Postajem vec ocajna..

besame

Zainteresovan član
Poruka
344
Za sedam dana mi je proslava desetogodisnjice od mature.. :D Sve je bilo savrseno u redu,dok nisam kupila haljinu bez ledja za proslavu,i ujutro su mi se pojavile grozne bubuljice na nadlaktici,rekla bih ni sa cim izazane. :? Stoje tu vec nedelju dana ni bolje ni gore.Mazala sam ung.Sinoderm,ung.Enbecin i sol.Zn-mixtura,ali nista ..Samo na jednoj ruci,i to u predelu ramena..Molim Vas pomozite mi,ili cu na kraju obuci dzemper,ili cu otici sa njima,u haljinu u kojoj jos vise dolaze do izrazaja :(
 
Pa sto ne ides kod dermatologa, zeno bozja, knap si sa vremenom, kako mi odavde da ti pomognemo kad ne vidimo o cemu se radi?! JEsi alergicna na nesto? Ako nije veca povrsina u pitanju, da probas Fenergan mast, Pressing tablete (za alergiju), eventualno malo Bensedina ako je na nervnoj bazi....Ma ovo je sve bez veze, pa ne moze se to ovako reci! Idi kod koznog!
 
Ne mogu ovde da idem kod koznog jer nemam zdravstveno osiguranje,odnosno strani sam zavod,a za privatnika mi se bas ni ne daju pare.Nekad sam radila na koznom odeljenju,mislila sam da mogu sama sebi da pomognem,ali..Mozda mi lici malo na kontaktni dermatitis,mada ne znam sa cim sam mogla da to izazovem,obzirom da sve radim kao i obicno..
 
Pokusaj sa krecnim mlekom - mixtura alba.Pravi ga svaka apoteka.To susi boginje,bubuljice,herpes.Meni pomaze kad god mi izadje tvrda bubuljica.Ne izaziva alergije i nije opasna.
Stavljaj ga pred spavanje,posto je bas belo kao krec. Isprobaj,pa javi sta si uradila.
Poz. :D
 

Back
Top