Ukidanje SOS-a

Naravno da emituju sve o sportu, pa to im je jedina namena,ali realizacija je vise nego jadna. Sponzori su im jednako smesni,strucnost novinara se ne moze videti...To sto neko poznaje neku ligu ili sport dobro ,ne cini ga dobrim novinarom.
 
Ej a najjaci su bili kada je njihov kum Dzajic dao ostavku.Face kisele,a Dzaja hoce da progura onog Terzica na mesto predsednika da on vuce konce iz senke,pa navodno idu sms poruke"podrska terzicu-delije banovo brdo",pa isto to delije vozdovac...Iz svih krajeva stizose iste poruke.Kakva laz!!!
 
A to je sportski kanal?
Ja sam mislio da je to napravljeno za paćenike koji ne mogu da nađu curicu pa je traže preko SMS poruka. Ma neka postoji, ali ako želi i dalje da se predstavlja kao sportski kanal neka malo emituje sportske programe, što bi i bilo logično!
 
Kad bi sebi nasli nekog jakog sponzora, pa da sve obnove-od tehnike do novinara i sl. bili bi medju najgledanijima, ali sto ih uopste ukidati, kome smeta ne mora ni da ih gleda!!! :?
 
DAJTE BRE VI NESTO PRICATE O SOS-u!
pogledajte PALMU!!Najjadnija televizija koja postoji. nista,ali bas nista nije organizovan program,nego se sve jedno te isto vrti u krug:BIOKLINIKA i PORUKE. o boze pa zar je to neki program?to bih 100%rekla da treba da se ukune jer je televizija(ako mogu tako da je nazovem)-FUJ!
 
nebojsa_pisarevic:
DAJTE BRE VI NESTO PRICATE O SOS-u!
pogledajte PALMU!!Najjadnija televizija koja postoji. nista,ali bas nista nije organizovan program,nego se sve jedno te isto vrti u krug:BIOKLINIKA i PORUKE. o boze pa zar je to neki program?to bih 100%rekla da treba da se ukune jer je televizija(ako mogu tako da je nazovem)-FUJ!

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
 
Ko sto rece neko jedini su kanal koji prenosi vecinu svog programa o sportu ! Ali realizacija programa KATASTROFA RAVNA NULI ! Pocev od zvuka koji je ocaj onda animacije pre hrista da nepricamoo o crtanim filmovima i ponekim serijama, sms porukama (vise muzke i oglasa nego sporta) !
 
SOS je najjadnija sportska televizija o sportu na svetu.Pa sta me briga ko je pobedio na utakmici izmedju petlica Malog mokrog luga i Zubinog potoka kad mogu da gledam na ostalim televizijama Spansku,Premier,Italijansku ligu :?:
 
Чупи НС:
Не сећам се када сам их последњи пут гледао. Пусте утакмицу и онда цео екран покрију порукама :roll:
ebes mi sve!jos malo se nece nista videti na ekranu od reklama i debilnih poruka.
ili postave pitanje tipa "ko ce pobediti u derbiju" i eto...znate na sta mislim.
 
covece, jeste li culi vi za daljinski upravljac....
zasto cim nam se nesto ne svidja, odmah - ukidaj, mozda se nekom svidja....

meni se, na primer, ne dopada nista na Pinku, ali to resim tako sto ga preskocim..... kad bih sad rekao da bi ga trebalo ukinuti zbog pogubnog uticaja na mlade, razapeli bi me....


SOS ima vrlo dobar program.... daleko je od sjajnog, ali mogu se cuti sve znacajne informacije iz sveta sporta....
 

Back
Top