30 + jedna

Bah...ja mislila da je Elfy zensko :shock:
Znaci,decko...zeni se !
Samo da ti kazem nesto...BLAGO TEBI...svako vece sa voljenom osobom,umotani u cebe,cavrljate,grickate semenke...a ujutru kad se probudis prvo sto vidis...ona kako spava...mirno pored tebe jer zna da je sigurna i srecna sa tobom.
 
Vragolasta Amfibija:
Bah...ja mislila da je Elfy zensko :shock:
Znaci,decko...zeni se !
Samo da ti kazem nesto...BLAGO TEBI...svako vece sa voljenom osobom,umotani u cebe,cavrljate,grickate semenke...a ujutru kad se probudis prvo sto vidis...ona kako spava...mirno pored tebe jer zna da je sigurna i srecna sa tobom.
elfy je od elf, a posto sam vise sumski no visokorodni (see J.R.R.Tolkin) odlucih se za deminutiv,
elem Decak no sta. Musko i to u predbracnom stanju (u najboljim god. :( ( :) )) Tome i sluzi tema. U sv. sl. Vragolasta hvala ti za optimizam ... Ja ti ne zelim soma, pre negog zlatnog ribona :D ... ili ribicu :?: :wink:
 
merilin:
?:
nije se ni ozhenio a vec pocheo da flertuje
Nemoj tako...pa i on je živo biće,valjda!
Valjda. Valjda cu ostati i posle...
A ti upitniku imas pricaonicu pod pricaonica, ovo je forum :D I ne pocinjem vec se trudim da prestanem
A znas kako je sa odvikavanjima :lol: A i ako je to bio flert, nisam valjda postao toliko los :oops: . To je bila samo od srca zelja... A i ne znam kako si sa psihologijom. Jesi li cuo za indirektan flert. Mozda bi upitnik da postane usklicnik (mada ne znam da li si M or F mozda i nije bitno)...[/b][/i]
 
Betty:
elfy:
30 i jedna i brak za dve nedelje ... sreca ok, ali i frka, ludilo i urnebes ... bensedin (ili E) saveti potrebni...


naravno E i džin sa gvaranom....lounge wedding,
tek da sve lepo počne :wink:


Moram reci dobra kombinacija. Ipak znam neke koji su se ujutru zapitali: SHTAa BEE... mozda umesto dzina apsent, bar necu biti u stanju da se pitam iako mi nista nece biti jasno :roll: :wink: :D
 
elfy:
Betty:
elfy:
30 i jedna i brak za dve nedelje ... sreca ok, ali i frka, ludilo i urnebes ... bensedin (ili E) saveti potrebni...


naravno E i džin sa gvaranom....lounge wedding,
tek da sve lepo počne :wink:


Moram reci dobra kombinacija. Ipak znam neke koji su se ujutru zapitali: SHTAa BEE... mozda umesto dzina apsent, bar necu biti u stanju da se pitam iako mi nista nece biti jasno :roll: :wink: :D

e, ako ćeš absintha onda moraš s mlekom, to i spi... :D
Sad ću ispasti poročna da yaya, ybg. Samo ti uživaj, važnoje da ne praviš za matorce nego za svoj eprijatelje.
 
Betty:
elfy:
Betty:
elfy:
30 i jedna i brak za dve nedelje ... sreca ok, ali i frka, ludilo i urnebes ... bensedin (ili E) saveti potrebni...


naravno E i džin sa gvaranom....lounge wedding,
tek da sve lepo počne :wink:


Moram reci dobra kombinacija. Ipak znam neke koji su se ujutru zapitali: SHTAa BEE... mozda umesto dzina apsent, bar necu biti u stanju da se pitam iako mi nista nece biti jasno :roll: :wink: :D

e, ako ćeš absintha onda moraš s mlekom, to i spi... :D
Sad ću ispasti poročna da yaya, ybg. Samo ti uživaj, važnoje da ne praviš za matorce nego za svoj eprijatelje.

Najbolje je da napravis dve svadbe jednu za matorce da ti daju kintu da isplatis obe i drugu za prijatelje pa da se provedete samo pazi od previse pilulica da se ne probudis u saksiji ko biljka ...?
 
Captain Jack Sparrow:
Betty:
elfy:
Betty:
elfy:
30 i jedna i brak za dve nedelje ... sreca ok, ali i frka, ludilo i urnebes ... bensedin (ili E) saveti potrebni...


naravno E i džin sa gvaranom....lounge wedding,
tek da sve lepo počne :wink:


Moram reci dobra kombinacija. Ipak znam neke koji su se ujutru zapitali: SHTAa BEE... mozda umesto dzina apsent, bar necu biti u stanju da se pitam iako mi nista nece biti jasno :roll: :wink: :D

e, ako ćeš absintha onda moraš s mlekom, to i spi... :D
Sad ću ispasti poročna da yaya, ybg. Samo ti uživaj, važnoje da ne praviš za matorce nego za svoj eprijatelje.

Najbolje je da napravis dve svadbe jednu za matorce da ti daju kintu da isplatis obe i drugu za prijatelje pa da se provedete samo pazi od previse pilulica da se ne probudis u saksiji ko biljka ...?
To i radim. Samo ne 2, 3! Za uze(bliski rodjaci) sire(dalji rodjaci i poznanici) i moje(crazy night) ljudstvo - wisy, a? ... a kakve pilule :oops: , ovde se govori o mleku :roll: ... :idea: :!: : mozda vencanje i na forumu ... al' s' poklonima ... i da se lepo obucete :D :wink:
 

Back
Top