskim pravima,pa bi imao besplatnog advokata i sudiju(my parents) :lol: i dobio si sluchaj :arrow:

Stani, jel mislis na dnevni Blic ili sta? Da li negde na netu mogu to da nadjem?
 
mene nervira reklama za bonux..... ona "marija" me izrazito nervira.....
i glupa mi je za onaj deterdzent kad tata i sin igraju fudbal sa carapama sa strika a mama iskulira.....
a dobra mi je reklama za nektar pivo.neka barbika govori"moj muz radi na naftnoj busotini kuci se vraca prljave odjece.mislila sam da je nista nece moci oprati .... i bila sam u pravu.tako da je bacim i odem sa svojim muzem na po jedno "nektar" pivo.
 
Nije u redu, sve vas nervira Marija i njeni "viseci madezi" a niko da spomene muza (bese Vaske?) i njegova dlakava ramena, njah :x :lol:

Znate sta, jos su oni i simpaticni naspram nekih. Ono kad dodje tip sa Vanishem nekoj zeni u kucu i isprlja joj carsav, a ona prestravljena:"Sta to radite, upropastili ste ga, sta cu sad, kuku" itd. Kako je ta odglumila, ma za Oskara :shock: Covece, za sta nas smatraju ljudi koji naprave takvu reklamu :roll: Jos su stavili da se vide kamere i mikrofoni, u fazonu reality show-a, uh. Kao, sad cu ja da poverujem da je to sve stvarno, ahm.
 
Dust:
milicaanchy:
Dust:
Dust:
milicaanchy:
Da...nego,Dust,ako si primetio txt u Blitzu od neke nedelje"Zivot sa reklamama"...uzeli ti ideju... :lol: ma ajde,kao proveravaju...imam ja Cillit i necje da mi ochisti 5 dinara

Nisam primetio, provericu... HAHAHA, ne verujem da su gledali ovde...

:shock: ZAPRAVO JA SAM PISAO I NJIMA! :shock:
Rekoh ti!!!Trebao si da se zashtitish autorskim pravima,pa bi imao besplatnog advokata i sudiju(my parents) :lol: i dobio si sluchaj :arrow:

Stani, jel mislis na dnevni Blic ili sta? Da li negde na netu mogu to da nadjem?
To je dnevni Blitz od proshle nedelje...mozda budes mogao da nadjes na www.blic.co.yu ako je tachna adresa
 
Bee:
Nije u redu, sve vas nervira Marija i njeni "viseci madezi" a niko da spomene muza (bese Vaske?) i njegova dlakava ramena, njah :x :lol:

Znate sta, jos su oni i simpaticni naspram nekih. Ono kad dodje tip sa Vanishem nekoj zeni u kucu i isprlja joj carsav, a ona prestravljena:"Sta to radite, upropastili ste ga, sta cu sad, kuku" itd. Kako je ta odglumila, ma za Oskara :shock: Covece, za sta nas smatraju ljudi koji naprave takvu reklamu :roll: Jos su stavili da se vide kamere i mikrofoni, u fazonu reality show-a, uh. Kao, sad cu ja da poverujem da je to sve stvarno, ahm.
Evo ruke.
 
nebojsa_pisarevic:
Bee:
Nije u redu, sve vas nervira Marija i njeni "viseci madezi" a niko da spomene muza (bese Vaske?) i njegova dlakava ramena, njah :x :lol:

Znate sta, jos su oni i simpaticni naspram nekih. Ono kad dodje tip sa Vanishem nekoj zeni u kucu i isprlja joj carsav, a ona prestravljena:"Sta to radite, upropastili ste ga, sta cu sad, kuku" itd. Kako je ta odglumila, ma za Oskara :shock: Covece, za sta nas smatraju ljudi koji naprave takvu reklamu :roll: Jos su stavili da se vide kamere i mikrofoni, u fazonu reality show-a, uh. Kao, sad cu ja da poverujem da je to sve stvarno, ahm.
Evo ruke.

I ja se slazem!!!
 
Dust:
nebojsa_pisarevic:
Bee:
Nije u redu, sve vas nervira Marija i njeni "viseci madezi" a niko da spomene muza (bese Vaske?) i njegova dlakava ramena, njah :x :lol:

Znate sta, jos su oni i simpaticni naspram nekih. Ono kad dodje tip sa Vanishem nekoj zeni u kucu i isprlja joj carsav, a ona prestravljena:"Sta to radite, upropastili ste ga, sta cu sad, kuku" itd. Kako je ta odglumila, ma za Oskara :shock: Covece, za sta nas smatraju ljudi koji naprave takvu reklamu :roll: Jos su stavili da se vide kamere i mikrofoni, u fazonu reality show-a, uh. Kao, sad cu ja da poverujem da je to sve stvarno, ahm.
Evo ruke.

