Orgazam - Ubojica ljubavi, ili kako sam otkrio Karezzu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ali zanimljivo je to sa tantričkim seksom, imo sam jedno iskustvo, ali ne bi ga iznosio javno...
možda bih čak mogao reći najjači orgazam u životu a da mi q**** nije ni dotaknut

napisao sam da postoje i dalje ..
kao recimo tantricki sex ..no za to trebq mnogo stvari da se posloze..a i ahmmm moras da i mozes ..dugo dugo ..
no ima i dalje ..no tu se vec zalazi u malo skakljive zone..
 
Izvini, umem da postavim suvise licna pitanja, ali ovo mi je bas zanimljivo, ne moras odgovoriti, naravno.
Da li je ona imala nesto posebno (oblik dela tela, glas, miris,...) sto te je specijalno uzbudilo, a ni jedna druga pre nije? Mislim, nesto bas karakteristicno, a nekom tvom culu neverovatno privlacno.
nije problem u osobnom ..vec u poimanju ljubavi .zaljubljenosti ..ili sexulanoj privlacnosti
u svakom slucaju uvjek je bila zaljubljenost ..ako razumijes na sto mislim..znaci strahovita zelja za nekim kada ne vidis partnerove lose strane ..vec ih naprosto apstrahiras..


makar sa nekim ko ne uziva kao ja i nema maste i ne prihvaca mnogo toga ne moze se toliko opustiti i prepustiti..
makar sreo sam partnerice koje su bile daleko iznad ocekivanja ali nisu bile toliko emotivno in..kao ja..no uzivale su vise od mene cak..
 
eto otprilike tako samo sa fizickim podrazajima ..

Pa fizicki podrazaji su i bili. Valovi jaki, jedan za jednim, kao da te bljesne i krene od peta na gore skupi varnice u stomaku i eksplodira u solar plexusu i celo telo se grci i pulsira u sladostrascu, i onda val, za valom, i svaki je intenzivniji, a ti si na sedmom nebu, prepusten, bespomocan na svaki trzaj koji te oslobadja.
 
nije problem u osobnom ..vec u poimanju ljubavi .zaljubljenosti ..ili sexulanoj privlacnosti
u svakom slucaju uvjek je bila zaljubljenost ..ako razumijes na sto mislim..znaci strahovita zelja za nekim kada ne vidis partnerove lose strane ..vec ih naprosto apstrahiras..


makar sa nekim ko ne uziva kao ja i nema maste i ne prihvaca mnogo toga ne moze se toliko opustiti i prepustiti..
makar sreo sam partnerice koje su bile daleko iznad ocekivanja ali nisu bile toliko emotivno in..kao ja..no uzivale su vise od mene cak..

Prvom prilikom cu procitati sve vezano za Karezzu, definitivno:)
 
Sve je to lepo ...doziveti duboko partnera...produziti neznosti, taktilnost, osecaj i imati na kraju nesto sto je mnogo jace od "obicnog " orgazma..............ono sto meni nije jasno je zasto ciljati na to da na kraju ne dozivis orgazam? To da smo zavisni od orgazma pod obavezno kao sto mozemo biti od ostalih stvari i da orgazam unistava ljubav ne zvuci mi kao neka normalna tvrdnja i objasnjenje vec mi zvuci kao neka sekta...
Uredu mi je i cak orgazam bez dodira-mislima ili istovremeni orgazam partnera kao nesto sto te treba jako pribliziti partneru, ali vodjenje ljubavi kao cilj apsolutno bez orgazma, ne ide mi u glavu...
Ono sto sam prvo pomislila je da su sve to i te sve tehnike izmislili ljudi koji apsolutno ne mogu doziveti orgazam, pa su svoje mogucnosti i zelje onda sveli na nesto drugo ne bi li nekako utehu nasli u drugim nacinima zadovoljstva, mozda i gresim... verovatno u svemu ovome navedenom ima donekle istine, ali zvuci mi u celini kao neka manipulacija, sekta, druga vrsta zavisnosti...(pogotovo sto se na pocetku navodi da je covek zavistan od orgazma)...
Pomislih sad i monasi npr. koji su se svesno odrekli seksa imaju dozivljaje koje su "uzviseni" od druge vrste blagodati, ali mislim da i oni cak imaju nesvesna praznjenja, (nocu-danju) jer tako nas je priroda uredila...
http://www.reuniting.info/karezza_four_easy_steps
 
