Da li ste se ljubili sa osobom istog pola?

hanibal77:
UrosWasHere:
Pa verovatno zato sto skoro svi koji su straight i nisu... Za razliku od drugarica kojima je to zezanje...
a-ha! :roll: nije nego!

nije istina.
jednostavno, medju-mushki odnosi su zasnovani na shovinizmu i "ko je vishe mushko" principu, dok su zhenske medjusobno intimnije. mozhda je koren toga kad su mushki odlazili u lov ili u rat i fajtali se i medjusobno, a zhene ostajale kod kucje... bez muzheva... upucjene jedna na drugu... same... :P
 
Keeper:
hanibal77:
UrosWasHere:
Pa verovatno zato sto skoro svi koji su straight i nisu... Za razliku od drugarica kojima je to zezanje...
a-ha! :roll: nije nego!

nije istina.
jednostavno, medju-mushki odnosi su zasnovani na shovinizmu i "ko je vishe mushko" principu, dok su zhenske medjusobno intimnije. mozhda je koren toga kad su mushki odlazili u lov ili u rat i fajtali se i medjusobno, a zhene ostajale kod kucje... bez muzheva... upucjene jedna na drugu... same... :P
True, true... :)
 
ljubola sam se sa par drugadica i stalno to radimo,ali ne kad smo same il tako nesto nego na zurkama i to...kad je zezanje...i skroz mi je to opusteno....

am muskarci....pa sad...moji drugovi su jedan drugom u telefonu kao: "moja ljubav,moje srce,sexy smeker..." i sve te forice i imaju one tripove da se vataju u prolazu iz zezanja...ali nikad ih nisam videla da se ljuba...i ne zelim...nikako... :lol:
 

Back
Top