Kako konvertovati doc u pdf ali sa nekim izmenama???

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Video sam negde na internetu .pdf fajl (ne mogu da se setim sajta, ali cu napisati kad se setim) u koji mogu da dopunim neke kolone (tj. to je obrazac koji se popuni i odstampa i onda ponovo ostaje prazan).

Koji dodatak (ili sta vec) treba da bih mogao da pravim te pdf forme, i kako bih to mogao da pravim???



Hvala!!!




Na ovakvu temu jos uvek nisam naisao na forumu i ako se ponovila molim da stavite link iste pre nego sto zakljucate ovu temu!!!
 
Adobe Acrobat 7.0 Professional. On ti u Wordu i Excelu stavi opciju za konverziju u PDF a uz njeda dobijesh i Ddobe Designer 7.0 koji sluza da sam pravis PDF. Naravno napravi ti i virtuelni stampac tako da sve sto mozes da odstampash mozes i da pretvorish i PDF na isti nacin. Sad neznam odakle mozes da skinesh punu verziju
ali znam da je oko 100 MB a 300 kad se instalira i koshta dosta ali ko u Srbiji koristi 100% legalan softver. Barem ne kod kuce.
 
Mickie:
ali znam da je oko 100 MB a 300 kad se instalira i koshta dosta ali ko u Srbiji koristi 100% legalan softver. Barem ne kod kuce.

Niko, naravno... zamisli kada bi pored novca za racunar platio i sav softver u njemu, prvenstveno mislim na Windows OS jer je najjaztupljeniji.
Od jednog poznanika sam cuo da je XP profesional platio oko 7 500,00din. pre mesec-dva. :roll:
 
Hmmm. Ovo meni nije sasvim jasno, ali ajd.. Koliko sam razumio tebi treba da uradis neki od formulara koje bi kasnije pretovorio u PDF i da bi kasnije koristio... I ja sam nedavno se mucio sa takvim necim i uspio sam da nadjem rjesenje u vidu programa koji mi je to odradio..

Radi se o programu koji ima naziv Form Pilot Pro.

dakle sa ovim programom mozes da odradis to sto ti treba u detalj.. Poz.
 
nidzesi:
JESI LI TI UOPSTE POGLEDAO FAJL??? Fajl je .pdf i moze da se popuni!!! Klikni na naziv (na primer) i mozes da uneses sta god hoces!!! E, sad mene interesuje kako moze da se napravi ovakav fajl! Na primer hocu da napravim formular za upis u srednju skolu (na primer) kako mogu da ga napravim u .pdf a da moze da se popunjava???

Pa ybte ne morash da vrishtish, ja ti kazhem da u Adobe Acrobat 5 to ne mozhe da se edituje, finito
 

Back
Top