Poslednja izmena:
Pa fizicki podrazaji su i bili. Valovi jaki, jedan za jednim, kao da te bljesne i krene od peta na gore skupi varnice u stomaku i eksplodira u solar plexusu i celo telo se grci i pulsira u sladostrascu, i onda val, za valom, i svaki je intenzivniji, a ti si na sedmom nebu, prepusten, bespomocan na svaki trzaj koji te oslobadja.

ne mislio sam da sam to dozivio ali usled fizickog dodira sa partnericom..
ostalo je to..makar tesko je to bas opisati...

mogu reci da mi uvjek pocinje od lica to jest usta..i usnica i siri se cijelim tjelom do noznih prstiju..
milijardu podrsazaja koje zele izaci van kroz kozu..ufff
 
Poslednja izmena:
Pa ja mogu da razumem temu u smislu da se parovi koji su duze vreme zajedno, postali zavisni od orgazmickog ispunjenja koje pruza partner, i da se podsvesno odnos destabilizuje od te navike i zavisti. Ako ne dozivis orgazam to vece, onda si neraspolozen/na sutradan i to moze da predje u hronicnost. Pa tu kao postoji resenje....Ne mozes ni ocekivati od nekoga da je odgovoran za tgvoj orgazam ili ne, ali sada iskljuciti orgazam zarad mozda nekog boljeg tantricnog, to je vec za ljude koji zele da istrazuju u tom pravcu. Mada inace nacin na koji su veze i brakovi koncepirani, iscekivanja koja ulaze u to su same po sebi diskutabilne.
 
ne mislio sam da sam to dozivio ali usled fizickog dodira sa partnericom..
ostalo je to..makar tesko je to bas opisati...

mogu reci da mi uvjek pocinje od lica to jest usta..i usnica i siri se cijelim tjelom do noznih prstiju..
milijardu podrsazaja koje zele izaci van kroz kozu..ufff


Pa druze cestitam postao si kinesteticniji od vecine muskaraca, pa iz te perspektive mozda mozes da zamislis kako se zena oseca pri orgazmu, jer je to nesto poput toga. Odkud znam, kljukni ekstazi da vidis sta su valovi i orgazmi i osecaj srece i opsteg ispunjenog ljubavnog stanja. (salim se za ovo zadnje)
 
Sve je to lepo ...doziveti duboko partnera...produziti neznosti, taktilnost, osecaj i imati na kraju nesto sto je mnogo jace od "obicnog " orgazma..............ono sto meni nije jasno je zasto ciljati na to da na kraju ne dozivis orgazam? To da smo zavisni od orgazma pod obavezno kao sto mozemo biti od ostalih stvari i da orgazam unistava ljubav ne zvuci mi kao neka normalna tvrdnja i objasnjenje vec mi zvuci kao neka sekta...
Uredu mi je i cak orgazam bez dodira-mislima ili istovremeni orgazam partnera kao nesto sto te treba jako pribliziti partneru, ali vodjenje ljubavi kao cilj apsolutno bez orgazma, ne ide mi u glavu...
Ono sto sam prvo pomislila je da su sve to i te sve tehnike izmislili ljudi koji apsolutno ne mogu doziveti orgazam, pa su svoje mogucnosti i zelje onda sveli na nesto drugo ne bi li nekako utehu nasli u drugim nacinima zadovoljstva, mozda i gresim... verovatno u svemu ovome navedenom ima donekle istine, ali zvuci mi u celini kao neka manipulacija, sekta, druga vrsta zavisnosti...(pogotovo sto se na pocetku navodi da je covek zavistan od orgazma)...
Pomislih sad i monasi npr. koji su se svesno odrekli seksa imaju dozivljaje koje su "uzviseni" od druge vrste blagodati, ali mislim da i oni cak imaju nesvesna praznjenja, (nocu-danju) jer tako nas je priroda uredila...
prvi puta me je naprosto zanimalo ..cisto da se proba i ide dalje ...
posle nisam cesto cak ni to zelio..naprosto se dogodilo..
a sekta ,..ma daj ..
ja volim da eksperimentiram i otkrivam sto nema veze sa sektom..
 
