LETO 2005.

kad dodje leto ja cu prvo nedelju dana samo da jedem ser3m i spavam....a posle pichim u croatiu na more..ne brinite idem u srpsko letovaliste vratitju se ziv i zdrav,,,,,,,,,,hm...valjda...
 
Pa....Kako koji...Kad seoski krenu da rade u polju,na livadi,i zavijaju dok pricaju. :oops: ....Salim se,vi ste najbolji i niko nikad nece moci da mi zameni Beogradjane....to su naj frajeri na svetu!!! :wink:
 
laura87:
Pa....Kako koji...Kad seoski krenu da rade u polju,na livadi,i zavijaju dok pricaju. :oops: ....Salim se,vi ste najbolji i niko nikad nece moci da mi zameni Beogradjane....to su naj frajeri na svetu!!! :wink:
zasto im se slihtas kad i sami kapiraju da nikako nije tako?! :roll:
 
Trebala bih da idem na Rodos (odakle mi Kipar, boze :roll: ) od 1. do 11. sa drugaricama, a u CG idem sigurno, jer je 100% besplatno. :D Ne planiram ja nishta, sve ce doci samo od sebe... 8)
 
Ucicu za popravni celo leto . :) Naravno salim se neznam mozda bugarska mozda samo dunav ali odmoricu se to je najvaznije a sada na moru ili kod kuce svejedno ......
 
mslav:
Necu nigde X:
Sta ce mi to, ni prosle godine nisam nigde isao, necu ni sad, samo cu da se motam po gradu sa drustvom ! ! !
Povlacim prethodnu izjavu... jer >>>





Dobio sam na nagradnoj igri, pogodi sta...
Putovanje za dve osobe u Grcku, Tasos, vila Diamondo.
Pogledajte u vecernjim novostima,ona nagradna igra za letovanja, druga nagrada, izvukli sestru...
Sad mi treba nov pasos, onaj stari istekao, Treba da platim za jos jednu osobu, vize za dve osobe, i krenuo sam !!!
Nikad u zivotu nisam nista dobio na nagradnoj igri, posebno ne nesto ovako velko, putujem TEK u avgustu, ali dobro, idem autobusom, i to je to, al sam hepi...

Ipak cu leto provesti van kuce...
 
mslav:
mslav:
Necu nigde X:
Sta ce mi to, ni prosle godine nisam nigde isao, necu ni sad, samo cu da se motam po gradu sa drustvom ! ! !
Povlacim prethodnu izjavu... jer >>>





Dobio sam na nagradnoj igri, pogodi sta...
Putovanje za dve osobe u Grcku, Tasos, vila Diamondo.
Pogledajte u vecernjim novostima,ona nagradna igra za letovanja, druga nagrada, izvukli sestru...
Sad mi treba nov pasos, onaj stari istekao, Treba da platim za jos jednu osobu, vize za dve osobe, i krenuo sam !!!
Nikad u zivotu nisam nista dobio na nagradnoj igri, posebno ne nesto ovako velko, putujem TEK u avgustu, ali dobro, idem autobusom, i to je to, al sam hepi...

Ipak cu leto provesti van kuce...
:D Chestitam!!!!
 
Imam neki osećaj da će mi ovo leto biti nezaboravno...
još nisam 100% sigurna gde ću ići, ali nije mi to ni toliko vazno....
biće mnogo lepo...

a zašto, samo ja znam...
 
Moji idu u Crnu Goru,na more. Ja necu,uvek mi bude dosadno. Ja volim da plivam i uvek idem daleko od obale,ali uvek imam neki neprijatan osecaj da ce nesto da izroni i pojede me :oops:
Zato vise volim bazene. Kada bi moje drustvo islo na more,sigurno bih posla,ali ovako,ostacu kuci...
 
LPhoklica:
Imam neki osećaj da će mi ovo leto biti nezaboravno...
još nisam 100% sigurna gde ću ići, ali nije mi to ni toliko vazno....
biće mnogo lepo...

a zašto, samo ja znam...
Heh, ja taj osecaj imam svake godine, a kad dolazi jesen....opet nisam uradio ni 20% onoga sto sam planirao.

@N_ToNx
E, ja sam isao da mojima prosle godine i to je bio poslednji put.
Ove godine nisam nista narocito planirao sem onoga sto 100% znam da cu uraditi.
Mozda u septembru odem u Tursku, a i to je pod znakom pitanja.
 
Master_Chief:
LPhoklica:
Imam neki osećaj da će mi ovo leto biti nezaboravno...
još nisam 100% sigurna gde ću ići, ali nije mi to ni toliko vazno....
biće mnogo lepo...

a zašto, samo ja znam...
isti osetjaj imam i ja...
Ja imam apsolutno suprotan osecaj!!!
Ima celo leto da me teraju da ucim za popravne, nece nigde da mi daju da idem...
Sudeci po svemu Banatski Brestovac, ako budem imao srece... :roll: :cry: :cry: :cry:
 

Back
Top