IMA LI KO PAMETAN...

MISIC:
Zajedno smo sest godina, ja visoko obrazovana, lepa, vedrog duha i zeljna zivota, a on stariji od mene, i potpuno drugaciji. Ja sam bila jos u srednjoj skoli kada smo se upoznali, jako sam ga zavolela i bilo nam je lepo, ali... Pocela sam da sumljam da me vara (nesmem vise da mu citam postu, na mobilnom "cudne poruke", poslovni pozivi kada im nije vreme,...) Imam utisak da nesto krije, ljubav vodimo sve redje(?umoran je?) Na pitanje ko salje te poruke odgovara mi da je on njih trazio da bi ih meni prosledio!!! Kako smo vereni, i svadba bi trebala da bude sledece godine u junu, moram prvo da proverim da li ima drugu. Pomozite mi, kako da otkrijem da li me vara, dok jos nije kasno da se sve otkaze!!!!!!!!!!!!!!


Ako imaš volju i živce da se celog života trzaš, sumnjičiš i pratiš nečije postupke, onda ti je bolje da raskineš veridbu i zaposliš se u nekoj obaveštajnoj službi, bar ćeš biti dobro plaćena za to.
 
Ti si ga provalila i jos samo sebi tebas da priznas.Zenska intuicija je cudo retko omane..Slusala sam gazdu jedne detektivske agencije Covek kaze 99.9 posto zena koje sumnjaju su u pravu ali angazuju njih radi konkretnih dokaza i cisto da budu sigurne da ne grese.Kako ti mislis ziveti ceo zivot sa covekom kojemu vec sad ne verujes?Mozda razgovor pomogne ali muskarci tako lako slazu.....
 
Budes li ga previse ispitivala i uslovno receno detektivisala,postoji sansa da ga oteras od sebe...
Da ti nije mozda u podsvesti da bas i zelis da te vara kako bi imala razlog da raskines veridbu...?
Rascisti sa sobom prvo...
 
Neko je spomenuo zensku intuiciju... podjednako osecaju i zene i mushkarci, bez obzira na raspon promena ponashanja i ophodjenja..
U braku skoro sigurno postoje periodi hladjenja, samim tim i okretanje na drugu stranu(novi ljudi, nove strasti)...A zar ne treba bar pred brak da bude sve to u maniru 'ludog kamena'? Ja bih dobro razmislila, umesto da u startu imam takvo opterecenje..Bre koliko god je zivot kratak i brzo prolazi, ipak je to vreme koje provodish s tim nekim...Shta ce ti detektivi i sl. gluposti? Ili saveti? Slushaj sebe!
 

Back
Top