Da li ste se ljubili sa osobom istog pola?

Vec sam se izjasnila po ovom pitanju na nekoj drugoj temi. A shto se tiche mushkaraca, videla sam da se ljubakaju u Parizu. :roll: Smeshno mi je to. Mislim, bole mene, ali mi je smeshno. I kad bi se devojke ljubile... Ne znam... Kod mene se dechaci zayebavaju ko da su geyevi. "Maze se", lupaju prstence, zayebavanje... A to je 100% jer bi to probali a nece da priznaju. :P
 
najjace mi je bilo jednom kad smo se drugarica i ja malo napile kod nje i tu bili moj i njen tadasnji decko,i obojica trezni...i sad ja sedim kod njega (decka) u krilu,a ona lezi na krevetu pored svog decka i ja nekako visim sa fotelje preko obojice i zvalavim se sa njom...a oni lude... :lol: :lol: :lol:


i jos smisljamo akciju kako cemo u ponedeljak da se poljubimo na sred skole... :lol: :lol: :lol: srecom,otreznile smo se... :lol:
 
miss:
najjace mi je bilo jednom kad smo se drugarica i ja malo napile kod nje i tu bili moj i njen tadasnji decko,i obojica trezni...i sad ja sedim kod njega (decka) u krilu,a ona lezi na krevetu pored svog decka i ja nekako visim sa fotelje preko obojice i zvalavim se sa njom...a oni lude... :lol: :lol: :lol:


i jos smisljamo akciju kako cemo u ponedeljak da se poljubimo na sred skole... :lol: :lol: :lol: srecom,otreznile smo se... :lol:
eh,mladost ludost... :D
 
Majesty Of The Nightsky:
Ljubljenje nije nikakva frka.....
Ljubila sam se sa drugaricama i to mi ne predstavlja nista o cemu bih razmisljala.
Probala sam da budem bisexualka, medjutim samo mi muskarci odgovaraju.
Meni su emocije najbitnije. Poljubac kao poljubac nista ne znaci. Ali kada se usklade um, dusa i telo.......
Pa naravno !
Djevojke se i ljube jer osjecaju emocije izmedju sebe jer im se deshavaju iste stvari imaju iste misli - shvatanja i kada vide koliko im je stvari u zivotu isto kasnije privlache jedna drugu... :)
I da slazem se da je to sa zenskim polom mnogo lakshe i ljepshe uraditi nego sa mushkim zbog mnogo "Muzevnih" razloga koje mushkarci imaju mada ja to nikad nisam radio ali sam gledao moje 2 drugarice(nagovorio sam ih bio) i posle poljubca su se pogledale tako iznenadjeno jer nisu ni pomislile da moze tako fino da bude...
 
Keeper:
@hanibal77:
nije normalno da mozhesh da izdrzhish a da ne cokish onako malo slatko stvorenje :evil:
:P

miss:
ljubola sam se sa par drugadica i stalno to radimo,ali ne kad smo same il tako nesto nego na zurkama i to...kad je zezanje...i skroz mi je to opusteno....

zhiveo liberalizam i slobodna (sh)vatanja :idea:

slazem se!:)
nego podseti me imala sam i ja morsko prase i bilo je zensko...trako ista situacija 8)
 

Back
Top