I ja se slazem!!!
:lol: E stvarno ljudi,Vasu smo zaboravili!!! :shock: E ja sam ovih dana videla jednu dobru reklamu: Onu za Koka-Kolu sa sveshtenikom! :wink: Jel josh neko to video?
 
A šta je sa onim malim što sjedi na WC šolji,začepi nos i kaže:"Uf,kako smrdi!" pa uzme kolonjsku vodu da zalije klozet?Ili ona debilna familija što "vidi oblačiće"?Pa ona baba što pravi žuraju u kući,ma znate to:"Jadna mama uvijek si sama!".Ili oni komarci:"Stoj!Uništiće vas srebreno prokletstvo!".Evo,sad sam baš bijesna,odoh da razbijem TV!
 
Nesto mi nije jasno kod reklame sa onim malim sto sedi na WC solji :? Ocigledno da je Japanac,a majka mu nije Azijatkinja. Mogli bi bar malo da povedu racuna ti koji smisljaju reklame.
 
Pa mozda je mali Japanac usvojen. A meni se ipak cini da je mama bila kosooka? Ne znam...

Sto se tice svestenika i koka-kole, jao, kad ona zenska krene da se skida, stvarno su preterali. :roll: :lol:

Meni zao one bakterije sto je kao Domestos ili koji vec onako sparusi; sto je napravise onako simpaticnu? Uostalom, ja kada perem kupatilo (jaako cesto :)) ne volim da zamisljam da upravo ubijam milione malih neduznih stvorenja koja tu zive ni kriva ni duzna, nisam ja nekakav sadista :cry: Uopste ne razumem sta su hteli s tim da postignu? Valjda niko nece poverovati da su bakterije sluzave, zubate i narogusene, i jos zlobne na kvadrat.
Ista stvar sa onim Raid-om za muve; nacrtase neku slatku muvu u trenckotu i sa sesirom i meni doslo tesko :cry:
Ah, nesto sam jako osecajna postala :oops:
 
N_ToNx:
Nesto mi nije jasno kod reklame sa onim malim sto sedi na WC solji :? Ocigledno da je Japanac,a majka mu nije Azijatkinja. Mogli bi bar malo da povedu racuna ti koji smisljaju reklame.

da,mene je to oduvek nerviralo u toj reklami.mislim,mozda klinac jeste usvojen,ali bezveze sve to izgleda...a majka pritom neka bleda plavusa sa severa skandinavije. :roll:
 
Ljudi zar ne bi bilo super da se onaj sveštenik i ona devojka iz reklame za CocaColu smuvaju?
ili da mu ona izbije limenku iz ruke...još bolje. Mislim, on nju i onako nije pitao za gutljaj...
 
Ta reklama za Coca-Colu je bas super.

Jao! Sad se setih - Nektar Antistres :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ne zna se koja je gora reklama. Da li ona kad lik gleda nesto na TVu a devojka promeni na spansku seriju, ili kad citaju horoskop? :shock: :shock:
 
maniaccc:
Sto se zalite na ove novr reklame za coca-colu ili Domestos, bas su ok, za razliku od ostalih debilnih...
Mislim da ona Baba i Vanish ipak osvajaju zlato..

Ne zalim se ja bas nesto, samo me nervira to preterivanje u smislu: "Povedite veliki rat za istrebljenje nasih najvecih neprijatelja - bakterija" :roll: Malo su promasili trziste, nismo mi paranoicni Amerikaneri pa da nas to dira :lol: Kad se samo setim one dr Hane Suralove sa Brefom i kupatilom koje se cakli, bez ijedne bakterijice...

A za koka-kolu, mozda to sto su napravili nekoga vredja, ipak se igraju sa necim sto je, bar po meni, jos uvek za postovanje, a to je crkva. Ah, zaboravila sam, sad je u modi mrzeti crkvu, drzavu itd; kobajagi buntovnost i te stvari...

Nervira me ona reklama za pivo Beck's, kao, uzmi zivot u svoje ruke i slicno. Kakve to veze ima s pivom, jao. :?

Nektar-antistres - relativno OK, mada, opet, mislim da su malo istrosene te kao duhovite fore. Hocu jednom normalnu reklamu koja mi pokaze da je to fini sok, bez sugestija da ce mi od njega zivot krenuti nabolje i bla bla!
 

Back
Top