Disk check se neprekidno restartuje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
Zdravo. Imam jedan problem. Disk check utility se neprekidno restartuje. OS je Win ME. Tako, ne mogu da startujem defragmentaciju. Napisao je poruku (slobodna interpretacija) da neki program stalno pise/brise po disku pa operacija ne moze biti zavrsena. U spisku taskova dobijenih sa [Ctrl Alt Delete] nema nijednog koji bi mogao biti sumnjiv. Sta to moze biti ? Virus ? Crv ? Sta da radim ?
 
Pre svega hvala sto se se zainteresovali za temu, tj. pomazete. Ali, pazite, svi procesi su zatvoreni !
Radi samo Explorer, neki ..32.dll (ne secam se tacnog naziva) i jos neki, mislim da su takodje sistemski. Potpitanje: da li bi se proces virusa i/ili crva video na tom spisku ?
 
ne mora da znaci...
pazi windows non-stop nesto pise brise po hdd-u narocito ako imas malo memorije pa mora da zvrlja po swap fajlu...
sa druge strane uzmi recimo word... on pravi autosave na svakih par minuta + pravi mali fajlic sa poslednjim izmenama na svakih par sekundi... AV programi umeju da dave disk proverom svakog fajla kome se nesto desava... drugim recima to ti je totalni haos...
da ne pricam da dok si na netu svaka stranica koju otvoris ide u kes i eto ti pisanja-brisanja po disku
savet>
posto imas winMe nadji program za defragmentaciju iz dosa. pa lepo kada startujes racunar pritisnes F8 udjes u command prompt i startujes defragmentator...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top