Pa druze cestitam postao si kinesteticniji od vecine muskaraca, pa iz te perspektive mozda mozes da zamislis kako se zena oseca pri orgazmu, jer je to nesto poput toga. Odkud znam, kljukni ekstazi da vidis sta su valovi i orgazmi i osecaj srece i opsteg ispunjenog ljubavnog stanja. (salim se za ovo zadnje)
pa izbjegavam --makar heheheh
no ima nesto jos bolje..
koncetrirano ulje konoplje..par kapi..
svaka kap te dize..pet nivoa a svaki dodir partnerice..osecas deset puta jace
 
Kopka me jos nesto...
Da bi dosao do tog stadijuma, sigurno moras biti oslobodjen svih kompleksa, potpuno predan... Sigurno da je preplitanje energija jako bitno, ali me interesuje da li tada vise uzivas u sebi ili njoj?
Mislis li da se tako nesto moze postici i prilikom grupnog seksa? Da li se tada pojacava energija ili narusava sklad (ako uzmes u obzir da su svi jednako posveceni)?
 
Kopka me jos nesto...
Da bi dosao do tog stadijuma, sigurno moras biti oslobodjen svih kompleksa, potpuno predan... Sigurno da je preplitanje energija jako bitno, ali me interesuje da li tada vise uzivas u sebi ili njoj?
Mislis li da se tako nesto moze postici i prilikom grupnog seksa? Da li se tada pojacava energija ili narusava sklad (ako uzmes u obzir da su svi jednako posveceni)?

nemam tabu u sexu osim odnosa sa muskarcem ..ja osobno
osobno me uzbudjuje kada partnerica uziva ,dakle vazno je da je ona ta koja je predmet uzivanja ..prije sam bio egocentrik i mislio na sebe ..vreme coveka promjeni..heheh

e sada o grupnom sexu..
osobno ne volim grupni sex klasican ili kako neki kazu orgije ..bar ne sa partnerom do kojeg mi je stalo
ali svingersko druzenje ..uff ali samo kao se svi podudaramo..to je vazno da svi si pasemo ..

osobno najvise preferiram dva ili tri na jedan..s tim da drugi partner koji je jedan u tom nema pravo izbora ..
u tom slucaju tvoj partner potpuno izvrsava tvoje zelje ..sto sama pomisao na to stvara stvarhovit sexualni naboj....no isto tako moras biti spreman da isto to ucinis i sam..
iskreno malo ima takvih partnera....no ima...:).
 
@postavljac "A sve ovisnosti (alkoholizam, lijekovi, pusenje... pa tako naravno i sam seks s orgazmom) su ustvari negativne za nase zivote." - ovo si ti napisao, a sada iznosish jos neke druge chinjenice o sebi??!
Mislim da nije nuzno da dvoje nakon dugo vremena zajedno izgube interes za zajednicki seks (sex sa orgazmom)....
da si citala uvodni tekst procitala bi da nisam ja napisao veci dio vec kolega . teoretski dio....ja sam samo iznio onaj dio koji je realan i sto se dogadja i kako u realnom sexu
ne tvrdima ja da seks sa klasicnim orgazmom je stetan ..a ako je ne muci me..
a sex u dugotrajnoj zajednici..ahmmm posebno pitanje i tema..
makar retko ko moze da se suoci sa istinom u takvoj vezi..to jest retko kada partneri su brutalno iskreni uopce a kamoli po toj temi ..tako da mnogi zive u zabludi..pa se kasniej cude da su im partneri malo ili puno skrenuli..muski ili zenski ..svejedno

na zalost u vezi se partneri uzimaju kao podrazumjeva se ..zdravo za gotovo..
 
a sex u dugotrajnoj zajednici..ahmmm posebno pitanje i tema..
makar retko ko moze da se suoci sa istinom u takvoj vezi..to jest retko kada partneri su brutalno iskreni uopce a kamoli po toj temi ..tako da mnogi zive u zabludi..pa se kasniej cude da su im partneri malo ili puno skrenuli..muski ili zenski ..svejedno

na zalost u vezi se partneri uzimaju kao podrazumjeva se ..zdravo za gotovo..

Nema tu sta, to se vidi i oseca, a ovde smo na forumu, a ne pred partnerom...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top